Sayfa 386/594 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayin Badi,K.Y lara destek olmak istiyorsan ya borsadan uzak durmasini soyleyeceksin.yada al-sat,sat-al dan uzak tavsiyelerde bulunacaksin.K.y larin daha az para kaybetmeleri veyahut para kazanmalari ancak ve ancak dogru hisse secip uzun vadeli perspektif le borsaya bakmalari ile mumkun.Fakat siz zaman zaman panikletmeye yonelik yazilar yazarak farkli kesimlerin degirmenine su tasiyorsunuz.Ya yeterli borsa tecrubeniz yok.yada farkli niyetle bunu yapiyorsunuz.Bu gune kadar sat-al yada al-sat a yonelerek para kazanan k.y gormedim.Bu arada yasim 56 ve 31 yildirda bu piyasalardayim.Ayrica ekonomi bolumu mezunuyum.Bu dali da bu piyasalardan ekmek yemek icin inancla okuyup bitirmis birisi oldugumu vurgulamak icin belirtiyorum.Aciklamami ego sahibi birisi olarak yorumlama lutfen.Ben bu ugurda omur tukettim.1987 yilindan beri alir satar yatirim yaparim.Kalin saglicakla.

Ayrica gecen siz dogru yerde sattiniz.Peki dogru yerden alabildinizmi ?Satan k.y dogru yerden alamaz.Gider gelir yapilan operasyonun tepesinden alir.Bu sebepten uzun vadeli yatirimci mantigiyla yaklasmasini tavsiye etmek en realist yaklasim olur.Size sirketi ovun allandirip pullandirin diyen yok. hissede asagi yonlu operasyon baslatildiginda satmaya yonelik etkileyeci ifadelerinize dikkat edin diyorum.Hepsi bundan ibaret.
    Bakın,benim ky ye al-sat,sat- al ,al-tut,uzun vadeli kal deme lüksüm yok.ben yatırım danışmanıda değilim.Buradaki olan biten,daha evvelce yaşananları anlatan bir garibanım sadece,8 yıl önce bu senedi yaklaşık ortalama,7,xx dan alıp,bana göre büyük bir kısmı elinde olan bir kişi olarak;ben, ky ye nasıl olurda uzun vadeli durun kazanırsınız diyebilirim.zaten benim kaybım çok büyük.eşekten düşmüş biri olarak bunları n nasıl kişiler olduğunu anlatmak benim boynumun borcu.ky de bunları bilsin ki ona göre karar verip pozisyon alsın.son karar tabiki herkesin kendine aittir ve kendisini bağlar..sonuçta bende ky yim.Ben hiç bir zaman anzer balı yiyeceğiz demedim.bu şekilde insanları etkileyenler gerçek art niyetliler ve burada yazdıkları gibi hareket etmeyenlerdir.Bu kağıdın 8 senelik maduru olarak bu senedin gerçek anlamda yalansız dolansız yükselmesini ve iyi yönetilmesini belkide en çok isteyen benim.gördüklerimi,yaşadıklarımı burda yazmayı kendimde hak olarak görüyorum.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 12-07-2019 saat: 20:50.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Bakın,benim ky ye al-sat,sat- al ,al-tut,uzun vadeli kal deme lüksüm yok.ben yatırım danışmanıda değilim.Buradaki olan biten,daha evvelce yaşananları anlatan bir garibanım sadece,8 yıl önce bu senedi yaklaşık ortalama,7,xx dan alıp,bana göre büyük bir kısmı elinde olan bir kişi olarak;ben, ky ye nasıl olurda uzun vadeli durun kazanırsınız diyebilirim.zaten benim kaybım çok büyük.eşekten düşmüş biri olarak bunları n nasıl kişiler olduğunu anlatmak benim boynumun borcu.ky de bunları bilsin ki ona göre karar verip pozisyon alsın.son karar tabiki herkesin kendine aittir ve kendisini bağlar..sonuçta bende ky yim.Ben hiç bir zaman anzer balı yiyeceğiz demedim.bu şekilde insanları etkileyenler gerçek art niyetliler ve burada yazdıkları gibi hareket etmeyenlerdir.Bu kağıdın 8 senelik maduru olarak bu senedin gerçek anlamda yalansız dolansız yükselmesini ve iyi yönetilmesini belkide en çok isteyen benim.gördüklerimi,yaşadıklarımı burda yazmayı kendimde hak olarak görüyorum.ytd.
    Ben sizi anladim.Ozunde kotu niyetli biri degilsiniz.Fakat siz beni anladiniz mi ? supheliyim.Dilerim gonlunuzce olur.Kalin saglicakla.

3. http://m.haber7.com/ekonomi/haber/28...ine-sert-tepki
    Askon, "Çimento sektöründe borç geri ödemelerinde sıkıntılar yaşanacağını öngörüyoruz" derken hangi şirketleri kastetti acaba?!?

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Pazarlamacilari bu seferde tebrik etmek lazim....gorevlerini herzamanki gibi layikiyla yerine getirdiler. Geriden tabelaya bile girdik.
    Artik hepberaber yazliga yuzmeye gidebilirsiniz.....cok calistiniz ya.
    imtiyazli mirasyediler gezin tozun iş dunyasi sizin neyinize.....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Isctr de cuma günü kapanan gapten sonra GARAN daki gap te bugün kapandı.Burada çok biliyorum diye geçinenlerin bilgisine.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. ,

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Herkes çalı arkasına saklanıyorYoksa yeni gelenler mi var? Sitemi bir ben mi kullanıyorum. rumuzlar görünmüyor.
    Bu kadar korkmayın korkunun ecele faydası yok....
    ytd.
    Saygılar

8. ne oldu sattış haberi mi geldi

Sayfa 386/594 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •