Special Days Image
Sayfa 345/594 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Ben bu açıklamasından dolayı yönetimi tüm kalbimle tebrik ediyorum. Bravo. Manüplasyonları bertaraf için bence de bu şart.

2. çimsa ve akçansa 1 yıl önce 3 tane fabrikanın (kayseri , niğde, ladik) satışı için ÜNLÜ & CO ya yetki verdi de ne oldu. 1 yılı geçti. ortada bir şey yok. ÜNLÜ & CO onları sattı da BATISÖKE mi kaldı yani.. ikinci bir bakış açısı da Örnek OYAK Çimento 6 ay önce OYAK ÇİMENTO nun yüzde 49 unu tayvanlılara sattı da ne oldu. BOLUC, MRDİN, ÜNYEC TARİHİ DÜŞÜK SEVİYELERİNDE, BİRAZ ADANA temeettü verimi ile pozitif seyrediyor.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Degerli arkadaşlar DERIM de şirket sahibleri kendi hisselerini şirkete sattılar diye KAP a haber düştü. Bunu nasıl yorumlayabiliriz ? Şirket sahibi hisselerini niye şirkete satsın ki amaçları ne veya bu durum biseyler için sinyal mi? Bu durum iyi mi kötü mü çözemedim. Şimdiden teşekkür ederim. Bol kazançlar...

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İSTANBUL, 13 Haziran (Reuters) - Bir Türk holdingi olan Bati Anadolu Grubu'nun bir birimi olan Baticim, sürece yakın bir kaynağa ve Reuters'in gördüğü bir belgeye göre, çimento üreticisi Batisoke'de% 75'e varan hissesini satmak istiyor.

Kaynak, adsızlık şartıyla konuşan Türk finansal hizmetler grubu Unlu & Co'nun satışı idare etmek için atandığını söyledi.

Refinitiv Eikon verilerine göre Batisoke'nin 349 milyon liralık (59 milyon dolar) piyasa değeri var.

Baticim yorum yapmak için hemen müsait değildi. Unlu & Co yorum yapmaktan kaçındı.

Bati Anadolu Grubu'nun enerji üretimi, liman işletmeleri ve diğer beton üretimi sektörleri ile de ilgisi var.

REKLÂM

Potansiyel alıcılara gönderilen belgede, temmuz ve eylül aylarında tamamlanması planlanan bağlayıcı ve bağlayıcı olmayan tekliflere ilişkin titizliğin belirtildiği belirtildi.

5. Bence kötü demekki umudu kesmisler şirketten ki icini bosaltiyorlar ben bunu anlarim

6. Ustteki msg derim icinddi. Ikincisi bence btc keske bu aciklamayi gondermeseydi satis işini belirsizliğe itti. Hic olmazsa eksin devam ederdi bakalim yarin ne edecekler

7. adam yetkilendirme yapmadik demiyorki yetkilendirdik ama daha alici cikmadi diyor ama bence burda kesinlikle yine patronlarin oyunu var boyle bir yetkilendirme olunca hemen kapa haber verilmeliydi, bu halka acik bi şirket satiştan sonra olmaz haber yetki verilince olur yuzlerce ornegi var bunun borsada

8. Bedelli olacak diyenler yanıldı.Varlik satışı kaçınılmazdı.Aylardir bunu ya,dik.Ben atil arazilerden satis bekliyordum. En değerli varlık satışa çıkartıldı.Benim tahminim ciddi bir alıcı olmazsa satış yetkisi verilmezdi.Yakinda kokusu çıkar.

Sayfa 345/594 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •