Sayfa 289/594 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Hocam ben pek anlamayadım bir de Wakanda para birimi cinsinden bir grafik alsam.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ....... yoksunlari gunaydin.
    650 M$ almayan dan..lak capsizlar gunaydin.
    Hak ettiginizi alabilecekmisiniz diyen
    egoist ...... yoksunu gunaydin.
    Genel kurula gelmeyen diger mirasyediler gunaydin.
    Birde burada hala patron saksakciligi
    yapan....12 yilda gelinen durumu bi sekilde hep carpitmaya calisanlar ...
    gizemli laflarla ona buna b.k atip dikkatleri capsiz yonetimden uzaklastirmaya calisanlar ..... sizlerede gunaydin.
    Hissede dolap ceviren varsa bunu tespit ettirip aksiyon alamayan bunu SPK ya sikayetle gecistirmeye calisan
    mirasyedi yonetim bu kadar caresizmi kaldiniz? Yoksa kupunuz hala dolmadimi?
    Yazik..... Niyetiniz akibetiniz olsun.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.haberturk.com/gedik-trad...99404-ekonomi#

Buralarda ağlanıp ona buna sallayıp arka planda çevirdiklerinizi kamufle etmek için burada hamaset yazıları yazacağınıza gidin biraz eğitim alın kendinizi geliştirin.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Hakikaten hiç belli olmuyor Gedikten başı çeken ekibin hangi kurumları kullandığı hiç çaktırmıyorsunuz gerçekten.

Hisse 2.2 de blanço bekliyor...Aşağı veya yukarı bir haraket bilanço sonrası olacaktır...Bende küçük bir miktarla hsseyi zliyorum...Elimde az da olsa hisse olduğundan bilançonun iyi gelmesini ümt ediyorum....Hayırlı kazanç olur diyelim....

6. Tahtadakiler ne o bu şirket spor klüplerindende mi daha borçlu?Yollayın bir kaç adam biraz daha masal anlattırın buralarda.Belli tahtada bizi geçtim hiçkimseyi ikna edemiyorsunuz artık.Ama yönetim ısrarla size müdahale etmiyor diye yanlışa devam ediyorsunuz.Yarın bir gün bu günleri mumla ararsınız.Siz daha laf dinlememeye inadım inat işler yapmaya devam edin tahtada.Belli ki bu işin sonu birileri için güzellikle bitmeyecek demek ki.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 24-04-2019 saat: 14:58.

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tahtadakiler ne o bu şirket spor klüplerindende mi daha borçlu?Yollayın bir kaç adam biraz daha masal anlattırın buralarda.Belli tahtada bizi geçtim hiçkimseyi ikna edemiyorsunuz artık.Ama yönetim ısrarla size müdahale etmiyor diye yanlışa devam ediyorsunuz.Yarın bir gün bu günleri mumla ararsınız.Siz daha laf dinlememeye inadım inat işler yapmaya devam edin tahtada.Belli ki bu işin sonu birileri için güzellikle bitmeyecek demek ki.
    Rahmetli kaynanamı hatırlatıyorsun..

O da böyle boş boş konuşurdu..

Sayfa 289/594 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •