Sayfa 592/594 İlkİlk ... 92492542582590591592593594 SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Batıçim Enerji Elektrik'e ait Hasanlar Hidroelektrik Enerji Santralinin işletme hakkının devri amacıyla, Mıs Enerji Yatırım ile ön sözleşme imzalandı

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

Bağlı ortaklığımız Batıçim Enerji Elektrik Üretimi A.Ş.'ye ait, Düzce ilinde bulunan Hasanlar Hidroelektrik Enerji Santralinin işletme hakkının devri amacıyla, Mıs Enerji Yatırım A.Ş. ile Batıçim Enerji Elektrik Üretimi A.Ş. arasında, 1.746.000 Amerikan Doları tutarındaki kısmı avans olarak havale edilmesi suretiyle, toplam 11.446.000 (onbirmilyondörtyüzkırkaltıbin) Amerikan Doları bedelli işletme hakkı ve üretim lisansı devri ön sözleşmesi imzalanmıştır.

Yetkili kurumlardan alınması gereken tüm görüş ve izinlerin tamamlanması akabinde devir işlemi gerçekleştirilecek ve bu doğrultuda kamuoyuna ayrıca bir duyuru yapılacaktır.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1102853

Günaydın,
    Hayırlısı olsun zamanında bu üç HES e 86 milyon usd verilmişti.
    kovada1, kovada2 tam bir kova....

Eski Yönetimin yaptığı yanlış yatırımlardan biri....
    Söke yatırımı yapılmış olsa idi zamanında inşaat fırtınası dönemi yakalanır...Şu an şimdikinden daha eski SÖKE FABRİKASI ma borç bitmiş olarak şirket yoluna devam ederdi...Kısmet...Doğru zamanda doğru yerde olmak....
    Bizde ALKA ...ALKİM İ bırakıp buraya gelmiştik....8-9 yıl oldu galiba...kendimize de kızıyoruz. O ALKA nın karşılıksız çek olayı bizi şirketten soğutmuştu...

Tekrar Hayırlısı olsun...sıradaki adımları da Yönetim atacaktır....

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    deprem bolgesı nurdagınmda araqma kurtarma calısmalarına aktıf olarak katıldım. Nurdagını yıkım ve yapımı için çiftay grubu dusunuluyor. Canakkale candakı 500 adet 0 km kamyonları enkaz calısmalarını yapacvak.Büyük olasılık nurdagını onlar ımar edecek...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    deprem bolgesı nurdagınmda araqma kurtarma calısmalarına aktıf olarak katıldım. Nurdagını yıkım ve yapımı için çiftay grubu dusunuluyor. Canakkale candakı 500 adet 0 km kamyonları enkaz calısmalarını yapacvak.Büyük olasılık nurdagını onlar ımar edecek...
    çanda bunlar kalekim için mi çalısıyordu.. termik santral için kömürdü taşıyordu.. çanı ıyı bılırım ..orda kalebodur ve termık ve komurden baska bırsey yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    Kar yazdik
    hadi bakalim,...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Çiftay inşaat (Patron yani) hisseleri toplamış. Yolları açık olur inşallah.

6. genel kurulu bugün galiba... 07/06/2023 saat 15:30

7. KAP: [BTCIM ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1175690
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...8995d7c355054e

Pay Alım Satım BildirimiYapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler BTCIM

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.

Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Bu nasıl oluyor mesela?45 liradan kime sattı minimum 49,3 gören tahtada? Patron verdiği parayı bu işten kurtarırsa öpsün başına koysun. Bir diğer konu İstanbul Portföy Tufan abi seni bu işe kim nasıl ikna etti.İlginç.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. 2023 - 2.dönem için bilanço beklentisi olan varmı. Ben sürpriz bir bilanço bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 592/594 İlkİlk ... 92492542582590591592593594 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •