Special Days Image
Sayfa 396/594 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Biraz daha alaturka istersen
    “Tanrim nerden sevdim- Amatör müzik paylasimlar”
    izlesene.com da

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    https://youtu.be/s47iLmjjzUA
    Nevzat söylüyor, zarardayım...

2.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://youtu.be/s47iLmjjzUA
    Nevzat söylüyor, zarardayım...
    uşak taraflarından bir türkü benden de
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Zararda olmayan ky mi var?
    Dile gelisi enazindan kendi muzigimizle olmus orasini sevdim.
    Belliki pazarlama ekibi ve avanesi yine zorda....patrona soyleyinde patlatsin bi yeni haber daha gari.
    Yoksa malum yatirimci kulak arkasindan tekrar basa donecek.
    Cektirdiginizin misli ile yuzlesirsiniz
    insallah. Niyet neyse akibet o......
    Patronla bi yemek daha yiyin gari.

4. ben zararda değilim ky de değilim .siz onu bırakın da dikkat edin bi gün delinin teki çıkar mufettiş falan kurumun işlemlerini inceler sonra işlem falan da yaptırmazlar eglencemiz kaçar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Zararda olmayan ky mi var?
    Dile gelisi enazindan kendi muzigimizle olmus orasini sevdim.
    Belliki pazarlama ekibi ve avanesi yine zorda....patrona soyleyinde patlatsin bi yeni haber daha gari.
    Yoksa malum yatirimci kulak arkasindan tekrar basa donecek.
    Cektirdiginizin misli ile yuzlesirsiniz
    insallah. Niyet neyse akibet o......
    Patronla bi yemek daha yiyin gari.

Kılavuzu karga olanın ............ kankana selam siz aynen devam edin bu kafada.Lunar denizi bitti size.Bir türlü atmasyon yapma huyundan vazgeçemedin şurada.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    ben zararda değilim ky de değilim .siz onu bırakın da dikkat edin bi gün delinin teki çıkar mufettiş falan kurumun işlemlerini inceler sonra işlem falan da yaptırmazlar eglencemiz kaçar
    Sayin borsavizyon burda sirketin parasini hic edenlerle....kendi verdikleri sozleri yerine getirmeyenlerle mucadele edilse daha iyi bir baslangic olmazmi?
    Patronlar in sikayeti vardi zaten
    degilmi? Birseyler olmusmu sizin icin malum ekip soruversin gari. Cunku onlar aciklamazlar neden derseniz aykiri olan biten birsey yok. Yatirimcilarin alip satmasinami yasak
    getireceksiniz....guldurmeyin.
    Birkac araci kurumdan organize is yapanlari bulup pamuk tikamak lazim
    derim ben.
    Kendi adima gelince bir tek kendi kurum ve hesabimdan islem yaparim. Kendini avci zannedenler biraz daha kendilerini gelistirsin derim. Elimizdeki mali biz satmadan alamayacaginiza gore eglenceye devam derim.
    Para kaybetmediginizede sevindim.
    Numunelikte olsa iyidir.
    Saygilar.

7.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Sayin borsavizyon burda sirketin parasini hic edenlerle....kendi verdikleri sozleri yerine getirmeyenlerle mucadele edilse daha iyi bir baslangic olmazmi?
    Patronlar in sikayeti vardi zaten
    degilmi? Birseyler olmusmu sizin icin malum ekip soruversin gari. Cunku onlar aciklamazlar neden derseniz aykiri olan biten birsey yok. Yatirimcilarin alip satmasinami yasak
    getireceksiniz....guldurmeyin.
    Birkac araci kurumdan organize is yapanlari bulup pamuk tikamak lazim
    derim ben.
    Kendi adima gelince bir tek kendi kurum ve hesabimdan islem yaparim. Kendini avci zannedenler biraz daha kendilerini gelistirsin derim. Elimizdeki mali biz satmadan alamayacaginiza gore eglenceye devam derim.
    Para kaybetmediginizede sevindim.
    Numunelikte olsa iyidir.
    Saygilar.

Sen o başkasının malında gözü olma işlerini kankana sor bize değil.Ya sen hadi geçtim şu yazıları şurada yazarken birileri bu işi savcılığa taşır ip adresleri ve hts kayıtları çıkar iş kurumsal kısma sıçrar diye de mi hiç korkmuyorsun?Tekrar ediyorum biz seni efendice aradık.Sana o zaman ettiğim lafları iyi düşün.Bir yerde bir temassızlık var.Çünkü ben bağlantıyı keseli çok oldu ama senin haberin yok.Olsa o yazdığın bir ton yazıyı yazmazdın.Çünkü bu işte atmasyon yapan birileri var ama birileri biz değiliz.Çünkü benim hiçkimsenin bilgisine ihtiyacım yok.

Ondan sonra sen ister avcı ol ister av ol benim zerre umrumda değil.Sen yanlış sulardasın gerisi de beni ilgilendirmez.1,5 operasyonu da sizin cehaletiniz yüzünden oldu bunu da aklınızın kenarından çıkarmayın.Siz sebep oldunuz buna.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    şimdi biraz önce pek kıymetli şirketimizi aradım.. yeşim hanım şirkette değilmiş.. adil bey de öyle.. yatırımcı bugünlük ilişki yaşamasın dediler.. ben de buradan sorayım.. daha önce şirkete soran olduysa.. medyada "Yatırımcı adaylarına gönderilen dökümana göre bağlayıcı olmayan teklifler ile bağlayıcı tekliflerin alınmasının Temmuz-Eylül aylarında olması planlanırken, şirketin 2019-2020 EBITDA’sının da 14 milyon dolar olması öngörülüyor" ifadeleri geçiyor... temmuz-eylül ayı olarak belirlenen süreci yatırımcı ilişiklerine soran var mı? doğruladılar mı?
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Sayfa 396/594 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •