Sayfa 381/594 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Kimse kimsenin elini tutmuyor meydan orada kucaklayan goturebilir.
    Bende manyagin biri gelsin diyorum.
    Zaten akilli adamin bu saatten sonra burada ne isi olabilir.
    Haklisiniz paranin kimde oldugu bilinmez de malin kimde oldugu kabak gibi ortadayken kendinizi fazla paralamayin....
    Milletin mamasi kesilince sesleri cikmaya basladi. Pozitif dusunmekle
    sonuc degismiyor....daha cok ky kiyimi.
    Beni gulerek izliyormussunuz... ne guzel bu durumda sizi mutlu kilabiliyorsam ne mutlu bana.
    Patron gelecek GA yapacak.....piyasa
    bu isi kiviramiyor.
    Pire icin yorgan yakanlar cok bu piyasada.... biraz ders cikarmak lazim.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herkese olunca pabuç gibi bu dil mesela Hoca olunca L..bbro olunca neden sus pus.Buradaki ortak paydanız patron düşmanlığı mı yoksa tahtadaki 3-5 kuruşluk menfaatiniz mi?

Tabii ders çıkarmak lazım ama sen hiç ders çıkarmışa benzemiyorsun?Olmuyor öyle 10 lirada alın kısa zamanda para kazanmanın zevkine sizde varın yazıpta şimdi bu fiyatlarda uzak durun demek.Olmuyor o zamanlar mangalda kül bırakmıyorken burada sabah akşam patrona, bize sallamak olmuyor ama di mi?Bu mu küçük yatırımcı dostu olmak.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Bu hissenin artik bir hikayesi var.Gerceklesir yada gerceklesmez orasi ayri.Fakat Hikayesi olan hissede asagiya oynamak genelde can yakar.Ben soyleyeyimde isteyen istedigi gibi devam etsin.y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Bu hissenin artik bir hikayesi var.Gerceklesir yada gerceklesmez orasi ayri.Fakat Hikayesi olan hissede asagiya oynamak genelde can yakar.Ben soyleyeyimde isteyen istedigi gibi devam etsin.y.t.d
    Sayın Özdemir1 bazıları için hisse fiyatı düşmüş çıkmış çok önemli değil.Onlar için çok volatilite yapılan çok işlem hacmi ve onlardan elde edilecek komisyon getirileri önemli.Ondan sonra da suçu attın mı Lunara patrona herşey tamam.Bir de bu yazıları fırsat bilip ortamı karıştıranlar var.Ondan sonra sorsan küçük yatırımcı dostu bunu yapanlar.

Hiç bu volatilite olurken en çok madur olan kim ondan bahseden yok.Hayır ben bazı yazılar yazıyorum ki ya neler olup bittiğini anlıyoruz bu kadarını da burada yapmayın demeye götürüyorum.Ama sonuç ortada.

Ben demiyorum ki şu yaşananlar ortada iken bende hata yok ya da patronda hata yok benimde hatalarım var.Buradaki bir çoğunun hataları var.

Ama birisi kendisi değişik şekillerde her gün tahtada işlem yaparken ben bunu asla yapmazken derseki lunar tahtada al-sat yapıyor ben bunu diyene hooop orada dur derim

Bu 1,5 operasyonunu patron yaptı her kim derse ona orada hooop dur derim.Demek zorunda kalırım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Özdemir1 bazıları için hisse fiyatı düşmüş çıkmış çok önemli değil.Onlar için çok volatilite yapılan çok işlem hacmi ve onlardan elde edilecek komisyon getirileri önemli.Ondan sonra da suçu attın mı Lunara patrona herşey tamam.Bir de bu yazıları fırsat bilip ortamı karıştıranlar var.Ondan sonra sorsan küçük yatırımcı dostu bunu yapanlar.

Hiç bu volatilite olurken en çok madur olan kim ondan bahseden yok.Hayır ben bazı yazılar yazıyorum ki ya neler olup bittiğini anlıyoruz bu kadarını da burada yapmayın demeye götürüyorum.Ama sonuç ortada.

Ben demiyorum ki şu yaşananlar ortada iken bende hata yok ya da patronda hata yok benimde hatalarım var.Buradaki bir çoğunun hataları var.

Ama birisi kendisi değişik şekillerde her gün tahtada işlem yaparken ben bunu asla yapmazken derseki lunar tahtada al-sat yapıyor ben bunu diyene hooop orada dur derim

Bu 1,5 operasyonunu patron yaptı her kim derse ona orada hooop dur derim.Demek zorunda kalırım.
    Sayin Lunar,size katiliyorum.Malum ekip yine isbasinda muhtemelen hisseyi asagiya cekmek icin uygun ortam bekliyorlar.Ekibin kimlerden olustuguda acik.Bazen saf a yatmamiz durumun farkinda olmadigimiz anlamina gelmez.Buyursun asagiyi denesinler tekrar.Cekirge daha kac kere ziplar hep birlikte ogrenecegiz.1,5 operasyonundada kimlerin parmagi var belli.Ozelliklede hedef gosterenlere dikkat etmek gerekir diye dusunuyorum.Negatif algi yarat.Tahtanin alti bosalsin,uygun ortam olustugundada sonra sende bas dusur taktiginden ibaret.Herkes herseyin farkinda.Kalin saglicakla.

5.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    http://torbaliege.net/26666/ozbeye-o...ma-tesisi.html
    Bu iş çokta hikayeye benzemiyor, hikayeden çok daha fazlası...Şirket bu kadar mali sıkıntıda iken İzmir'i güneyine, Menderese bu çapta bir tesis kurulması gündeme gelince ben şahsen Söke'nin satılabileceğini hissetmiştim, Çed sürecide olumlu olunca Söke satışa çıktı, bırakın uyandırmayın isteyen istediği yere oynasın, yarın bir gün herkes hak ettiğini bulur, kimin niyeti nasılsa akıbetide öyle olur... Mesela birileri Oyak'a 503 milyon dolara çakmış 5 yıl önce Denizli yi yarı fiyatına Söke'yi düşünmezmi acaba?!?

Şu izmirin güzel kızına Bir talipli çıksa da bizde bir pasta çörek yesek....Hergün 2.2 rakamı ekranda görmekten sıkıldık

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sayın özdemir bu senedin Y.D de bir hikayesi vardı aynı ekip şu andaki yorumların dahada mükemmelini yapıyordu.ne oldu ?felaket.işte bu tecrübe yi yaşatan patron bütün ky yibin kere düşünmeye sevkediyor.neymiş,Y.D yi patron yapmamış.de git.peki gelen raporu da bir ay geciktirende patron değil miydi.bu bir ayı neden geciktirdi.bu arada buradakilerden bazılsrınında içerden bilgi alıp pozisyon kapattığına inandığım kişiler atlarını alıp üsküdarı geçti.yani A deyip B yaparak hala yüzsüzce algıya devam ettiler.
    Evet hikaye güzel ancak patron sıkıntılı ,olan yada olacak olanı yine en son biz duyarız.belkide hikaye sonuçlandı,belkide karar verildi,bunu belkide daha önceleri her şeyde yaptıkları gibi açıklamıyorlar nereden bileceğiz.belkide şu anda içeriden bilgi alanlar malı götüren götürüyor.bilemeyiz.Bizlerde hikayenin peşine takılıp söğüşlenmeye devam ediyor olabiliriz.bu yönetimle her şey mümkün.ytd.
    Son düzenleme : Badi; 11-07-2019 saat: 13:48.

8. Mevcut yönetim çok kötü deyip Sanko dan medet umanlar var.Sanko İyi niyetli mi?Talip olsun o zaman BSOKE ye hemde dolar bazında buraya bağladığı para bakımından madur oldu bunu telafi etme şansı.Bakalım hisse de aşağıya operasyon yapıp şirkete çökmeye kalkışmaya benziyor mu.Hadi hep beraber görelim.Şerh de düşmüşsün madem şikayetçisin bu yönetimden koyarsın masaya da şikayetçi olduğun şirkete ait payları ortaya alırsın BSOKE yi karışanın olmaz yürür gidersin.Madem iyi niyetlisin.

Sayfa 381/594 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •