Sayfa 402/594 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. TURKIYE'NIN LIDER YAPI MALZEMELERI SIRKETI AKCANSA'NIN ACIKLADIGI 30 HAZIRAN 2019 TARIHI ITIBARIYLA DUZENLENMIS KONSOLIDE GELIR TABLOSU VE DONEME AIT MALI SONUCLARA GORE, SIRKETIN ILK YARIYIL CIROSU GECEN YILA ORANLA % 5 ARTARAK 890 MILYON TL'YE ULASTI. IHRACAT GELIRLERININ TOPLAM SATIS GELIRLERI ICERISINDEKI PAYI ISE GECEN YILA ORANLA %14'TEN %38'E YUKSELDI.

AKCANSA GENEL MUDURU UMUT ZENAR, SONUCLARA ILISKIN YAPTIGI DEGERLENDIRMEDE, "BU YIL ONEMLI GUNDEM MADDELERIMIZDEN BIRI 1915 CANAKKALE KOPRUSU. STRATEJIK IS ORTAGI OLARAK YER ALMAKTAN GURUR DUYDUGUMUZ BU BUYUK PROJE ICIN AR-GE EKIPLERIMIZ ETKIN CALISMALARIYLA '1803 CIMENTO' ADLI URUNU OZEL OLARAK GELISTIRMISTIR." DEDI.

ZENAR, BU YIL AMBARLI LIMANI'NDAN IHRACATA BASLADIKLARINI BELIRTEREK "2019 YILININ ILK YARISINDA SEKTORDEKI %40-45 ORANINDAKI DARALMAYA RAGMEN, AKCANSA OLARAK YONUMUZU IHRACATA CEVIREREK CIROMUZU % 5 ARTIRDIK. LOJISTIK AVANTAJIMIZ VE ETKIN LIMAN YONETIMIMIZ ILE IHRACATIMIZI YIL SONU ITIBARIYLA IKI KATINA CIKARMAYI HEDEFLIYORUZ. 2019 YILININ ILK YARISINDA SATTIGIMIZ OZEL URUNLERIMIZLE EN ONEMLI IHRACAT PAZARLARIMIZDAN BIRI ABD PAZARI OLMUSTUR. AKCANSAPORT MARKASIYLA ISE AMBARLI LIMANIMIZDA KALITELI VE MUSTERI ODAKLI HIZMET ANLAYISIMIZLA LIMAN SATIS GELIRLERIMIZI %45'IN UZERINDE ARTIRDIK." IFADELERINI KULLANDI.

Akçansa'da ümidini İHRACAT ve LİMAN a bağlamış.
    ytd.
    Saygılar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Oysa sadece Gunaydin demistim.
    Kufurun alasini hakedenlere....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Isin aci tarafi ;....bir yatirimcim biz eski fiyat 6 .xx kusurlar dan mal alirken....abi ben selgd topluyorum...
    ne dersin demisti....bende gozalti pazarinda yanlis yapiyorsun demistim. Abi Alacatida 4 donum arsasi var ...bunu satsalar bize yeter demisti. 0.60-0.70 kurustan yuzbinlerce mal topladi. Hisse bugun
    baktim 1.99 tl......
    Demekki patron patron olunca isler bir sekilde yoluna giriyor. Ama olmazsa 400 donum arsanda olsa nafile......yuz karalari.
    Paylasimlarimi sildiren arkadas ve patronu muhabbetle kucakliyorum.
    Saygilar.

4. Şimdi yalan yok..

Dolar bazında % 85 kar hemde 3 ayda..

Kimse patrona laf söyleyemez.. Büyüksün patron ama biraz bacakların titriyor gibi geldi.. yükün çok mu ağır ?

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sayin izmirli_hoca bence..... Sizin laf
    “Olsada kodum olmasada kodum”
    modunda olmus. Ne diyelim.....
    Niyetleri neyse akibetleride o olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sn Vesper'in düşüncesini, grafik aynen teyit ediyor, diye yorumluyorum.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...49#post3540949

Gönderi 7907 şu da şurada dursun.Bakalım gerçekleşmeler ne olacak.

Madem bu kadar çok biliyordun 6,15 lerden olan % 5 e yakın düşüşü de neden bilip yazamadın diye de sorarlar adama.
     Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Şimdi yalan yok..

Dolar bazında % 85 kar hemde 3 ayda..

Kimse patrona laf söyleyemez.. Büyüksün patron ama biraz bacakların titriyor gibi geldi.. yükün çok mu ağır ?

Patronun ayakları titriyorsa senin yukarıdaki linkteki analize komaya girmiş olan lazım sana sayın diye hitap edip tahtada 1 tike oynayanla beraber.

İlk grafikte şimdi 2,82 gördü bu hisse ne olacak?Onu da açıkleyiver biz zahmet.Ne oldu bakıyorum da hala açılamamış itimat müessesesi.Bir dediğinde birbirini tutsun bir kere.Peki linkteki analizin ortada iken sana ne kadar itimat edilmesi lazım.

Siz bence başkalarının itibari ile uğraşacağınıza kendinize bakın.

Bu topicdeki bazıları ile işim çoktandır bitti görüldüğü gibi gerekte yok zaten.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Adamin beyni uyusmus itibardan bahsediyor. Mirasyedilerin itibarimi kaldi ki..... Fabrikayi satiliga cikaran biz degiliz herhalde. Gerci burdanda yeni bir borc yapilanmasindan baska birsey cikacagini dusun.uyorum da....
    Velevki sattilar ..... Kendilerini kurtarmis olurlar hissede rahatlar.
    “Sevdik gitmeyince sevdik gelmiyor”
    Yeni tasiyicilarada ,bizim gibi ,Allah guc kuvvet versin.

8.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Adamin beyni uyusmus itibardan bahsediyor. Mirasyedilerin itibarimi kaldi ki..... Fabrikayi satiliga cikaran biz degiliz herhalde. Gerci burdanda yeni bir borc yapilanmasindan baska birsey cikacagini dusun.uyorum da....
    Velevki sattilar ..... Kendilerini kurtarmis olurlar hissede rahatlar.
    “Sevdik gitmeyince sevdik gelmiyorâ€
    Yeni tasiyicilarada ,bizim gibi ,Allah guc kuvvet versin.

Sanada günaydin haysiyet yoksunu.

Sayfa 402/594 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •