Sayfa 399/594 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    inşallah bu sefer doğru karar alır ve uygularlar.. zararın neresinden dönülürse kardır.. bu sefer de ellerine yüzlerine bulaştırırlarsa durum pek iç açıcı olmayacak gibi duruyor..
    Sayin bahmet Satis karari oncesi Bosuna kayyum olayini dillendirmedik. Ky bilanco analizine bakmaz..baksada faydasini goremez.
    Su anda son durakta sayilir. Aldiklari
    Karari fiyata nasil yansitacaklar gorecegiz. Satiliga cikan fabrikanin
    acilmasina yakin zamanlarda bu fabrika ile grubun yillik 100 milyon kar yapacagini yazanlarin simdiki duruma gore ortadan konusmaya haklari yok. Herkes biz degil.... nice ky bu surecte hissede pozisyon aldi
    ve kol bacak keserek gitti. Forumlar
    bu .... yoksunlarini muhabbetle anan
    ky dolu. Cevir gasi yanmasin derlerya olaya hala pozitif bakanlarin yorumlari ayni. Artik realite onemli.
    Adamlar fabrikayi satiliga cikarmislarmi.... cikarmislar. Bunun turkcesi ben bu isi beceremedimdir.
    Sizin dediginiz gibi bu seferde yatirimciya kelek atarlarsa gidisat yine diyorum kayyumdur. Bu aileler bu isi yapamazsa birisi yapacak elbet. İmtiyazli yonetim icin sirketi dusurdukleri durum ortada.... Simdi
    para lazim yapsana bedelliyi.
    1.5 tl de uygulasana GA kararini.
    Bunlarin ne kendilerine nede yatirimcilarina faydalari var.
    Bu saatten sonra elle gelen dugun bayram. Hepimizi Allah kurtarsin.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Fazla yoruma gerek yok. Hisse fiyatına 10-15 yıllık bir bakın durum ortada.
    Beş altı yıldır Hisse fiyatından memnun olmayan yönetimin hisse fiyatının artışı için
    ne yaptı:
    1- YD. kararı,
    2-Hisse geri alım kararı,
    3-BATISÖKE yatırımı,
    4-HES yatırımları,
    5-Bedelsiz bölünme (2,25)

Hangisi küçük yatırımcı lehine olumlu sonuçlanmış?
    2,65X2,25=5,96 .-TL bedelsiz öncesi fiyatı. Eski fiyat 5,90-6,30 aralığı yatay seyir devam.

Şirketin değeri ve ederi borsa fiyatı ile alakası olamadığını çok iyi görebiliyoruz.

ytd
    Saygılar,

3. 31/12/2018 Euro kur= 6,0280; usd= 5,2609

Yabacı para pozisyonu 150 milyon eur KABACA paçaldan terste idi.

şuan kur Euro=6,16 ; usd =5,53

ytd.
    Saygılar,

4. Bazılarının derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek...Söke satılırsa beceremediler sattılar diyecek satılmaz sa sahtekarlar yatırımcıyı kandırdılar diyecek... Bizim sizinle uğraşacak vaktimiz yok, siz burada uğraşın bizim başka işlerimiz var... İnvestingde yazan Volkan Atak nickli arkadaş benimle iletişime geçerse kendisine bir miktar Gedik ve İdç hisseleri hediye edicem,sizin hakkınızdan o gelir...

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bazılarının derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek...Söke satılırsa beceremediler sattılar diyecek satılmaz sa sahtekarlar yatırımcıyı kandırdılar diyecek... Bizim sizinle uğraşacak vaktimiz yok, siz burada uğraşın bizim başka işlerimiz var... İnvestingde yazan Volkan Atak nickli arkadaş benimle iletişime geçerse kendisine bir miktar Gedik ve İdç hisseleri hediye edicem,sizin hakkınızdan o gelir...
    Sizce satılacak mı? satılırsa şirketin değeri göstermesi açısından hayırlısı olsun,
    Satılmazsa ben zaten satılamayacağını anlamıştım.
    Hani YD değerin düşük geleceğini tahmin etmiştiniz de açıklamayı yd sonrası yapmıştınız.
    ytd.
    Saygılar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Yok ogle yagma ....siz uzumu tane tanede olsa yiyip durdunuz. Beceremedilerse satacaklar tabiki de caplari belli olacak.
    Yok satilmazsa yeni bir alicengiz olacak. Huylu huyundan vazgecmezde.....
    Bizim dilegimiz satilmasidir.
    Gerisi havanda su dovme olacak.....sifirlayip gidecekler.Mirasyediler yd ile
    bilancoyu ayakta tutuyorlar.
    Yoksa bankalarla isleri zor.
    Satamazlarsa bankalarda birdaha kontrol ederler herhalde.
    Hesap ortada neyi hesapliyacaz. Bu aksam bilanco icin yeni kalem oynatmalara baslarlar nasil olsa...

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. -------------------------------------------------

8. Yine geldi felaket tellalları ben işim gücümden 2 cumleden fazla yazamıyorum demek ki ya işsizler ya da işleri güçleri tahta manipulasyonu
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 399/594 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •