Sayfa 183/594 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Bu senette algı ne tarafaysa rüzgar terse eser.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by Badi Yazıyı Oku
    Bu senette algı ne tarafaysa rüzgar terse eser.ytd.
    Bence trader yada trader ler kendi alis kademelerine satis yapa yapa fiyati asagiya cekiyorlar.Islem hacmi yok.Mal gelmiyor.Bizler icin can sikici bir durum fakat olusan fiyat bana gercekci gelmiyor.Iyilesmis bir bilanco yada patron alimlari bu oyuna son verebilir.En azindan oyunlarina daha yuksek fiyat kademelerinde devam etmek zorunda kalirlar.

Bu arada hisse ye olan ilgisizlikte onlarin ekmegine yag suruyor.Alt kademelerde bos olmasa bunu yapamazlar.Ben birazda bu sebepten olumsuz yazilardan uzak duruyorum ve yazilmasina bu gibi sartlarda karsiyim.Onlarin deglrmenine su tasimamak icin.

3. Zamlı tarifeye göre fiyat ayarlaması yaptılar...(en düşükten)

Olmaz olmaz deme olmaz olmaz...YTD...

4. gedikteki bilmem ne evladı yüzünden almak istemiyorum.burayı okuyordur .kesin dealer olmalı.önce kendi alıp müşterisine sonra alan cinsinden.elbet benimde günüm gelicek.

5.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Geçici vergi beyannamesi ne zaman gelir sizce? Son gün son dakikaya kalmaz umarım.
    Geldi. 56 milyon kar. Niye düşüyor bu kağıt? Satışları ikiye katlamış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vuk geldi karr
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

7. Form daki Şam şeytanlarına duyurulur bir önceki dönemden 3,5 kat fazla kar gelmiş. Övenler alsın biryerlerine yağlasın, şikayet edenler ise pzt si neden hala düşüyor bu hisse diye hayıflanmaya devam etsin. Burda sallandırılacak 4 tane nick var. Çok yakında hepsine pamuğu tıkıyacağım merak etmeyin

8. Faaliyet karı 4 kata satışları 2 kata yakın artmış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 183/594 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •