Sayfa 21/594 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. Cefaks hoca gün sonu pastası mümkün mü...

2. Ağlama duvarına çeviren tüm forumdaşlar sattırdıklarınız lotlar ile kacırttığınız yatırımcılardan dolayı vicdanlarınız ile başbaşa kalma zamanı
    Baticim yatırımcılarına herzaman kazandırıyor
    Alıma devam edicem
    Sevgilerimle

Alıntı Originally Posted by Yeniyuka Yazıyı Oku
    Ağlama duvarına çeviren tüm forumdaşlar sattırdıklarınız lotlar ile kacırttığınız yatırımcılardan dolayı vicdanlarınız ile başbaşa kalma zamanı
    Baticim yatırımcılarına herzaman kazandırıyor
    Alıma devam edicem
    Sevgilerimle
    Çok biliyon sen.değerleme kepazeliği sonrası bunları yapanlara gıkın çıkmasın, onların vicdanlarına sakın dokunma,burada bu senedi alırken on kere düşünün diyen ve tercih hakkı bırakanların vicdanına laf söyle yok öyle yağma,Ayrıca bu kağıt 4,92 den 2,78 e gelirken, bizler dünyanın parasını kaybederken,sen ve vicdan sahibi patronların neredeydi,Daha oraları bile görmemişken erkenci davranıp ukalalık etme.Ayrıca senin gibilere kazandırıyor.Ben 6 yıldır külliyen zarardayım.malum şirketin bütün haberlerini iş işten geçtikten sonra biz ky duyuyoruz.(sataşana cevap veririm demiştim)
    Son düzenleme : Badi; 08-08-2018 saat: 22:51.

Arkadaşlar farklı niklerle yeni algı operasyonuna girilmiş gibi görüyorum,Burada sanki önceki görevliler gidip yeni görevlendirmeler olmuş gibi geliyor bana.tamamen kendi şahsi fikrimdir.Herkes en iyisini ve ne yapacağını kendi bilir.Ancak bu şahıslara tavsiyem buradaki ky den önce patronların vicdanını sorgulamalarıdır.on yıldır beş kuruş kazandırmayan hatta hep kaybettiren bu şirkete ,btcim her zaman kazandırıyor demek külliyen ky ile dalga geçmektir,algının daniskasıdır.şirketlerin para kazandırması demek,istikrarlı bir şekilde fiyatının artması ve düzenli temettü gelirinin olması demektir.Aksi halde kumarbaz hissesi olur.btçim hiç bir zaman istikrarlı bir şekilde pata kazandırmadı,aksine oynanan oyunlar sayeside istikrarlı bir şekilde ky ye sürekli kaybettirdi.Ancak ve ancak her halukarda patronlar ve onla dirsek temasında olanlara kazandırdı.
    Son düzenleme : Badi; 09-08-2018 saat: 00:20.

5. bu hisseden cacık olmaz

6. Her hisse kaybettirir eğer zamanlama problemin varsa
    Her hisse kaybettirir eğer duygularınla alıyorsan
    Her hısse kazandırır eğer beynini kullanırsan
    Herkesten şüphelenirsin eğer kendinden şüphen varsa
    Herkes yardım eder eğer okumayı bilirsen
    Sevgilerimle

7. Denizde Martıların sesini duyarsan Kara yakındadır
    Karada duyarsa deniz yakındadır
    Siz nerdesiniz ona bakın

Alıntı Originally Posted by Yeniyuka Yazıyı Oku
    Denizde Martıların sesini duyarsan Kara yakındadır
    Karada duyarsa deniz yakındadır
    Siz nerdesiniz ona bakın
    Bu senette martılar yalan söylüyor zaten sıkıntı burada.martılar dürüst değil.martılar yalancı.ytd.

Sayfa 21/594 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •