Sayfa 456/594 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 4748 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Günaydın,
    Dua etsinler aile şirketi.Yanlış hatırlamıyorsam ALİ SABANCI nın bir sözü kağıtlar dağıtıldığında elimde iyi durum da olmasının avantajını ve tekrar oyunu oynayabilmenin avantajından bahsediyordu.
    Eğer ki profesyonel olarak bir şirkette şirketi bu durumu sokanları ne yaparlardı bir düşünün.
    Şirketin faaliyetlerinde ümidimiz yok ama mevcut değerinde ümidimiz devam ediyor.

ytd.
    Saygılar,

2.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Alintilar yanlis cikiyor....forum yetkilisi duzeltmeli...
    Sayin Ahmet uzal dediginiz gibi kesin ilham aliyorlardir....bu ilham perisi deniz cok guzel yuzmeye devam ediyorum sizde fazla dert etmeyin diye yatirimciya akil veriyordu.
    Simdide yine ahkam kesiyor.
    Insan once vicdan sahibi olacak...
    Patron saksakcilari.....yazik.
    Bilanco ya hic deginmeyelim tam bir fecaat....Vay benim beton tesislerim
    vay....bu mirasyedilerin isi degil artik
    tam tescillendi. Simdi fabrikayi alacak bir yarim akilli bulmalar lazim.
    Niyetiniz akibetiniz olsun ....
    İmtiyazli .... yoksunlari.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Deniz halen çok güzel,birazdan sudayım kısmetse, sizede tavsiye ederim, iyot eksikliği hoş bir durum değil...Hadi biz patron şak şak çısıyız!, peki sizin patronunu ve şirketini bu kadar kötülediğiniz bir hissede ne işiniz var acaba,beklentiniz ne dir ki bu derece bağladınız buraya?Bu kadar yerin dibine soktuğunuz bir şirkette neredeyse en büyük tahta yapıcı (yapamayacı) olmak nasıl bir duygu acaba?... Pazarlamacı konusuna gelirsek, şirketi ve iştiraklerini her gün farklı bir guruba satanlarmı yoksa bizmi pazarlamacı oluyoruz?

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    Guzel tespit “ iyot eksikligi hos bir durum degil”....cok sevdiginiz patronlariniza iletin faydalansinlar.
    Yazin yaptiklari deniz keyfi makul seviyede iyot almaya yeterli olmamis
    anlasilan. Burdayiz cunku tum yatirimcilar gibi bizde kandirildik ve halen zarardayiz....sizinde timsah gozyaslarinizi hatirliyorumda... cocuguma oyuncak alamadim yakarislarinizi...
    Tahta yapici ayaklariyla simdi hangi
    algi olusturmanin pesindesiniz ?
    Yakinda onunda kokusu cikar elbet.
    Satis ve tercih konusu size ait bir paylasim....yok ben sunu tercih ederim falan laflari.... Neyse...
    Denizden cikinca aklinizda olsun etraftakiler “adam ciplak” deyince
    sasirman gari... deniz donu meselesi.

4. Şirket bu krizden çıkış için bütün opsiyonları kullanacaktır. Varlık satışı yapamazsa kısa vadeli borçlarını yapılandırıp yoluna devam edebilir belki inşallah bu kriz ortamı kısa vadede düzelir. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    Guzel tespit “ iyot eksikligi hos bir durum degilâ€....cok sevdiginiz patronlariniza iletin faydalansinlar.
    Yazin yaptiklari deniz keyfi makul seviyede iyot almaya yeterli olmamis
    anlasilan. Burdayiz cunku tum yatirimcilar gibi bizde kandirildik ve halen zarardayiz....sizinde timsah gozyaslarinizi hatirliyorumda... cocuguma oyuncak alamadim yakarislarinizi...
    Tahta yapici ayaklariyla simdi hangi
    algi olusturmanin pesindesiniz ?
    Yakinda onunda kokusu cikar elbet.
    Satis ve tercih konusu size ait bir paylasim....yok ben sunu tercih ederim falan laflari.... Neyse...
    Denizden cikinca aklinizda olsun etraftakiler “adam ciplak†deyince
    sasirman gari... deniz donu meselesi.

Elalemin afedersin kıç.ndaki deniz şortu ile uğraşacağına CARi kankanla birbirinizle uğraşın ya da birbirinize dikkat edin mi demeliydim bilemedim.

Hoca bugün şu an bir grafik patlatmayacaksan yarın birgün hiç grafik koyma buraya.Çünkü kızmak yok çok fena eleştiririm o zaman.Sen neden niçinini anlıyorsundur zaten.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Evet....

TOBO.. GAYET NET..Kimsenin itirazı olamaz..

Ancak, bunu hedefe kim ve nasıl taşıyacak..?

Eğer aşağıdaki rakamlara basacak yüreği varsa, "O" na zamanında söz vermiştim. Ben yapacağım.

Vermez ise, buranın müdavimleri arasındaki dalaşmanın neticesinde, biriniz malı toplar ve gider..

Ben, bu işe bulaşmam. SÖZ..

7. Grafik için teşekkürler.Bundan sonrasını burada olup tahtayı kaldırıp indirenler ; Spekülatörcülük oynayanlar düşünsün.O dediğiniz şey başta ben olmak üzere ne sizin ne de buradaki diğerlerinin ne haddi ne çapı.Benim hiçbir hissede de öyle fantezilerim zaten hiç olmadı.

Bu boş işlerle uğraşmak yerine ben işime bakarım.Çoookkk uzun zamandır yaptığım gibi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Btcim in bilanço çok iyi.sene bitmeden 4 ü görür..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 456/594 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •