Special Days Image
Sayfa 404/594 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sorumluluklarini yerine getirmeyen
    her kurumu elestirebilirsin hatta hukuki yollara basvurabilirsin. Bir araci kurum isnin geregini yapiyor
    sen sikayet ediyorsun.
    Bizim Baticim yoneticilerimizin 13 senedir yaptiklari ortada.
    Benim bir yatirimci oldugumu unutma....ben patrona yonetici ve sorumlu oldugunu unutturmam... verdigi sozler ve durum ortada ...
    Sirketi borclari icin satmiyorlarmi?
    Yoksa gelen parayla bir yatirim daha mi yapacaklar Yazdikca batiyorsunuz yaw. Mal falan aldigimda yok....yatirimci millet yukardan yuklu diye bazen aliyor.
    Tutanda var iki uc tike satanda....
    Camur atmayin diye aciklayici yazdim. Sizin maliyete gelinceye kadar piyasa diye bel bagladiklariniz daha cok sokar cikarir.
    Patron bi sahip ciksin hissesine gari.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    her kurumu elestirebilirsin hatta hukuki yollara basvurabilirsin. Bir araci kurum isnin geregini yapiyor
    sen sikayet ediyorsun.
    Benim bir yatirimci oldugumu unutma....ben patrona yonetici ve sorumlu oldugunu unutturmam... verdigi sozler ve durum ortada ...
    Yoksa gelen parayla bir yatirim daha mi yapacaklar Yazdikca batiyorsunuz yaw. Mal falan aldigimda yok....yatirimci millet yukardan yuklu diye bazen aliyor.
    Camur atmayin diye aciklayici yazdim. Sizin maliyete gelinceye kadar piyasa diye bel bagladiklariniz daha cok sokar cikarir.

Siz bana özelden mail adresinizi atında bir ekstra yollatıcam kurumumdan, yatırımcı nasıl olunur, nasıl işlem yapılır,bakında bir öğrenin, her işlemde nasıl kazanılır, ders niteliğinde oraya asarsınız,burada bana masal anlatmayın, topicde sizin olsun, ben bundan sonra sahada olmayı tercih edicem, bugün de işlem yapmadığım için yazıyorum bunları.

3.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    sen sikayet ediyorsun.

İşin geregi 20 bin lot 1 kademeye cevırmekse ben hergun 200 tl yollayayım o kuruma da kufur yemesin he bu arada maliyetim 1.88 onu da belirteyim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Siz bana özelden mail adresinizi atında bir ekstra yollatıcam kurumumdan, yatırımcı nasıl olunur, nasıl işlem yapılır,bakında bir öğrenin, her işlemde nasıl kazanılır, ders niteliğinde oraya asarsınız,burada bana masal anlatmayın, topicde sizin olsun, ben bundan sonra sahada olmayı tercih edicem, bugün de işlem yapmadığım için yazıyorum bunları.
    Daha oncede soyledigim gibi yazmamaniz ky nin hayrina olur.
    Özünüze donmeniz iyi fikir.
    Hissenin tasinmasina yardimci olursunuz gari.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    İşin geregi 20 bin lot 1 kademeye cevırmekse ben hergun 200 tl yollayayım o kuruma da kufur yemesin he bu arada maliyetim 1.88 onu da belirteyim
    Daha oncede yazdim ama nafile....
    Muhatabiniz ben olmamakla birlikte
    yaklasiminiz cok cirkin.Siz hala zibidi gomlekcilerle birilerini karistiriyorsunuz.
    Yazik ...isinize gelmeyen kuruma kufur ederek rahatliyorsaniz. Bir saglik kontrolunden gecin derim.
    Parayida bir sifir daha koyup size bu imkani sunan yoneticilerimize gonderin derim.
    Para insani boyle simartiyor iste.

6. ne demişler, lafına değil icraatına bakacaksın diye..

Siz bedeli ile taşıyın, biz beleşine...ha sayenizde tabi.. Lunarın karın ağrısı da oradan..

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    ne demişler, lafına değil icraatına bakacaksın diye..

Siz bedeli ile taşıyın, biz beleşine...ha sayenizde tabi.. Lunarın karın ağrısı da oradan..
    İcraatına bakıyoruz işte.Resimlerle ne yaptığın ortada söze gerek yok.

Eylülde dolar tl yi 7 lira bekleyip burada 1,5 tl de uzak durun dediğin bir sürü döviz borcu olan şirkette şimdi de utanmasan çuvalla para kazandım yazıcan.Sanıyorsun ki burada aptal çok kimsede nasıl diye sormaz.Hep çelişki hep çelişki başka bir icraat yok.

Bak o kadar çok kazanmışsın madem KYNO,CARİ ve Badiyi al Kordonda bir balık ısmarla.Ama cimrilik etme masada hem buğlama hem ızgara Lagos olsun.Hepinize afiyet olsun Allah muhabbetinizi artırsın.Bu kadar kızma.Biraz sakin ol.Çünkü kaçan balık büyük olur.

Not: Ekleme olacak ama Labbro yu da unutma.Aslında bir tane nick daha var.Ama onu da yazmayayım sana çok bel altı olur.Ondan sonra hangisi sanal hangileri reel kişilik buradaki icraatlarınız ne gerçek icraatlarınız ne topiğide bilgilendirirsen herhalde herkes çok memnun olur.Şimdiden teşekkürler.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 08-08-2019 saat: 19:22.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin izmirli_hoca birileri flamingolar gelmesin diye bayagi zorluyor. Bu gidisle kaltigi yeremi gelecek yaw.
    Sahaya donenlerde var hani....
    Hayirlisi diyelim.
    13 senedir kacan balik hep buyuk oldu ya...bu seferki ne kadar buyuk olacak bakalim. Patronlar bir supriz yaparlarmi yoksa ayni tas ayni hamammi aksama gorecegi gari.

Sayfa 404/594 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •