Sayfa 510/594 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. https://www.hurriyet.com.tr/amp/ekon...mladi-41470462

Günaydın, Herkese Bol kazançlar,

Sanko bunu biliyor mu? SANKO nun yerine ben olsam BATI nın fiyatını yükseltirim. SÖKE nin satış yolunu tıkarım....

ytd.
    Saygılar

2. Söke nin satışı midir,yoksa limanı mi verecekler bilmiyorum.Ancak,kâğıtta olan baskıyı sanırım herkes görüyordur.Tahta kalın lot larla kastiriliyor.Benim gordugum net duru. budur.Eger söke işi tamamsa kimseye tek lot aldırmazlar.Sn.cari bu konudaki düşünceniz nedir.

3. Son on onbeş gündür takaslarda oyak yatırım ve yabancı alımı dikkat çekici
     Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Söke nin satışı midir,yoksa limanı mi verecekler bilmiyorum.Ancak,kâğıtta olan baskıyı sanırım herkes görüyordur.Tahta kalın lot larla kastiriliyor.Benim gordugum net duru. budur.Eger söke işi tamamsa kimseye tek lot aldırmazlar.Sn.cari bu konudaki düşünceniz nedir.
    SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. aynı fikirdeyim.....batı yı yukarı çekip....ayrılma hakkını yüksek tutmak yönetimi köşeye sıkıştırmaktır....böylece tüm satış opsiyonları kapanır ve yapılacak tek şey bornova fabrikayı ya taşımak ya da tasfiye etmek olur ki en akıllı iş olur....ve 850 dönüm araziye villalar ve rezidanslar yapılır...şirket düze çıkar tonla parası olur...istediği yatırımı peşin parayla yapar....ve hisse inanılmaz yerlere gider....

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    350 kez görüntülenme yapılmış...itibarı bu kadar yani...
    Bu Şirketi bu kadar kur farkı ve zararına uğratıp Çeşmeye tatile gidebiliyorsa ...Helal olsun...
    Kim milyoner olmak istiyor ,yarışmasındaki "uzmana sor da ki ARDA"

+1 de benden olsun sonuçta şirketin birlikte hissedarıyız.(351 kişi oldu)

ytd.
    saygılar,

7.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    350 kez görüntülenme yapılmış...itibarı bu kadar yani...
    Bu Şirketi bu kadar kur farkı ve zararına uğratıp Çeşmeye tatile gidebiliyorsa ...Helal olsun...
    Kim milyoner olmak istiyor ,yarışmasındaki "uzmana sor da ki ARDA"

+1 de benden olsun sonuçta şirketin birlikte hissedarıyız.(351 kişi oldu)

ytd.
    saygılar,

Benden sana bir tavsiye başkalarının itibarını düşüneceğine önce kendine bak.Mesela bende senin itibarın hiç bir zaman hiçbir şekilde + ya geçmeyecek.

Senin düşünmen gereken durum bu.Tabii buradaki bir çoğunun da neden benim böyle bir şey yazdığımı çok iyi düşünmesi lazım.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 30-06-2020 saat: 17:23.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 510/594 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •