Sayfa 413/594 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Git kendin sor.Buna imkanın var.Bey yazıp yazmamana takılmak ne ya çocukmuyuz biz?Uslubuna hakim olup olamayacağını da Feyyaz Bey değil başkaları şu an daha çok düşünür haldedir.

Körle yatan şaşı kalkar, kılavuzu karga olanın …….. bak bunlarda var yazdıklarım onları es geçmişsin.Bir de oh sattı hissenin önü açıldı diye sevinenler oldu da yazdım.Ama bunları da herhalde göremedin.Oysa senin hisse analizlerine gelene kadar şu an sorunların çok daha büyük.

Yazdıklarımı da bir arşivde saklamanı tavsiye ederim.Gerçekler eninde sonunda ortaya çıkar.Hiçbir şey gizli kalmaz.Bir de o zaman okur değerlendirirsin.Sana tavsiyem son zamanlarda sana yazdığım yazılar oldu onları üzerine alınacağına tekrar oku ve acaba ne anlatmaya çalışmışım biraz kafa yor.

O aralar hissede yoktun sanırım 1,5 a batı basan 0,80 e söke basan Sanko ya karşı ben haddinden fazla naziğim zaten.

Her ne kadar farkında olmasanda ben seni kendimden hala ayırt etmiyorum hiçbir zamanda kendimden ayırt etmedimde.Hürmetlerimle.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Benim de seninle bir derdim yok. görüş farklılığımız var. ve bu farklılık değişmeyecek gibi görünüyor.
    Diyelim haklısın sanko bsökeyi de btcimi de manipüle etti. bunu tartışmıyorum. Sen patron olsan kendi hissende (ki bu hisse o kadar da derin değil) başkasının dizginleri ele almasına izin verir miydin? bırak sankoyu koç sabancı doğuş birleşse en ufak bir güçleri olmazdı... izin vermezdin başkasının at koşturmasına..

sanko ele geçirmek istiyorsa amaca ulaşmak için her türlü oyunu oynayabilir.. ben bunu eleştirmem.. eğer dediğin gibi buna imkan sağlanıyorsa sorumluluğu hiçbir önlem almayanlarda aramak lazım. gedikmiş sankoymuş hocaymış bilmem kimmiş burada bazılarının kötü niyetli olduklarını ve istediği gibi at koşturduğunu düşünüyorsan bu bazılarının acizliğinden kaynaklanıyor. geri alım dönemini hatırla.. geri alım yapılırken hakim ortaklardan birisi alım yapmadı mı? geri alım göstermelik olmadı mı? bu hakim ortaklar lafarge payını üçer beşer kendi aralarında toplayarak alsalardı sanko hisseye ortak olabilir miydi?

sanko ne yapar bilmem.. manipüle ediyor mu etmiyor mu bilmem.. bunlar benim ilgilendiğim kısımlar değil. dolaşımdaki hisselerin 8de 1ini 3-4 ky alabildiyse gerisini yönetimin almaması için sebep ne? demek ki onlar da halinden yeterince memnun ki en ufak bir hareket yok.

İlgili şahsa gelince, ben kendisine daha fazlasını da sorarım. ama varlığını kabul etmem gerekir ilk başta. bunu kabullenebilmek için de bu hissede küçük yatırımcılar olduğunu ve bunlara karşı sorumlu olduğunu idrak etmesi lazım. lafla olmuyor. ve ne yazık ki şu an kımıldama imkanı da pek kalmamış şirketin. saygılarımla...

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Git kendin sor.Buna imkanın var.Bey yazıp yazmamana takılmak ne ya çocukmuyuz biz?Uslubuna hakim olup olamayacağını da Feyyaz Bey değil başkaları şu an daha çok düşünür haldedir.

Körle yatan şaşı kalkar, kılavuzu karga olanın …….. bak bunlarda var yazdıklarım onları es geçmişsin.Bir de oh sattı hissenin önü açıldı diye sevinenler oldu da yazdım.Ama bunları da herhalde göremedin.Oysa senin hisse analizlerine gelene kadar şu an sorunların çok daha büyük.

Yazdıklarımı da bir arşivde saklamanı tavsiye ederim.Gerçekler eninde sonunda ortaya çıkar.Hiçbir şey gizli kalmaz.Bir de o zaman okur değerlendirirsin.Sana tavsiyem son zamanlarda sana yazdığım yazılar oldu onları üzerine alınacağına tekrar oku ve acaba ne anlatmaya çalışmışım biraz kafa yor.

O aralar hissede yoktun sanırım 1,5 a batı basan 0,80 e söke basan Sanko ya karşı ben haddinden fazla naziğim zaten.

Her ne kadar farkında olmasanda ben seni kendimden hala ayırt etmiyorum hiçbir zamanda kendimden ayırt etmedimde.Hürmetlerimle.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin.
    Birilerine devamli hatirlatmak lazim...
    Biraz yazmayinca nerdeyse bey diye anilmaya baslanacaklar....
    Mirasyedi iyi egitimliler tlf da cikmiyorlar gari....oysa genel kurulda Eylul de goruselim diyorlardi.
    Belliki dise dokunur birsey bir gelisme yok. Tabi pazarda bedava canta dagitmaya benzemez bu is.
    Degersizlestirme uzmanlari ve yalakalari nasil bir aciklama yapacaklar merakla bekliyoruz.
    Velevki bi sonuc cikmadi vay halinize gari. Gerci siz oyunu bastan tekrar kurgularsinizda yine bilanco duzeltmeleri baslar....YD gibi...
    Bilebile gore göre girdiginiz batakliktan cikamazsiniz insallah.
    Yatirimcisini kayiran patron bu sekilde is cevirmez. Sirkette muatap yok yaw.....disarida....toplantida....
    Sirketimi yonetiyorsunuz ? Sirketimi paylasiyorsunuz?
    Niyetiniz akibetiniz olsun ....
    Mirasyedi iyi egitimliler.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Biraz prim yapınca gelmişsin yine saydırmaya aşagı mı oynıcan yine oyna bakalım
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

5. Vay arkadaş batı cephesinde değişen hiçbir şey yok.Hep bir atarlanma durumu.Benim burda işim kalmadı..yok bir bakıp çıkacağım.Bir daha da gelmem...

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Sizin lafiniz vardi ya 200 tl gondereyim cekilin diye....bende bir sifir daha ekle de patrona gonder demistim. Siz yaptinizmi bilmem ama ben ortalama her basamakta bir 200 lot bahsis atiyorum.....patron biraz costu servis iyi gidiyor....
    Gidiyorda hesap ortaya kondugunda ne olur gorecegiz gari.
    Assagisi yukarisimi kalmis isin.....
    Adamlar satilik levhasi asmis....dolar
    kuru yil sonu 6.xx Tl tahmini....satislar fiyasko....bel baglanan ihracat da bir sicrama yok.
    Siz yukariya devam bende bahsise...
    Ne mutlu size para kazaniyorsunuz iste....yillardir havanda su dovenler dusunsun. Ileride Sizinde bu gruba
    katilmamaniz dilegiyle.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu hissede pozisyonda olan hiç kimsenin durumu senin kadar vahim değil.Sen bol bol kendi hayal dünyanda analiz yap birileride sayende tahtada atlayıp hoplayıp dursun sen ayakta uyumaya devam et.Ne yazdıklarınla ne de düşüncelerinle ilgilenmiyorum hatta tam olarak okumadım bile gerekte yok.

Günün birinde jetonun düşünce de tabii eğer düşerse ben seni bilmem kaç defa uyardım.Sonra neden beni uyarmadınız deme.Senin kafanda öz kardeşim olsa bundan daha fazlasını yapmam çünkü.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu hissede pozisyonda olan hiç kimsenin durumu senin kadar vahim değil.Sen bol bol kendi hayal dünyanda analiz yap birileride sayende tahtada atlayıp hoplayıp dursun sen ayakta uyumaya devam et.Ne yazdıklarınla ne de düşüncelerinle ilgilenmiyorum hatta tam olarak okumadım bile gerekte yok.

Günün birinde jetonun düşünce de tabii eğer düşerse ben seni bilmem kaç defa uyardım.Sonra neden beni uyarmadınız deme.Senin kafanda öz kardeşim olsa bundan daha fazlasını yapmam çünkü.
    Diyeceksin ki sen kimsin? seni kim kale alır? haklısın. yönetimdekiler de zaten bizi kale almadılar. dinlemediler.. neler demişiz göstereyim..

2015 yılındaki genel kurul.. önemsemediler.. okumamaya devam edin.

2015te bölünme ile ilgili olağanüstü gk.. erdal arkadaşımdan izin almadan yapıştırdım. sorun olmaz diye tahmin ediyorum.

aşağıdakiler de 2016da yapılan gk toplantı tutanağından..

dinlemediler.. okumadılar.. önemsemediler.. sonrası malum.. haşırt the blackboard..

Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Sayfa 413/594 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •