Sayfa 488/594 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    B GRUBU paylarında satın alınacağını düşünüyorum.
    ytd.
    Saygılar,
    o zaman hisse başı önemli olacak!

2. hisse çağrı zorunluluğu doğar mı?

ytd
    saygılar

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli sistem paraziti asalaklar degersiz olani satip degerli olani almaya devam ediyorlar.... nitelikli dolandiricilar....200 milyon zarar la tarihe gectiler.... Bu .... mirasyedilere ne desen az gelir.... Birgun birisi bunun hesabini keser elbet... 4 TL de mal bosaltan akilli patron yine kendi bekasi icin ky harcamaya devam diyor. Birseyler satacagiz diyorlardi...
    Megerse zuladaki mali satacaklarmis.... Ahlak yoksunu ky dusmani capsiz basiretsizler.
    Bunlarla is yapanlara da yazik ....
    Hepinizmi onursuz ve omurgasizsiniz
    yaw?

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli sistem paraziti asalaklar degersiz olani satip degerli olani almaya devam ediyorlar.... nitelikli dolandiricilar....200 milyon zarar la tarihe gectiler.... Bu .... mirasyedilere ne desen az gelir.... Birgun birisi bunun hesabini keser elbet... 4 TL de mal bosaltan akilli patron yine kendi bekasi icin ky harcamaya devam diyor. Birseyler satacagiz diyorlardi...
    Megerse zuladaki mali satacaklarmis.... Ahlak yoksunu ky dusmani capsiz basiretsizler.
    Bunlarla is yapanlara da yazik ....
    Hepinizmi onursuz ve omurgasizsiniz
    yaw?

Borsada ne yaptıklarını siz gayet güzel özetlemişsiniz. Piyasa da net olarak bunların ne olduğunu biliyor.
    Kendi beton satamadığı için; beton tesisini betoncuya kiraya veriyor. Düşün durumu pazarda güven de kalmamış bunlara.....
    Pazar payları eridikçe eriyor neden diye bir düşünsünler derim.
    Hani para yoktu... Hisse geri alımı için? İtibar önemliydi.
    Ne oldu İtibarınıza.....Piyasadan B GRUBU hisse neden almıyorsunuz?
    Çünkü hisse fiyatının yükselmesini istemyen bir tek siz siniz.
    Bu cirolarla bir daha kredi takla artırabileceğinizi mi sanıyorsunuz.

Ytd.
    Saygılar

5. Kurulustan konuya ılıskın yapılan basın acıklaması asagıda bulunuyor:

Turkıye cımento mustahsıllerı bırlıgı (tcmb) yonetım kurulu baskanı dr. Tamer saka, yenı donemde de gorevıne devam edıyor.

Turkıye cımento mustahsıllerı bırlıgı (tcmb) yonetım kurulu baskanı olarak temmuz 2019’dan bu yana gorev yapan dr. Tamer saka, 17 subat pazartesı gunu gerceklesen tcmb genel kurulu’nda yenıden baskan secıldı.
    Genel kurulda degerlendırmede bulunan turkıye cımento mustahsıllerı bırlıgı (tcmb) yonetım kurulu baskanı dr. Tamer saka, turkıye’nın cımento uretımde avrupa’nın lıderı ve dunyanın en buyuk 2. ıhracatcısı olduguna dıkkat cektı.

Dr. Tamer saka, “2019 yılında klınker ve cımento toplam ıhracatı % 68 artısla 23 mılyon ton olarak gerceklesmıstır. Sektorun toplam ıhracat degerı ıse bır oncekı yıla gore yuzde 44 artısla 877 mılyon dolar olmustur. 100’un uzerınde ulkeye gerceklestırılen ıhracatta en onemlı pazarlarımız abd, ısraıl, gana ve fıldısı sahılı’dır. Ocak 2020’de cımento ıhracatı % 81 oranında artarak 1,1 mılyon ton, klınker ıhracatı ıse % 29 artarak 1,3 mılyon ton olarak gerceklesmıstır. Sektorumuzun bu yıl ıc satıslarda gectıgımız yıla oranla yaklasık % 2, ıhracatta ıse % 15 buyumesını ongormekteyız” dedı ve ekledı:
    “genel kurulun ardından olusan yonetım kurulumuz ıle sınerjı ve ıs bırlıgı ıcınde ulke ekonomımıze katkı saglamaya devam edecegımıze ınanıyorum.”

dr. Tamer saka’nın yonetım kurulu baskanı oldugu turkıye cımento mustahsıllerı bırlıgı (tcmb) yonetım kurulu’nda, baskan vekılı adıl sanı konukoglu olurken baskan yardımcıları ıse nıhat ozdemır, alı pastonoglu, gokhan bozkurt ve fatıh yucelık oldu.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Piyasa %2 dusuyor....bu .... imtiyazlilarin hisseleri %6 dusuyor.
    Cikarkende tersi....
    Bu capsizlarin yatacak yeri yok gari.
    Arsa dan gerisi masal....
    Kayyumluk olursunuzda ky da kurtulur insallah.
    Omurgasiz duzenbazlar.
    Birde anmadan gecmemek lazim ...ekuru pazarlamacilar vardi... Patron sevicileri....kulaklari cinlasin.
    Yillarca ky nin basini tutuverdiler...
    Yazik....degermi ? Adamina gore degisiyormus....Patron mali sattiginda hala name yapiyordu....
    Seminizi alin ve huzur icinde harcayin gari...
    Sent from my LG-D802 using hisse.net mobile app

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Satis kararlarindan bir ses cikmadi...
    Sira HES ler satilik demeye geldi....
    Piyasa sizin masallariniza ne tepki verir artik bilemem....lakin hes leri satarsaniz orta uzun vade buyuk bir yukten ve kulfetten kurtulursunuz....
    Dustugunuz duruma da bir care olur.
    Bir cozum ve gelecekte ki degisimi gormek adina bir oneridir....siz gercekleri ve olacaklari kestiremediginizden ..... onemli diye
    dusunuyorum.Bir bardak sut icin inek alip beslediniz .... tam donere girdi desenizde yakinda elektriki satacak yer ararsiniz. Devlet bina ustu gunes paneli kurulumuna tesvikli izin verdi...
    Organizelerde tum fabrikalar bu enerji uretimine yatirim yapiyor....
    Yani yarin elektriki uc kurusa devlete
    devir edersiniz....malum satma isinide beceremediniz.
    Sozun kisasi hes ler para ederken satin.... sonra demedi demen.
    Neye dokunsaniz bokunu cikariyorsunuz yaw... Korkarim limaninda basina birsey gelecek diye.
    Degersizlestirme konusunda uzman
    siniz....13 yilda Baticim i buhar ettiniz. Onursuz ve omurgasiz mirasyediler.....

Sayfa 488/594 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •