Sayfa 493/594 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Ben aşağı yakicam sende yukarı yak hadi bakalım

Venus V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ne kadar adi kağıtmışsın, doğru dürüst bir tepki veremedin
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Acaba ne zaman iflas ettik diye haber gönderecekler. Artık yükselişlere de tepki vermiyor

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hani sökeyi limanı satıyordunuz. Ha bunlar olmuyorsa herhalde satacak tek bir şey kaldı.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Hani sökeyi limanı satıyordunuz. Ha bunlar olmuyorsa herhalde satacak tek bir şey kaldı.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Onlar satilamayacak kadar değerli!!! Ucuz mali pahaliya alacak ya da sahip olduklari degerlere gereginden fazla para verecek enayi ariyorlar...
    Son düzenleme : miper; 24-03-2020 saat: 15:15.

6. Kendini uyanık sananlar önce bir aynaya baksınlar belki gerçek enayileri görebilirler. Bizi batırdılar. İnşallah en sevdiklerine virüs uğrar ne diyeyim.

7. Bunlar en büyük kazığı kendilerine attılar. Yeniden değerleme yaptılar, 400 küsur milyon tl çıkardılar değeri. Bugün 100 milyon usd gibi bir rakam sadece liman için konuşuluyor. Yani k9skoca batı grubunun bugünkü piyasa değerinden fazla. Millet salakmi limanı göstermişsin işte bilmem kaç milyon tl, simdi istiyorsun 110 milyon usd. Bugün bu sirketin piyasa değeri en az 2 milyar tl olmalıydı. Ama adamlar kendi şirketlerini degersizlestirmek için ne gerekiyorsa yapıyorlar. En büyük dolandırıcı bunlar. Dusunuyorum dusunuyorum bir insan kendi şirketini niçin değersiz gösterir. Mantıklı bir açıklama bulamıyorum. Kaç sene önce geri alim açıkladılar bir icraat olması, bugün yine yok. Spk da bunlar için bir şey yapmıyor. Çıkar borsadan kardeşim. Millet hiç olmazsa para bağlamasın. Gitsin adam gibi şirket hissesi alsın. Şirketi inceliyorsun uff diyorsun. Ne variyet var. Ama yönetime bakıyorsun dünyadan bir haber, biri sürekli sağda solda seminer veriyor, anlatiyor söyle boyle diye akıl veriyor millete. Sen önce kendi şirketlerine bak. Lafla peynir gemisi yürüse idi. Bu şirket değil ülkenin uzayda üssü olurdu. Neyse, bu şirkete para bağlayan kişi çok sabırlı olacak yada hiç para bağlama git 400 küsur kağıt var onlardan bir tanesini al. Bizim gibi yanma. !!!

8.  Alıntı Originally Posted by Akça Yazıyı Oku
    Bunlar en büyük kazığı kendilerine attılar. Yeniden değerleme yaptılar, 400 küsur milyon tl çıkardılar değeri. Bugün 100 milyon usd gibi bir rakam sadece liman için konuşuluyor. Yani k9skoca batı grubunun bugünkü piyasa değerinden fazla. Millet salakmi limanı göstermişsin işte bilmem kaç milyon tl, simdi istiyorsun 110 milyon usd. Bugün bu sirketin piyasa değeri en az 2 milyar tl olmalıydı. Ama adamlar kendi şirketlerini degersizlestirmek için ne gerekiyorsa yapıyorlar. En büyük dolandırıcı bunlar. Dusunuyorum dusunuyorum bir insan kendi şirketini niçin değersiz gösterir. Mantıklı bir açıklama bulamıyorum. Kaç sene önce geri alim açıkladılar bir icraat olması, bugün yine yok. Spk da bunlar için bir şey yapmıyor. Çıkar borsadan kardeşim. Millet hiç olmazsa para bağlamasın. Gitsin adam gibi şirket hissesi alsın. Şirketi inceliyorsun uff diyorsun. Ne variyet var. Ama yönetime bakıyorsun dünyadan bir haber, biri sürekli sağda solda seminer veriyor, anlatiyor söyle boyle diye akıl veriyor millete. Sen önce kendi şirketlerine bak. Lafla peynir gemisi yürüse idi. Bu şirket değil ülkenin uzayda üssü olurdu. Neyse, bu şirkete para bağlayan kişi çok sabırlı olacak yada hiç para bağlama git 400 küsur kağıt var onlardan bir tanesini al. Bizim gibi yanma. !!!
    Şirket (2.000.000.000) - yoneticiler(-1.600.000.000) = 400.000.000 tl hesap ortada...
    Son düzenleme : miper; 24-03-2020 saat: 16:25.

Sayfa 493/594 İlkİlk ... 393443483491492493494495503543593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •