Sayfa 759/759 İlkİlk ... 259659709749757758759
Arama sonucu : 6072 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

aylık

2. Allah rahmet eylesin. Ben de o savaşı sessizce verenlerdenim. Unutmayın hepimizi/hepinizin bünyesinde kanser zaten var. Sadece tetiklenirse hastalık ortaya çıkıyor. Bu nedenle yapmamız/yapmanız gereken BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ/SİSTEMİMİZİ her zaman güçlendirmek. Her hastalığı yenmenin çaresi BUDUR BENCE. RABBİM KİMSEYE ÇARESİZ DERT VERMESİN. 8. kemoterapi kürümü aldım. Şimdilik O bitti şükür, iyi gibiyim.

3. Allah şifa versin.Daha güçlü döneceksiniz inşallah.

4. Allah şifa versin 🤲 Rabbim her zaman yardımcınız olsun...

5. Allah şifa versin ki kardeşim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ironsphere blog sayfasında yeni bir yazı yayınlanmış. Uzun yazıdan sadece 1 cümleyi alıntılayacağım:

"Ironsphere offers layers of security solutions for financial institutions,protecting some of the largest global banks in the world"

"Dünyanın en büyük bazı küresel bankalarını koruyan
    Ironsphere finansal kurumlar için katmanlı güvenlik çözümleri önermektedir"

Yatırım tavsiyesi değildir

7. Emeklilik fonları, Deniz Yatırım aracılığıyla satışa devam ediyorlar. İlk akla gelen, fiyatı yükseltip mal boşaltabiliyor olabilirler ki bu sıkıntı yaratır.
    İkinci ihtimal, bu satış baskısı altında mal toplanıyor olabilir ki bu bizim için mükemmel olur. Ben bu ihtimali daha yüksek buluyorum.
    Bekleyip göreceğiz.

8. Emeklilik fonlarını yönetenler gördüğüm en yeteneksiz insanlar. Başka hisselerde de şahit oldum, yüksekten alıp aşağıdan satıyorlar. Benim için emeklilik fonu ters indikatördür. YTD....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 759/759 İlkİlk ... 259659709749757758759

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •