Sayfa 688/853 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 6821 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. şaka gibi , hakaret yok, sadece eleştiri var ve bugün üst üste 3 kere yazdığım aynı yazıyı sildi hisse.net. sadece gülüyorum size

2. Haftalık yakın çekim RSİ ve fiyat grafiğinden de anlaşılacağı gibi sıkışmada sonlara gelinmiş. Kırılımın yönünü bilanço belirleyecektir bence. Eğitim amaçlı çalışmalardır, asla yatırım tavsiyesi olamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Aylık RSİ ve fiyat grafiğimiz de böyle. Kimseye Al, Sat demiyorum. Eğitim amaçlı çalışmalardır.

4. Günlük MACD ve fiyat grafiği.

5. Günaydın site sakinleri.
    Diger haftalara nazaran gecen hafta biraz hareket oldu. Eğer bilanco iyi gelecekse yavaş yavaş rengini belli eder diye düşünüyorum. Yurtdışı satıslari olmadan mevsimsel etki daha cok hissedilirken, yurtdışı satısları ile bu etkiden daha az etkilenecegiz. Bunun en guzel örneği ilk ceyrek bilancosu. Bana göre tek eksik guzel bir satış haberi. Sadece miktariyla degil olumlu havasiyla bizim gibi senelerdir hissede sabirla bekleyenlerede bir güv ve guven verecektir

6. bialnço geçen çeyrek te iyi gelmesine rağmen hisseye yansımadı.Bu çeyrek te iyi gelse ne olur hisseye yansımadıktan sonra. ha bu arada kendini yatırımcı olarak gören herif ve 12,6 tan hisse alan herifin reel karşılığı o hisselerin en az 18-20 lira benim hesabıma göre. Ne diyordu neden aldın hisse dendiğinde ,beni de bir yatırımcı olarak görün demişti.

Seni yatırımcı olarak görüuoruz şirketin her bilgiye sahipsin ve reel olarak şu an 3 kat zarardasınız ey yatırımcı.sana mı güveneceğim bu saatten sonra yazdığın herşey benim için hayal satmak için yazılar olacak .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    3,361
    Kront'ta bir basınç sıkışması olduğunu düşünüyorum. Bugün veya yarına çok umutluyum inşaallah.

8. ..........

Sayfa 688/853 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •