Sayfa 687/732 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697 ... SonSon
Arama sonucu : 5851 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. İnsanın niyeti kötü olunca, sazanlık sıradanlaşıyormuş.

2. seneye büyüme , pazarlama masrafları arge masrafları diye diye bedelli patlatırrsa hiç şaşırmam. söyledik ya hayalperest diye hayalle para kazanıyor , kolay yoldan

3. pam hocam ben kötü sormadım ki
    telefondan girerse bilgisayardan da girer
    Ben mi yanlış biliyorum ?
    Bazı arkadaşlar zaten kötülüyor moraliniz bozuluyor yatırımcı olarak
    Bana komik geldi telefonla bilgisayar demesi ondan güldüm
    Bu gün de bedelli yapar yazmış biri
    Hayır bedelli yapsa neden beklesin lütfü yenel
    Neyse iyi günler pam hocam

Bu İzmir'de yeni şube olayı büyük ihtimal vergi indirimleri, teşviklerle ilgili bir durumdur. Farklı bölgelerde farklı teşvikler olabilir. Ben şahsen bu konuda patronumuz Lütfi Bey'e güveniyorum. O ne yapacağını bilir. Bizi kurda kuşa teslim etmez, her ne kadar birileri ısrarla hissenin düşmesi için durmadan saçmalasa da. Ama en iyi voleyi, güzel bir 2. çeyrek bilanço ile vuracak. Eğer güzel bir bilanço gelirse, göreceksiniz, bu tayfa kuyruğunu sıkıştırıp bir müddet yazmayacak buraya. Üzülecek onlar iyi bir bilançoya. Aynen büyümemizin açıkça KAPta ilan edilmesine üzüldükleri gibi

Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Meteqaz Yazıyı Oku
    Koskocaman olacak bir sirkete yakısmamış bence de. İleride yazılım devi olacaksın, olacak iş mi bu.
    Websitesi dizaynı ameleliktir. Aynen inşaatta tuğla taşımak gibi. Koskoca yazılım mühendislerine websitesi mi dizayn ettireceksiniz..insan kaynağı israfı olur.

6.  Alıntı Originally Posted by RisenLuc Yazıyı Oku
    pam hocam ben kötü sormadım ki
    telefondan girerse bilgisayardan da girer
    Ben mi yanlış biliyorum ?
    Bazı arkadaşlar zaten kötülüyor moraliniz bozuluyor yatırımcı olarak
    Bana komik geldi telefonla bilgisayar demesi ondan güldüm
    Bu gün de bedelli yapar yazmış biri
    Hayır bedelli yapsa neden beklesin lütfü yenel
    Neyse iyi günler pam hocam
    Sözüm asla size değildi. Lütfen yanlış anlamayın.

7.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bu İzmir'de yeni şube olayı büyük ihtimal vergi indirimleri, teşviklerle ilgili bir durumdur. Farklı bölgelerde farklı teşvikler olabilir. Ben şahsen bu konuda patronumuz Lütfi Bey'e güveniyorum. O ne yapacağını bilir. Bizi kurda kuşa teslim etmez, her ne kadar birileri ısrarla hissenin düşmesi için durmadan saçmalasa da. Ama en iyi voleyi, güzel bir 2. çeyrek bilanço ile vuracak. Eğer güzel bir bilanço gelirse, göreceksiniz, bu tayfa kuyruğunu sıkıştırıp bir müddet yazmayacak buraya. Üzülecek onlar iyi bir bilançoya. Aynen büyümemizin açıkça KAPta ilan edilmesine üzüldükleri gibi

Sayın Usta, aynı duygu, düşünce ve beklentideyim. Bu sebeple teşekkür ediyorum size.
    Bundan benim de hiç şüphem yok. Keşke bu fiyatlarda kalsa da daha çok biriktirebilsem. Bana göre son gelen bilanço ile şirketin nerelere gideceğini az çok gösterdi bana. İlk yarı bilançosunda benim için sadece ve sadece elde ettiği hasılat önemli. Kar, ar-ge vs ikinci planda. Zira bu aşamada elde edilecek ciro artışının büyüklüğü tüm girişimlerimizin birebir göstergesi olacaktır.
    Herkese bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by PAM Yazıyı Oku
    Sayın Usta, aynı duygu, düşünce ve beklentideyim. Bu sebeple teşekkür ediyorum size.
    Bundan benim de hiç şüphem yok. Keşke bu fiyatlarda kalsa da daha çok biriktirebilsem. Bana göre son gelen bilanço ile şirketin nerelere gideceğini az çok gösterdi bana. İlk yarı bilançosunda benim için sadece ve sadece elde ettiği hasılat önemli. Kar, ar-ge vs ikinci planda. Zira bu aşamada elde edilecek ciro artışının büyüklüğü tüm girişimlerimizin birebir göstergesi olacaktır.
    Herkese bol kazançlar.
    Teşekkürler sayın PAM. Zaten öyle beklentimiz olmasa burada olmazdık değil mi? Hisseye (şirkete değil) inanmadığını söyleyen yüzlerce çok ucuz kalmış başka bir hisseye geçebilir değil mi. Geçmeyip de burada kötülüyorlarsa bunun nedenini varın siz düşünün.

Sayfa 687/732 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •