Sayfa 379/594 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Sabah KAP taki yapıştırmalarda, LİMAN a yapılan yatırım, limana alınan ARSA ,
    bunlar sanki buhar oldu da, şirket bu değerlerin altında işlem görüyor.
    Hisse borsa fiyatında :Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu"ytd.
    Saygılar
    Orasını bu konunun uzmanı kankana sor.Bir de bu rakkamları koy önüne burada yazdıklarını neden yazdın-yazıyorsun diye sor.Hele bana bundan sonra hiiiiiiiç sorma.Aynı hatayı 2 kere yapmam.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Iyi egitimlilere sorduk....spk sikayetinizin akibeti ne oldu? diye....
    Soyle bir birbirlerine bakindilar..... Bir sey cikmadi....hersey normalmis dediler...Niye gelen sonucu KAP da yayinlamadiniz.....biz ky larda bileydik
    dedik.. Oyle bir zorunlulugumuz yok herhalde ama bildirsek iyimi olurdu diye birde tabiri yerindeyse ..sak gectiler. Bunlar gercekten vicdansiz
    ve suursuz adamlar. Kurumsal kimlikli adami bir halt karistirsa once kurumu bi dur bakalim der.
    Gecin bunlari hedef saptirmayin.
    Patronla bir dahaki yemeginizde sormaniz gerekenleri siz sorun.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Daha 1,5 ay önce piyasayı bile okuyamayanlar daha fazla burada maval okumasın.Daha kendinizi ne kadar rezil edebilirsiniz bende onu çok merak ediyorum ama yapacak bişey yok işte.Sanal ortam herkes hür özgür.

A deyip B olduğunda bile haklı olunabilinen tek yerde burası.

Burada hangi hedef şaşırtmasından bahsediyorsunuz.Biriniz bedelli der biriniz olmaz der hadi onu geçtim hoca yazmadı mı bunların mevzuat gereği şartlarını burada zaten konuşuldu hadi onu da geçtim bu iş sizin işiniz zaten bilmeniz lazım.Ve de hoca yazmadı mı ellerini kollarını bağlayacağız bu imkanı ellerinden alacağız yazma dı mı?Gıkınız çıkmadı o zaman neden?Hayır hala mı yanyana oturduğunuz kişileri yani birbirinizi hala inkar safhasındamısınız.Şİmdi hedefi kurumuyla beraber bir kaç linkle beraber koyuvereceğim buraya biz siz değiliz şaşırtma yapacak işlerimiz olmaz bizim.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 10-07-2019 saat: 19:27.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Hissenin 1,50 lerden tekrar buralara cikmasida o donem yapilan olumsuz yorumlarin ne kadar yanlis oldugunun ve abartildiginin gostergesi degilmi sizce ? Hisse Cazip fiyat seviyelerindeyken yapilan abartili atmosferden etkilenen,bunlari firsata ceviremeyen yatirimcilarin olmadiginimi dusunuyorsunuz.Olaya birazda bu acidan bakmak lazim.y.t.d

Sizin soylediginiz ne kadar dogruysa,benim vurgulamak istedigimde o kadar dogru.
    Kesinlikle yukarıya doğru giderken kağıt;anzer balı yiyeceğiz,bize yukarıdan alıcıda lazım diyerekve bununda suç teşkil ettiğini bilerek yapanlar vardı,ky ye nasıl mal itelediklerini o zamanlar gördük.ben ozamanlar dahi temkinliydim.senet 2 nin altına düşünce dikkat ederseniz hiç yorum yapmadım.işin açıkçası almaya hiç cesaret edemedim bu sayfaya bakmadım bile.şu anda dahi,bu adamların bsoke haberi,daha önceki Y.D felaketini görünce bende şüphe uyandırıyor.kimse kusura bakmasında herkes kendi çömleğinin altındaki karaya baksın.derim.(ytd.)

5. Burada atmasyonları bırakında Mustafa abimize benden de selam söylemeyi unutmayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Dun ve bugun hisseyi asagiya basan vede basmaya devam eden ekip bugun hisseyi asagida tutmak icin cok ugras verdi.Bayagida mal kaptirdi.Dilerim yarinda piyasa iyi acilirda kalan mallarinida kaptirmaya devam ederler.Bunlara okkali bir tokat atacak babayigit araniyor.Oyle biri cikarda bunlara dersini verirse hepimizin gonlune taht kuracak.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin OZDEMIR1 lutfen yanlis anlamayin ....sadece fikir telaki ediyorum.Cok uzun suredir borsada yatirimci oldugunu yaziyorsunuz.... O zaman dileginizin patron yapmadan
    veya bir araci gorevlendirmeden de....
    spek olur..fon olur.. bir ortak olur...
    olamayacagini bilmeniz lazim.
    5 Milyon TL lik geri alim kararini uygulayamayan bu capsizlar neyin pesindeler diye bu topikte yillardir kafa yorulur...yorum yapilir. Bir turlu olusan fiyata akil sir erdirilemez.
    Artik takke dustu kel gorundu... meger adamlarda para yokmus......
    Bsoke nin satisa cikmasindan biz bunu anliyoruz. Yonetimi elde tutmak
    adina....bugun bir yatirimcinin paylastigi rakamlardan anlasildigi uzere....ellerini ceplerine atanlar ve
    yoneticisi oldugu Bsoke nin parasini hic edenler....hisse fiyatini yukseltmek icin calisacaklarini beyan
    ederler lakin ne hikmetse hisse fiyati
    buralara kadar gelir.
    Kimin maliyeti buralardaki de tahtada
    bu kadar mal satista oluyor....en kralinin nominal maliyeti...valorsuz...
    4 Tl.....Sanko nun bile.....O mali vuracak yazdigina pisman edecek patrondur. O da bizde yok.
    Bizim derdimiz bize kazik atan alicengiz yapan yonetimdir....kisisel kimseyi hedef almamiz ne yontemimizdir nede haddimizedir.
    Biz iki yildir buradayiz kaybimiz buyuk
    kiziyoruz.....bazilari bes senedir buralarda patronun adami olmus ....
    saga sola cemkiriyor....ayar vermeye calisiyor....insanda haliyle kendi kendine sormadan edemiyor....bu adamin cevizi kuru bir sekilde nemalaniyor herhalde diye.
    Yani nemalanamayacak yigidin burda isi ne? Alti aylik bilancoda bunlarin boyalari iyice dokulur.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugunki işlem zararını gordugum kadarıyla 20 kademe falan hangi musteriye yazdınız kurumda
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 379/594 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •