Arama sonucu : 4749 madde; 1 - 8 arasý.

Konu: BTCIM - Batý Çimento

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
     Alýntý Originally Posted by OZDEMIR1 Yazýyý Oku
    Sayin Badi,K.Y lara destek olmak istiyorsan ya borsadan uzak durmasini soyleyeceksin.yada al-sat,sat-al dan uzak tavsiyelerde bulunacaksin.K.y larin daha az para kaybetmeleri veyahut para kazanmalari ancak ve ancak dogru hisse secip uzun vadeli perspektif le borsaya bakmalari ile mumkun.Fakat siz zaman zaman panikletmeye yonelik yazilar yazarak farkli kesimlerin degirmenine su tasiyorsunuz.Ya yeterli borsa tecrubeniz yok.yada farkli niyetle bunu yapiyorsunuz.Bu gune kadar sat-al yada al-sat a yonelerek para kazanan k.y gormedim.Bu arada yasim 56 ve 31 yildirda bu piyasalardayim.Ayrica ekonomi bolumu mezunuyum.Bu dali da bu piyasalardan ekmek yemek icin inancla okuyup bitirmis birisi oldugumu vurgulamak icin belirtiyorum.Aciklamami ego sahibi birisi olarak yorumlama lutfen.Ben bu ugurda omur tukettim.1987 yilindan beri alir satar yatirim yaparim.Kalin saglicakla.

Ayrica gecen siz dogru yerde sattiniz.Peki dogru yerden alabildinizmi ?Satan k.y dogru yerden alamaz.Gider gelir yapilan operasyonun tepesinden alir.Bu sebepten uzun vadeli yatirimci mantigiyla yaklasmasini tavsiye etmek en realist yaklasim olur.Size sirketi ovun allandirip pullandirin diyen yok. hissede asagi yonlu operasyon baslatildiginda satmaya yonelik etkileyeci ifadelerinize dikkat edin diyorum.Hepsi bundan ibaret.
    Bakýn,benim ky ye al-sat,sat- al ,al-tut,uzun vadeli kal deme lüksüm yok.ben yatýrým danýþmanýda deðilim.Buradaki olan biten,daha evvelce yaþananlarý anlatan bir garibaným sadece,8 yýl önce bu senedi yaklaþýk ortalama,7,xx dan alýp,bana göre büyük bir kýsmý elinde olan bir kiþi olarak;ben, ky ye nasýl olurda uzun vadeli durun kazanýrsýnýz diyebilirim.zaten benim kaybým çok büyük.eþekten düþmüþ biri olarak bunlarý n nasýl kiþiler olduðunu anlatmak benim boynumun borcu.ky de bunlarý bilsin ki ona göre karar verip pozisyon alsýn.son karar tabiki herkesin kendine aittir ve kendisini baðlar..sonuçta bende ky yim.Ben hiç bir zaman anzer balý yiyeceðiz demedim.bu þekilde insanlarý etkileyenler gerçek art niyetliler ve burada yazdýklarý gibi hareket etmeyenlerdir.Bu kaðýdýn 8 senelik maduru olarak bu senedin gerçek anlamda yalansýz dolansýz yükselmesini ve iyi yönetilmesini belkide en çok isteyen benim.gördüklerimi,yaþadýklarýmý burda yazmayý kendimde hak olarak görüyorum.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 12-07-2019 saat: 20:50.

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •