Sayfa 462/594 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Sen bunu USA da , England ' da yap , ömür boyu hapiste borsa yaparsın..

2. Yönettiği şirkete bak önce hocam.
    Bu paylaşımı hakettiğini düşünmüyorum.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada yazdıklarında haklısın sayın Kyno

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
     Alıntı Originally Posted by ÖZKNTLK Yazıyı Oku
    Bu arada yazdıklarında haklısın sayın Kyno

Sayin öZKNTLK yazdiklarimla kimseye yaranmaya calismiyorum....
    Kimseye menfaat da saglamaya calismiyorum. Tek derdim 25 yil emek verdigim sektorun, onunu kesen basiretsiz patron sirketlerinden bu sektoru besleyen...yedigikaziklarla artik ilgi gostermedigi..ky yi korumak.
    Sık sık gunaydin mesajiyla bunlara yaptigim uyari.....uyanin artik diye...
    bile cok....cunku hicbirseyi haketmiyorlar.
    13 yilda hisse degerini dolar bazinda 13 te bire dusuren .... ekibimi ovecegim.
    Allah bunlari ve trollerini islah etsin.
    “ Bitmeyen süre ,ödenmeyen borç yoktur.” Bedelini mutlaka odersiniz.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Köşe yazarları bir araştırma yapmıyor mu? GK tutanaklarını 2-3 yılı okusunlar. Her şey ortada. Ha sen aile şirketiyiz kurumsal ilkeler davranışlarında bulunamıyoruz de anlayalım.
    Liman satışı olursa Mutlu Can Günel çimento şirketlerinin başına geçsin. Adamın limanda yaptıkları ortada.
    Laf yapmıyor kar yapıyor kendisini şahsen ben ky olarak kendi adıma tebrik ediyorum.Feyyaz Beyin düşünceleri güzelde uygulama
    olmadıktan sonra bir anlam ifade etmiyor.
    Hiç birinin aklına gelmiyor mu hisse geri alım kararı aldık neden uygulanmıyor.
    E tahtayı baştan beri kendileri yaptığı için ;Eğer yapmıyorlarsa zan altında olduğunu kim inkar edebilir.
    Tarihi diplere giderken niye geri alım yapılmadı?
    Kimse salak değil, herkesin kafası az çok çalışıyor.
    Kısa avde ödenecek 70 mil usd civarı ödeme var. taklamı attırırlar varlık mı satarlar ama durum sıkıntılı.

* konsalide 2019/12 tablosunda 100 milyon TL civarı bir iyileşme olacağını söyleyebilirim. Söke ve batıçim hissesinin eylül sonu fiyatına göre değerlemesinden.(75 söke hissesi batının, söke'de de %4 batı hissesi var)

Zor bir kağıt....Ama varlıkları ile piyasa değeri asla örtüşmüyor.
    Herkesin kazanacağı bir yol bulunur inşallah.
    Finansal sonuçlar kötü olup kurumsal olacağıma, finansal sonuçlar çok iyi kurumsal olmamayı tercih ederim.
    Sonuçta bu şirketleri kuruluş amacı para kazanmaktan başka bir şey olamaz.

ytd.
    Saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Köşe yazarları bir araştırma yapmıyor mu? GK tutanaklarını 2-3 yılı okusunlar. Her şey ortada. Ha sen aile şirketiyiz kurumsal ilkeler davranışlarında bulunamıyoruz de anlayalım.
    Liman satışı olursa Mutlu Can Günel çimento şirketlerinin başına geçsin. Adamın limanda yaptıkları ortada.
    Laf yapmıyor kar yapıyor kendisini şahsen ben ky olarak kendi adıma tebrik ediyorum.Feyyaz Beyin düşünceleri güzelde uygulama
    olmadıktan sonra bir anlam ifade etmiyor.
    Hiç birinin aklına gelmiyor mu hisse geri alım kararı aldık neden uygulanmıyor.
    E tahtayı baştan beri kendileri yaptığı için ;Eğer yapmıyorlarsa zan altında olduğunu kim inkar edebilir.
    Tarihi diplere giderken niye geri alım yapılmadı?
    Kimse salak değil, herkesin kafası az çok çalışıyor.
    Kısa avde ödenecek 70 mil usd civarı ödeme var. taklamı attırırlar varlık mı satarlar ama durum sıkıntılı.

* konsalide 2019/12 tablosunda 100 milyon TL civarı bir iyileşme olacağını söyleyebilirim. Söke ve batıçim hissesinin eylül sonu fiyatına göre değerlemesinden.(75 söke hissesi batının, söke'de de %4 batı hissesi var)

Zor bir kağıt....Ama varlıkları ile piyasa değeri asla örtüşmüyor.
    Herkesin kazanacağı bir yol bulunur inşallah.
    Finansal sonuçlar kötü olup kurumsal olacağıma, finansal sonuçlar çok iyi kurumsal olmamayı tercih ederim.
    Sonuçta bu şirketleri kuruluş amacı para kazanmaktan başka bir şey olamaz.

ytd.
    Saygılar
    Sn. Cari, beni kyno anlamıyor belki sen anlar da anlatırsın. Bende farkındayım kitap yazandan tüccar olmaz. İşini iyi yapanın kitabini kendisi degil baskaları yazar. Bir çok örnek verilebilir. Ancak kyno nun her negatif, pasif ve neydigi belirsiz yakarmalarından forum olarak bıktık. ne fiyat istiyorsa vereyim ceksin gitsin bu hisseden.

7.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Izmir in yuzkarasi imtiyazlilari..... para ile reklam haber....hangi basariya imza atmis bu ekip de zerre alakalari olmayan kurumsalliktan ve yatirimci algisindan bahsetip onemsedigini vurguluyor. Yahu sen GK da sordugumuz sorulari gecistirdin ne kayda aldirdin nede dogru durust cevap verdin be vicdansiz. En buyuk ortagindan ibra alamadin....yabanci yatirimci onemli dersin ....benim uc senedir takip ettigim dir.... 3.5 milyon hisseyi gecmedi yabanci payi...hatta bir ara 1 milyon altina dustu. Kitap yazmak aklina geldi ama uc kurus ek sermaye koymak aklina gelmedi....Turkiye nin en modern ve verimli fabrikasini kuruyoruz dediler.....bol bol parali haber yaptilar....saksakcilari paylasti ve bol bol gaz verdiler....lakin tesis uc ay calismadan arizalandi ve kapatildi....
    piyasayla ve dunyayla kopuk olan bu cifter maasli ekip fabrikayi satiliga cikardi.Bu kadar iyilestirme ve verimlilik yatirimi yapildi ama iki tarafta birakin faaliyet kazancini urettigini maliyetine bile satamadi.
    Yatirimcisini horlayan ...13 senedir soguslemeye doyamayan imtiyazli ekip basi yatirimci algisinin oneminden dem vuruyor....yazik.
    Insan olan biraz arlanir utanir vicdan yapar yaw. Ben uc senedir yatirimcilarina yasattiklarini ve yaptiklari gaflari kaleme alsam bir kitapta o olur....Lakin 13 senedir benden daha uzun suredir bu hissede yatirimci olanlar her ne hikmetse hallerinden hem memnunlar hemde
    toz kondurmuyorlar.
    “Bitmeyen sure,ödenmeyen borc yoktur.” Imtiyazlilar bunu unutmasinlar.....
    Birak bu kurumsallik zirvalarinida yatirimciya borcunuzu odeyin....sonrada koddan cikin gidin.
    Empati yapamayan adamdan lidermi
    olur😠

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    -----------------------

Çimentonun para ettiği dönemlerde bile para kazanmayı becerememiş , kötü niyetli olduklarını düşündüğüm insanların yönetici olarak başına çöktüğü bu şirketin tez zamanda bunlardan kurtulmasını dilerim....

Sayfa 462/594 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •