Sayfa 384/594 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Tartışmalar oluyor.. Sinirler geriliyor ama herkes net ve anlaşılır konuşsun.. ne biliyorsa net açık söylesin.. tehditvari kapalı konuşmalarla olmuyor. net olun açık olun.. elinizi açık edin.. herkesin niyetini bilelim..

ben gayet net ve açığım.. sanko veya bir başkası.. %25i ele geçirmiş.. tüm ortaklarla görüşmeli.. ele geçirmek için her yolu denemeli.. pozisyonum gereği böyle düşünmem gayet normal.. ama yapmıyorsa.. koymuşum d.tüne. sanko babamın oğlu mu.. patronu ölse cenazesine mi katılacağım.

ANCAK.. bu yönetim bize zarar verdi.. yürürken karınca sürüsünü ezersiniz ve görmezsiniz ya.. işte o karıncalardan biri biziz.. ezdi geçti. böyle deyince bazıları yönetimi savunuyor.. savunun bakalım.. yanlışı savunmak insana ne kazandırır ne kaybettirir bunu da iyi hesap edin.

Ve artık gazetede demeçlerine rastlayamıyorum.. eskiden olsa haber arardım.. orta asyada veya türki cumhuriyetlerde fabrika kuracaklarmış.. ne güzel... aliağada öğütme tesisi kuracaklarmış.. ne güzel.. 1de olmamış 2de olmamış 3te veya 4te bi tane fabrika alacaklarmış.. negüzel... 1 milyar dolar verseler de satmazlarmış.. ne güzel.. 5 yıl sonra ne kadar doğru yatırım yaptıklarını herkes görecekmiş.. ne güzel.. yeni demeç? yeni sözler? geçiniz..
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

2. Bence bu topigin moderasyona alinmasi lazim...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Kalınlaştırdığım yeri tam anlayamadım.. atıyorum bi grup 300 teklif etse bunlar 200e kendilerine veya tanıdıklarına mı satarlar. bunu mu demek istediniz..

https://www.haberturk.com/yazarlar/f...in-suni-gundem

Teklif mi ?

Güldürmeyin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
    Tekrar olumsuz algi olustu.Hisseye ilgide azaldi.Ortamda musait.Bence artik asagiya basma zamani.Ne bekleniyor?

5.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Tekrar olumsuz algi olustu.Hisseye ilgide azaldi.Bence artik asagiya basma zamani.Ne bekleniyor?
    bassın bakalım bekliyorum .)
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Tekrar olumsuz algi olustu.Hisseye ilgide azaldi.Bence artik asagiya basma zamani.Ne bekleniyor?
    hep aynı dumenler nerdeyse yazış sıralaması bile aynı buyrun hodri meydan
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    662
     Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    hep aynı dumenler nerdeyse yazış sıralaması bile aynı buyrun hodri meydan
    Btsoke iyi duruyor bugun.Oda cozulse istedikleri ortam iyice olusmus olacak.

Kapanisi 2 kademe asagidanda olsa yaptirmaya calisacaklardir.Y.T.D

8. Bir çiftçinin üç kızı varmış ve üçte merkebi;kızlar he sabah çok geç uyanırmış.Bir gün çiftçi dayanamamış vekızlara gürlemiş.
    -Bir daha geç kalkarsanız sizi bu merkeplere .....im.demiş.
    O gece çiftçi ahırın kapısını açık unutmuş.
    Merkeplerden ikisi tam kaçarken birisi arkasına dönmüş ve ahırda kalan merkebe
    -Hadi kaçsana bu fırsat bidaha ele geçmez demiş.
    kalan merkep omuz silkerek
    -siz gidin benim beklentilerim var.demiş.
    Herkes bu fıkradan payına düşeni alsın.

Sayfa 384/594 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •