Sayfa 414/594 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Malum pazarlama ekibi yine geldi....hala birkac eksik olsada.
    Benden durumu iyi arkadaslar iyi algi olusturmuslar demekki. Pazarinizda yitip gidersinizde aldiginiz ahlarin hesabini vermis olursunuz.
    Adamin keyfi yerinde ama karni yine buyumus olacakki yine yazmaya basladi.
    Burada bize herkese laf yetistirecegine yemekte sevgili patronuna laf anlat.
    Bağ bahce mal bagislamis gibi ayar vermeye kalkma .... bu hissede olusan tum magduriyet patronlarin eseridir....nokta.
    Simdi de git işine.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    enerjiyi limanı betonu halka arz etmenin ne zararı olur? en fazla başarısız olur ve geri çekerler.. %25-30 (faizden daha cazip bir oran) prim garantisi (sadece halka arzdan alanlar için) sonra da uygun varlıklarda ortaklık veya satış.. (limanda ortaklık.. liman söke için önemli tamamen satmak mantıklı olmaz) betonun yüzde 50sinin halka arz etseler.. çimbeton çimentaş gibi.. enerjide sökenin payını biraz da batıçimin payını halka arz edip kaynak oluştursalar.. sökenin satış süreci devam ederken bile olabilecek şeyler bunlar.. sen bana karşı uyarını yapıyorsun.. ki gerçekten neye karşı uyardığını da anlamıyorum. ben de fikrimi söylüyorum.. enerji 75 milyon usd beton 25 milyon usd desek.. bunun yüzde 50si halka arz olsa 50 milyon dolar yapar.. 50 milyon dolar da limanın yüzde 25-30undan gelse.. 100 milyon dolar.. yanlışsa izah edin.. en fazla başarısız olunur.. değerlemede ne çıkar bilemem ama bu fiyatlara yakın olur herhalde. sonra da bornovada faaliyetin durdurulması ve gyonun kurulması.. proje geliştirilmesi için çalışmanın başlatılması.. tutarsa önümüzdeki 2 yıl kurtulur.. tutmazsa hiçbir şey dğeişmez..
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Malum pazarlama ekibi yine geldi....hala birkac eksik olsada.
    Benden durumu iyi arkadaslar iyi algi olusturmuslar demekki. Pazarinizda yitip gidersinizde aldiginiz ahlarin hesabini vermis olursunuz.
    Adamin keyfi yerinde ama karni yine buyumus olacakki yine yazmaya basladi.
    Burada bize herkese laf yetistirecegine yemekte sevgili patronuna laf anlat.
    Bağ bahce mal bagislamis gibi ayar vermeye kalkma .... bu hissede olusan tum magduriyet patronlarin eseridir....nokta.
    Simdi de git işine.

Ekranı dikkatle izle 2.80deki 238000 bak hazır mısın?
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Sayin winans 10 tl =10 $ hesabini
    Ky nin ilgisini ceksin diye yazdim.
    Argelerin bir sayfalik gunluk yorum ve onerilerini okumaya usenip ne alayim diye cayciya...hizmetliye...berbere...v.s akil danisan ky miz icin.
    Bu hisse daha yola cikmayan tren misali....bugunlerde keyifle trende hemde birinci mevkide yerini alsin diye. Patronlarin mevkii doldu gari.
    Sonra cin ve hindistanda trene binmeye calisan veya bindigini zannedenler gibi olur ....Allah korusun.
    Kusura bakmayin boyle yakistirmalar yapiyorum bizim ky nin finansal okur-yazarligi anca bu kadar. Uzun uzun irdelemek algisini bozuyor.
    Hissemiz icin fiyati piyasa belirleyecek.....sonucta birebir kokunden bir alisveris yapmiyacagimiza gore ince hesaplarda bizim isimiz degil.
    Bu tur beklentileri olusmus bir hisseyi piyasamiz her zaman asgari bire on fiyatlamistir.
    Tabani alti tl civari kabul edersek
    daha oncede yazdigim altmis tl leri

gormemiz gayet dogal ve mantiklidir.
    Gelismelere proaktif olmak lazim.
    Hepimize bol kazanclar.
    Ytd.
    Saygilar.

Bu yazı buradakilerden birine aittir alıntıdır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Aranızda bu yazıyı yazan arkadaş bu yazını iyi oku.Yok hatırlayamadınsa link koyuvericem.Biliyorsun sayende bende malzeme çok.Sana tavsiyem ona buna gider yaparken önce kendi icraatlarına bakmandır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    15.20 den beri bakiyorum.....benim 175 lot malim var o basamakta ...
    Soz 25 lot daha yazarim yeterki kaldir. 1.xxx K - 200 lot daha kac basamak lazim de sen hesap et gari.

7. tum malını koy musterileri de ilave et ben yazdıktan sonra aktif mal çakmakla olmaz o işler 78e
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Sayin Maharaj yazdiklariniza tecrubelerim dogrultusunda katiliyorum. Burda mali devamli trade eden bir sebeke var.......saniyorumki onlarda en cok yazanlar. Fiyat yukari ivmelensin ama etinden..sutunden....hatta tele takilan tuyundende faydalanalim.
    Tabi dune kadar bu sekilde geldiler.
    Yapabildiler cunku tahta yedi kocali Hurmuz misali. Yapabildiler cunku
    bizim gibi mal toplayanlar vardi.
    Bugun hala paylasimlariyla ortusmeyen ....speke cagri yapan bir buyuk yatirimci vardi topicte....kendi degimidir ben ky degilim diyerek. Artik sıktı bu ruh hali. Tahtayi misyonu olanlarin eline birakacaksin kardesim.....yada cikacaksin tahtayi ben yapacagim....yapiyorum.....hele bir durun diyeceksin.
    Artik eylem zamani .....fiyat tasima zamani....is yapacaklarin onunden cekilin . Hissenin degerini sagir sultan duydu...ogrendi.Yada sahada boyunuzu bir gosterin rahatsiz olduklariniz cekilsin.
    .....................
    Can sikici bir durumda ...Sanko nun ne yapacagidir. Degerleme sonrasi
    satis yapacagini bildirip...yada azar azar satarak piyasanin istahini kesecektir.....kesmeye calisacaktir.
    Patronlar anlasmadilarsa biz ky larin isi zor olacaktir.
    Bu yuzden diyorum fiyatlama simdiden baslamali ve piyasa kabulu fiyat olusturulmalidir.
    En azindan bu anlasamayan patronlara bir mesaj vermis oluruz.
    Sayin Maharaj bende sizi uyarmak istedim....hem buranin eski yatirimcisinin kurt mu kuzumu oldugu konusunda......hemde birbirini halen sindirememis buyuk patronlar konusunda.
    Bizler ilk paylasimlarda bulundugumuzda hangi noktada isek halen oradayiz.
    Mal biriktirmeye ....dost kazanmaya
    .....para kazanmaya devam.
    Deger yatirimcisi her zaman kazanir. Buradada boyle olacak inşallah..
    Ytd.
    Saygilar.

Bu da alıntıdır. Belki bu yazdıklarını hatırlar biraz olsun yüzü kızarır.

Sayfa 414/594 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •