Sayfa 483/594 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. [QUOTE=izmirli_hoca;4105622]SPİL Dağındaki seyir alanından İZMİR' e bakıyoruz, elimiz cebimizde..

[/

Hoca manzara guzel dır SPIL dagında dıkkat et orada Dogal yasam alanı orası

2. gedikteki çapsıza duyurulur, ak yabancı ben sana diyimde sen ister inan ister inanma

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Bu capli ak hergun assagi kagidi suren kapanis yaptiran ak gibi geldi banada.....kormu ser.. yoksunu vursun yukari verdiklerini alsin gari...
    Ucyuz kusur...dortyuz kusur....besyuz kusur mal alan yabanci afrika kokenli herhalde....

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli .... yoksunlari gunaydin. Aylar gecti...degisen hicbirsey yok....
    Siz gercekten hayal taciri ve sistem parazitisiniz yaw.
    Pazarlamaci geldi yine patron agziyla
    reklam yapiyor....Alacati pojesiymis...
    Bu capsizlar Istanbul otoyolunuda yapiyorlardi...vb...vb...biraz utanin be.
    Bu hisse icin 3.00 TL bile cok diyen trol yatirimci....
    Aldiginiz kararlari uygulayin yada defo... gidin koddan degersizlestirme
    uzmani .... yoksunu capsiz mirasyediler.
    Yeni kitabini yazmaya basladin herhalde.....gozun gercekleri gormuyor...kulaklarin duymuyor.
    Iyi seyler yazin diyen yatirimciyada selam...bir haftadir kimse iyi birsey yazamadi...cunku yok....eski tas eski hamam....bildigi varsa iyi birseyler anlaminda buyursun kendi yazsin gari.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. gedikten garanti aytırımdan gelen ortak satışını karşılayan kişi ile yabancı görünümlü kişi aynı adam olmalı ,başka açıklaması yok..denemiştim zarara geri verdim ..değişen birşey olmamış bu senette

6.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    gedikten garanti aytırımdan gelen ortak satışını karşılayan kişi ile yabancı görünümlü kişi aynı adam olmalı ,başka açıklaması yok..denemiştim zarara geri verdim ..değişen birşey olmamış bu senette
    Bencede aramızda yabancı yok, yıllardır olduğu gibi biz bizeyiz, av da avcıda aynı...Satış garanti den gelince herkesin aklına ortaklardan birisimi acaba blok satışları koydu ve kısmen sattı diye gelmedi değil ama ben tam emin değilim o konuda,bu konuyla ilgili somut bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim, özeldende olabilir.

Sayfa 483/594 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •