Sayfa 377/594 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    kaç kere yazdım. betonun ederi 150 milyon.. %40ından 60 milyon (eder 10 milyon dolar)
    enerji 75-80 milyon dolardan %50sini (ek satışla yüzde 62.5ini) halka arz et.. bir yıl sonra %30 prim garantisiyle. 50 milyon dolar da buradan gelir.. eder 60 milyon.. borç yükü ciddi hafifler..

liman.. son olarak gerekirse bunu da halka aç.. gerekirse.. veya işletmesini birilerine ver.. liman ve sökeyi satmak sadece batıçimin arsasına kalmak olur.

sökeyi satmak işin kolayına kaçmak uzun vadede grubu zayıflatmaktır. ama en iyisini hakim ortaklarımız bilir. di mi?

yapılması gereken halka arzlarla kaynak bulmak.. faizsiz.. %30 garanti hikaye.. kimsede hisse kalmaz.. el değiştirir. garanti ortadan kalkar..

sonra batıçim fabrikasını durdurup arsayı değerlendirmek.. sonra da batı anadolu holdingi kurup gyo + liman + söke ile yola devam etmek.. yanlış düşünüyorsam somut hatamı bulun.. öyle olmaz vs demekle olmaz.. nerede nasıl yanlış düşünüyorum. bu iş ciddi bir iş.
    Akıllı adamın hali başka.tebrik ederim imzamı atarım altına
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Sayin Bahmet,yazdiklariniza katilmamak mumkun degil.Soke yi satmaya kalkmak,belkide piyasaya ayar vermek,hisse fiyatina mudahale etmek amaclidir.Ben sahsen satmak istediklerini dusunmuyorum.Bu acidanda bakmak gerekir seklinde dusunuyorum.

Bu gune kadar atilan yanlis adimlarin tekrarlanmamasini dileyelim.Yonetimin gecmisi hatalarla dolu fakat bundan sonra Belkide her sey cok guzel olacak.y.t.d
    Son düzenleme : OZDEMIR1; 10-07-2019 saat: 14:18.

Patron adına düşünmek realiteden uzaklaşmak olur..."Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz" Mal ortada en son 1,5 ye basarak mal almak istediler(belki yeteri kadar mal döküldü) sonrada bir haberle eski yerlerine döndü....Şirketin fiyat grafiği nasıl yönetildiğini en iyi şekilde anlatıyor....

Kısaca "Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz" ...

Kağıtla ilgilenen veya yatırım yapmış arkadaşlar umarım beklentilerinizi karşılayacak olaylar olur ve ben de dahil herkes mutlu olur

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    zaten sorun da operasyonu her kim yapıyorsa yönetimin buna engel olmaması değil mi? birisinin bu hissede operasyon yapması ve bundan yönetimin haberinin olmaması demek tufan ünalın evinin bahçesindeki tavuğu birisinin yürütmesi ve camdan bunu gören tufan ünalın müdahale etmemesi gibi birşey. ben hırsıza kızmam.. tufan ünala kızarım. o tavukta bizim de hakkımız var. ve sen buna engel olmuyorsun. şu an madem sen yönetimin artık değiştiğine inanıyorsun olması gerekeni yapsınlar artık.. hisse alsınlar... geri alımla... sökeyi satınca hem borçtan hem sankodan kurtulabilirler.. ama yatırımcının yüzünü güldürmeleri gerekir.. bunu yapmalarının yolu hisse fiyatını yükseltmeleridir. piyasaya bırakmakla olmaz.. sonra çakalları suçlamakla bu iş çözülmez.. şirketin yüzde 5i için 29 milyon dolar yatırdılar kendi kişisel hesaplarından.. şimdi bunun yarısını geri alımla yatırsalar iş biter. sökenin satılabileceğine inanıyorlarsa geri alım yapmaları gerekir. yoksa mevcut hisse fiyatından razı olduklarını ve işlerine geldiği için müdahale etmediklerini düşünürüm.
    Dogru soze ne hacet.....ama burada dogrulari dillendirenleri sevmezler.
    Bir kulp takmak adet olmus. Patron ve ovuculeri herseyi bilir....biz diger
    yatirimcilar hic birsey bilmeyiz....
    Biz yanildik demek sorunu cozmuyor.
    Bu vebal onlari adam etmez.....
    Ne ego bu kardesim....herseyi ben bilirim edasi...bir gizem dir gidiyor.
    Patronun kanindakini biz nereden bilelim.....biz icratini ve olan biteni degerlendiriyoruz.
    Yazik.....Basiretsiz imtiyazlilar....
    Sektorum adina utanc kaynagi bunlar. Yatirimci birakmadilar.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Patronun kanindakini biz nereden bilelim.....biz icratini ve olan biteni degerlendiriyoruz.
    Saygilar.

Sayin Kyno,yazdiklarinizda basindan sonuna kadar tekrar tekrar haklisiniz.Gercekleri dile getiririyorsunuz.Bana yanlis gelen tek sey bunlari her gun tekrarlayip durmaniz.Yanlis anlasilmak istemem.Saygilar.

6.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Saygilar.

sizin sektor finans değil mi?
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Patron adına düşünmek realiteden uzaklaşmak olur..."Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz" Mal ortada en son 1,5 ye basarak mal almak istediler(belki yeteri kadar mal döküldü) sonrada bir haberle eski yerlerine döndü....Şirketin fiyat grafiği nasıl yönetildiğini en iyi şekilde anlatıyor....

Kısaca "Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz" ...

Kağıtla ilgilenen veya yatırım yapmış arkadaşlar umarım beklentilerinizi karşılayacak olaylar olur ve ben de dahil herkes mutlu olur
    Sayin heval bahsi gecen yeni teknikciler mi birseyler yapiyorlar?
    Bu hissede temel batiyoruz diyor....
    1.50 tl ye basan bedelli yapilmayacagini ve bu satis haberini bilen olmali.....
    Dusunuyorum da dogru adres patron dan baskasi olmaz diyorum. Velevki baskasi aksiyonsuz olmaz....yeni bir
    ky kiyimi olmaktan kurtulamaz.
    Patron ya bu isi kendi icin yapiyor....
    yada birilerinin keyfine gore sogan dograyiveriyor. Capsiz adamlar.
    Niyet neyse akibet o oluyor.
    Saygilar.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayin Kyno,yazdiklarinizda basindan sonuna kadar tekrar tekrar haklisiniz.Gercekleri dile getiririyorsunuz.Bana yanlis gelen tek sey bunlari her gun tekrarlayip durmaniz.Yanlis anlasilmak istemem.Saygilar.
    Sayin OZDEMIR1 tam 68 hafta ...... gün degil..... dipsiz kuyu gibi hisse assagi kayarken bende diyordumki yuh yaw hergun hergun boyle olurmu. Simdi piyasalar biraz durgunda gunde birkez olsun anayim diyorum iyiegitimli patronlarimizi....
    Bazende spontene boyle arka arkaya yazmak zorunda kaliyoruz...
    Yani ... aslinda icimden gelen 7/24 kulaklarni cinlatmak.Darilmaca yok yani.
    Saygilar.

Sayfa 377/594 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •