Sayfa 416/594 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. musterilerinkini de yaz napayım 200 lotu .200 lota tuş basılmaz bizde.oldukça açık oynuyorum dikkat edersen.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Bizde abla abla oynamiyoruz herhalde....Sen bi kamcila soyle 3.xx lere 25 K ...25 K gelir. Bu 200 lot bahsis dedikya...
    Kolay gelsin.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. hayal kırıklıgına ugradım batık şirket ama malı yuzde 10 prim yapıcak ongorusuyle saklıyormussun yakıştıramadım.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Bizim gibi ky larin beklentisi iste....
    Ya satilirsa diye bekliyoruz....
    Velevki satilmadi yada baska kaynak bulamadilar....batip gidecekler tabiki.
    Cayin tasiyla cayin kusu herzaman vurulmuyor ne yazikki.
    Sigortamiz arsa....
    50 K 1+1....80 K 3+1 eder .....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. izmirli lukonko bir hocamız vardı
    kustu galıba bıze .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Sökenin 1. fırını eski teknoloji. 250 bin kapasitesi var. Hiç çalıştırmasalar daha iyi.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayin winans 10 tl =10 $ hesabini
    Ky nin ilgisini ceksin diye yazdim.
    Argelerin bir sayfalik gunluk yorum ve onerilerini okumaya usenip ne alayim diye cayciya...hizmetliye...berbere...v.s akil danisan ky miz icin.
    Bu hisse daha yola cikmayan tren misali....bugunlerde keyifle trende hemde birinci mevkide yerini alsin diye. Patronlarin mevkii doldu gari.
    Sonra cin ve hindistanda trene binmeye calisan veya bindigini zannedenler gibi olur ....Allah korusun.
    Kusura bakmayin boyle yakistirmalar yapiyorum bizim ky nin finansal okur-yazarligi anca bu kadar. Uzun uzun irdelemek algisini bozuyor.
    Hissemiz icin fiyati piyasa belirleyecek.....sonucta birebir kokunden bir alisveris yapmiyacagimiza gore ince hesaplarda bizim isimiz degil.
    Bu tur beklentileri olusmus bir hisseyi piyasamiz her zaman asgari bire on fiyatlamistir.
    Tabani alti tl civari kabul edersek
    daha oncede yazdigim altmis tl leri

gormemiz gayet dogal ve mantiklidir.
    Gelismelere proaktif olmak lazim.
    Hepimize bol kazanclar.
    Ytd.
    Saygilar.

Bu yazı buradakilerden birine aittir alıntıdır.
    Bunca yıldır Batıçim pazarlarım! Ama bu kadarını ben bile hiç yazamadım, yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler kim yazdıysa bu hakikatten efsane olmuş, sahiplenen yoksa ben sahiplenicem 😀...Yaşanmış bir hikaye geldi aklıma, Yıllar önce Mersin de bir otobüse binmiştim bir süre sonra yolda birisi el kaldırdı şöför sağa yanaştı yolcu doğu şivesiyle Afad'a gidir? Diye sordu, şoför arkadaşda Kars şivesi gitmiir, üstte yazir dedi, bir süre sonra yine aynı sahne, Afad a gider? Bir kaç km sonra üçüncü Afad a gider? Deyince şoförün sabrı taştı artık, eliyle tabelayı gösterip "yav ne kadar da olsa bu kadar olmaz" diye söylenerek komik bir şiveyle herkesi güldürmüştü, bende topic dahil tüm olan bitene öyle diyorum şu an "ne kadar da olsa bu kadar olmaz"...

Sayfa 416/594 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •