Sayfa 783/926 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 7408 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Ben de 93.000 altı kapanışı takip ediyorum. Olacak mı diye.
    93.070 net stop ama inşallah göremeyiz de tatilden geri döneriz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Tatil biter long başlar haydin sabah tatilden dönün bana ucuz mal verdiniz dün uyardım sizi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    E-heh-- Çok güldüm buna.. Adam 2 ay önce aleyhimde yazıp tutmaya başlamış, ben yeni öğreniyorum. Bu, biraz da, burada gece gündüz atıp tutan birisinin, sanki okuyormuş gibi, "o"na yazıyorum demesine benziyor (Gerçi asıl amacını biliyoruz)

Diğer sitede benim aleyhimde atıp tutan eleman, aslında bunlar 3 kişilerdi, bunların ne olduğu ortaya çıkınca buradan kovuldular, topluca oraya gittiler. 2 sene önce 16'dan satıp 14'ten almalarını ballandıra ballandıra anlatıyorlardı, bu şekilde malı götürüyorlardı. Aslında yaptıkları küçük spek'likti ve alan-satan kendi rızasıylaysa ne var bunda diyorlardı. Sonra, büyük bir spek bunlara iyi bir tokat çaktı. O zamana kadar, hisse şöyle iyi böyle iyi diyen elemanlar, küfürlere başladılar. Büyük speğe çarpıldı, patrona bağladı. Twitter'da gece gündüz, 100 kere küfürlü yazmaya başladı. Tabi, diğer köydekiler de bunların ne olduğunu anlayınca o hep dolu olan siteye artık kimse girmez oldu. Şimdi, alan razı satan razı demiyor, yanlış yönlendirildik diyor. Kazanırken kendi aklıyla kazanıyordu, kaybedince başkasının aklından dolayı kaybediyor.. Bu yazı çok su götürür daha.. Ama böyle insanımsılar da var yani dünyada. Al-sat kazanırken seviyesiz alaylar küçük yatırımcı ile, kaybederken cihan dar geliyormuş gibi avaz avaz bağırmalar.

Böylelerini görünce, kendi kaybıma üzülemiyorum. Böyleleri cezasını çekecekse, varsın ben de zararda kalayım, sıkıntı değil psikolojisi taşıyor insan. O yüzden o büyük speğe de çok kızmıyorum..Sonuçta ben onlar gibi kısa al-satçı değilim ve inanıyorum ki uzun vadede nasılsa hissem hakettiği yere gelir ya da en geç gelecek sene temettü vermeye başlar.

Sen git büyük oyna, kaybet, sonra cırlaz Başa alalım.. Oyun mu lan bu..Pardon, çocuk musun la sen.

Bu aradai bir arkadaş, o elemanın burada da bir rumuzu olduğunu söylemişti ama hangisiydi hatırlayamadım. Çok önemsediğimden olmalı

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Revenge idi sayın usta, hatta o sıralar burada şu an öbir köydeki haberini bize veren ironman ile çekişip duruyordu, ironik

4. Aynen, orada bana en çok hakaret edende o arkadaştı. Sürekli çıkacak gidecek diyenlerden di. Ama sıkıntı yok, zaman beni haklı çıkardı. Sabah da gaz verenler var dikkat edelim. Haber olmadan yapılan her hareket benim için anlamsızdır. İyi bir haber ve yükseliş on numara olacak inşallah... Beklemeye devam. Yamaklara rağmen burdayım, ytd

Nasipse bugün güzel bir hareket bekliyorum, zira vakit iyice daraldı. Speğin daha aşağı çekmesi zor görünüyor. Elindekilerle yetinecek artık. Kötü olan, adam düşürürken de kazanıyordu, yükselirken de kazanacak. Ona kızıyorum.

6. Ağzınız bal yesin, bugün dediğiniz hareketi yapsın Allah herşeyi gönlünüzce versir inşallah, ytd

7. Uçtu uçtu, Kim uçtu? Kront Uçtu... Nereye uçtu, bak onu bilen yok işte.... Hey gidi hey...Yatırımcı düşmanları amk...yakalayın düşmesin 🤣🤣🤣ytd
    Son düzenleme : ironman35; 18-10-2019 saat: 10:22.

Herkesten çok düşüp herkesten az yükselmek nedir ya. Sığ hisse isen, yükselirken de diğerlerinden fazla yükselmen gerekmez mi. Nasıl bir spek bulaşmış bize ya.

Sayfa 783/926 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •