Sayfa 383/926 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7407 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü saygı ve özlemle anıyorum. Ruhu şad olsun.

2. Tobb ve ekonomi bakanlığı eğitim danışmanlık ve pazarlama faaliyet giderlerinin yüzde 75 ini ödeyecekti o iş ne oldu

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by enamu Yazıyı Oku
    Tobb ve ekonomi bakanlığı eğitim danışmanlık ve pazarlama faaliyet giderlerinin yüzde 75 ini ödeyecekti o iş ne oldu

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Softaway meselesi geçen sene baya gündem olmuş sanırım. 3 aydır bu hissede olduğumdan çok bilmiyorum meseleyi. Biraz araştırdım ama Geçen sene softaway'e kabul edildiğine dair bir haber harici başka bir şey bulamadım.
    - Kabul sonrası geçen sene yıl sonu bilançoda iade var miydi?
    - Bu konuda yatırımcı ilişkilerinden herhangi bir bilgi alabilen var mi?
    - Iade için yıl sonu verilir gibi belirli bir zaman var mi?
    Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilirse sevinirim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Bizde en azından o yok tabiriniz pazarlama ve arge kalemleri nedeniyle bende şüphe uyandırıyor artık.Şüphe insanı kemirir.Bi şey yapması lazım şirketin yada patronun.
    Anladım sayın knox, ama pazarlama masrafları, uçak biletleri, otel ücretleri, reklamlar, vs..bunlar hep faturalı işler ve fazla oynama yapılamaz. Benim dediğim hortumlama, mesela patron kendisine ait B şirketine bağımsız bir kurumdan uçuk bir değerleme raporu alıyor ve borsadaki şirketi o uçuk fiyat üzerinden bu B şirketini alıyor. Apaçık hortumlama ve gözgöre göre..Ama kimse bir şey yapamıyor. Sonra ne mi oluyor, bunu gören yatırımcı hisseden çıkıyor ve normalde batması gereken bu halka açık şirketin hisse ddeğeri 10 katına çıkıyor bir kaç ay içinde. Bu arada isim filan da değiştiriyor tabi. Son bir kez daha halkı söğüşledikten sonra şirket batıyor. Ben %10 zararla başta terketmiştim ama tecrübe olsun diye izlemiştim.. Başkaları da var.

Alıntı Originally Posted by Sefe Yazıyı Oku
    Softaway meselesi geçen sene baya gündem olmuş sanırım. 3 aydır bu hissede olduğumdan çok bilmiyorum meseleyi. Biraz araştırdım ama Geçen sene softaway'e kabul edildiğine dair bir haber harici başka bir şey bulamadım.
    - Kabul sonrası geçen sene yıl sonu bilançoda iade var miydi?
    - Bu konuda yatırımcı ilişkilerinden herhangi bir bilgi alabilen var mi?
    - Iade için yıl sonu verilir gibi belirli bir zaman var mi?
    Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilirse sevinirim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Softawaye bu sene de bel bağlamayın. Bir ihtimal gelecek sene belki

Yatırım tavsiyesi değildir

6. Herkese iyi Pazarlar;

Kurumsal satışlar Lütfi Bey'in tahminlerininde ötesinde hızlı büyümekte(Bilanço içindeki yüzdesi).Bunda telekom operatörleri ve sistem entegratörlerininde taleplerindeki zayıflamada sebep..Netaş olsun T.Telekom olsun

2017 kurumsal satışlar'ın hasılata oranı %5===1.375.000 TL

Kron telekom sayfasına eklenen müşterilere göre yorum getirecek olur isek;Geçtiğimiz yıl ortalarında eklenmişlerdi hemen hemen

2018 ilk çeyrek'te Satış yüzdesi verilmemiş

2018/2.çeyrekte %33'e ulaşmış kurumsal müşteri oranı===Yaklaşık 4 Milyon TL gelir var.Genel kurula gitmeden Nisan ayının ilk haftası gibi konulmuştu yeni müşteriler siteye.

((Şekerbank+Çlk Boğaziçi)+Nurol+Sütaş+Deva+Mey içki+Çedaş Elekt.Dağ+Uedaş) olmak üzere toplam 8 müşteri

Ve 2018/3.çeyrekte Kurumsallar %39'a ulaşmışlar..

((Şeker+Çlk)+(Nurol,Sütaş,Deva,Mey,Çedaş,Uedaş)+(M edline,Defacto,BMC,Fineksus,Netmarble,Turkıshbank, Arvato,Petrol Ofisi))olmak üzere..

En son eklenen 8 müşteri eylül ayının son haftası eklenmişlerdi siteye hadi en eskisi ağustos ayında satışı yapılsın ve siteye daha geç konulmuş olsunlar.6 müşterininde tek gecede satış yapılma ihtimali yok sonuçta.Özetle En son eklenen bu müşteriler 3.çeyreğe yansımadılar diyebiliriz

2018/9 Aylıklarda kurumsal satışlar yaklaşık 6 Milyon TL'ye çıkmış

Varsayımımız eski müştelerin kullanmaya devam ettikleri olucak(Bilgim yok zira).Ve yine bildiğimiz Bu firmalara kiralama modeliyle satış yaptığımız.Lütfi bey g.kurul sonrası bu şekil bir modelle satışlarını yaptıklarını söylemişti.Kira vadesi olsun Ödeme aralıkları nedir bundada bir bilgim yok

Şu durumda Geçen yıl kilerde dahil olmak üzere İlk 8 Müşteriden 3 ay içerisinde 2 Milyon TL gelir elde etmişiz.Yıllığını hesapladığımızda 8 Milyon TL gibi bir rakam çıkar ortaya.Müşteri başına ortalama Yıllık 1 Milyon TL gelirimiz var.Hadi sizler kriz var deyin yahut her şirketin ölçekleri farklı deyin muhafazakar olun müşteri başına Yıllık 800.000 TL gelirimiz var diye düşünün.Aylık kira geliri yazmış olsak 67-83.000 arası birşeye denk gelir

Bu hesapla ve Bilmediğimiz olası satışlarıda hesaba katmadan son çeyrekte (Şeker'den Uedaş'a kadar ve yine En sonkilerin ilk kiralarıda düştüğünde)yaklaşık 4 milyon TL +'sı kesin son çeyrekte Kurumsallardan.Telekom ve Sistem Entegratöleri katılmıyor

7. 2016 Yılından bu tarafa rakamsal olmasada İnsan kaynağı noktasında,Sektörel açılım konusunda,Ve Abd'li TRM partner'inde katkılarıyla tüm dünyaya yayılan pazarlama modelleriyle satış ağlarınıda bir güzel oturttular.Çok şey Koydu o zamanlardan şimdilere.O zamanın Beklentilerinin Gerçeğe dönüşmüş olması gelecek açısından ümit verici

8. Yahu bırakın bu Samimi bulma muhabbetlerini, ytd

Sayfa 383/926 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •