Sayfa 251/594 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İtibar meselesi dedik ya.....
    Bunlarda ar da kalmamis.....
    İmtiyazli ...... yoksunlari.

Saygilar.

Paylasimlarim kendi şahsi goruslerimdir ve yatirim tavsiyesi icermez.LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Olmadı ama tahta tamam topic kısmını pek iyi işleyememişsiniz.Tüh dövizde gevşedi.
    Tavsiyen nedir bu durumda.görüş alalım.sen ve sevgili patronların durumdan gayet memnun görülüyorsunuz.bizi boşver de sevgili patronlarına o cılız tavsiyelerini sıralayıver istersen.ama dikkat et de onları küstürüp itibarlarını(!) Zedeleme

3. Demem odur ki..

laf dinleyen bir Spek kardeşimiz var.

Ne dersek yapıyor..

"Gemi yanaştırıyoruz "... veriyor.

"İçine tükürüyoruz" .... alıyor..

"Dağ baş"ı diyoruz...... "dağ başı" gösteriyor..

"İnmezsen çelik çomak oyna" diyoruz.... oynamıyor iniyor....

"3.. ayağı yapmazsan, çizerim senin spekliğini" diyoruz.. Çizdirmiyor iniyor..

Sırada ne var ?

4. 2.21 lerden alırım diyordum çok daha aşağısından almak nasip oldu.Ama 1.96 hedefim hala geçerli.Uzun vadecimiyim.Elbette hayır.Kârımı alıp kaçarım.Burada şirket hakkında yazılanları okuyorum bilgi bilgidir.Ama yazılanlara göre hareket etmeyin.Burada yazılanlar yüzünden bir çok kişi malesef uzun vadeci oldu.Amaçta buydu malesef.Halada aynı şeyler yazılıyor.''Kağıdınıza sahip çıkın".Bu cümle yüzünden stop loss lar kaçtı gitti.Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değil şahsi görüşlerimdir.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hakkimi helal etmiyorum...sirket yonetimi zaten berbat...bu forumda yonlendirme yapanlar obur dunyada alacagim olsun sizden...bu dunyada da gun yuzu gormeyin...cocuklarinizin yuzune bakamayin...

Olmaz olmaz deme olmaz olmaz...YTD...

6.  Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    Hakkimi helal etmiyorum...sirket yonetimi zaten berbat...bu forumda yonlendirme yapanlar obur dunyada alacagim olsun sizden...bu dunyada da gun yuzu gormeyin...cocuklarinizin yuzune bakamayin...

Olmaz olmaz deme olmaz olmaz...YTD...
    Sizin bu beddualarınızdan etkileniceklerinimi sanıyorsunuz.onların yüzüne tükürseniz.yağmur yağıyor zannedip.o tükürüğü paraya çevirmeye çalışırlar.kusura bakmayın artık sizde benim gibi uzuncusunuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Yasananlar gosterdiki,borsa da en onemli rasyo ne P/D ne F/K orani nede digerleri.En onemli kriter patron ve yonetimin karakteri ve durusu... Bunun en acik ornegi maalesef bu hissede bir kez daha goruldu.Izmir merkezli sirket patronlarinin paylasimci olmadigi,yatirimcilarini korumadigi ve cimri olduklarini biliyordum.Fakat bilmeme ragmen bu kadarini ben dahi ongorememistim.Genel olarak bolge sirketlerinin temel verilerinin piyasa ortalamalarinin devamli altinda olmasinin ve fiyatlanmasinin altinda yatan gercekte bu.Kolay kolayda degisecek gibi gorunmuyor.

8. Ey patron ve yönetim sevicileri,patronunuza ve yönetiminize ne söyleyecekseniz şimdi söyleyin.sonradan yok ben yönetimi uyardıydım,yok krediçekip geri alım yapmalıydı falandı filandı gibi boş beleş laflarınıla burada mal pazarlamayın.hadi ben sizi biliyorum da burayı takip edenlerin çoğu bilmez.

Sayfa 251/594 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •