Sayfa 100/117 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 793 - 800 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    akşam , akşam okkalı bir küfür edeceğim ancak terbiyem el vermiyor bre aymaz beceriksiz şirket yönetimi siz orada ne yapıyorsunuz insanda azcık utanma arlanma olur , şeref haysiyet olur sizin bilginiz olmadan bu şirketin hissesini kimse baskılayamaz beceremiyorsan bırak çık git elbet bu işi yapacak biri gelir o koltuğa oturur sizin yerinize 20 yaşında biri şirket yönetimine alınırsa sizden daha iyi yöneticilik yapar emin olun, şirketinize yatırım yaptık suç mu işledik nedir bu durum milletin şirketin hisseleri aya gitti, biz hala 4,20 rakamlarında barfiks çekiyoruz, my n.t baktım biraz önce 28 ekim 2019 günü de 4.20 rakamındaymış şirketin hissesi, insafınız kurusun, bu şirketin hissesini kim baskılıyorsa eğer a... ...na kadar yolu var satmıyorum senin ki inat ise bizde inatımızı süreceğiz bakalım kim haklı çıkacak iki katı fiyat olmadan çıkmıyacağım
    İki katı fiyat mı?Güldürmeyin dostum insanı.Bu hissenin şimdiki fiyatı 13 yıl önce gördüğü en yüksek fiyat.İki katı fiyat bile sudan ucuz.Ben beklentimi söylesem geceleri uyuyamazsınız.(Tamamen hayal ürünüdür
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

2. bugünün takasını gören rica etsem paylaşırmısınız.

Alıntı Originally Posted by serik Yazıyı Oku
    İki katı fiyat mı?Güldürmeyin dostum insanı.Bu hissenin şimdiki fiyatı 13 yıl önce gördüğü en yüksek fiyat.İki katı fiyat bile sudan ucuz.Ben beklentimi söylesem geceleri uyuyamazsınız.(Tamamen hayal ürünüdür
    Yazın bizde uykusuz kalalım hiç dert değil.40 bn lotla pozisyona gırdık gerektirse artırırızda....bu hissede patron kim merak ettık...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bugünün takasını gören rica etsem paylaşırmısınız.

5. sayın serik tam uykusuz kaldık..

6. gün içi en düşük fiyat 4,280 TL, gün içi en yüksek fiyat 4,750 T....
    yarınki kapanış önemli...bu günün üzerinde kapanış gelirse yola devam edebilir..
    Son düzenleme : emektar; 01-12-2020 saat: 21:24.

7. herzaman bilgisayarın bir köşesine asın daim gözönünde olsun dostlar...............
    disiplinli yatırım------------
    disiplinli yatırım------------
    displinli yatırım-------------
    stratejiye sadık kalmak--------sebat etmek-------aç gözlü olmamak-------
    kaçanı kovalamamak------------eldekine sahip çıkmak
    gösterileni değil-------------sakl***** aramak---------
    piyasaya değil---------------verilere yatırım yapmak-------
    onların verdiği verileri değil------------vermediklerini bulmak----------
    GAZOZ KAPAĞI İLE DEĞİL--------ALINTERİ İLE YATIRIM YAPTIĞIMIZI UNUTMADAN-
    ------HIRSIMIZA ARZULARIMIZA YENİK DÜŞMEDEN KARARLAR ALABİLMEK-----SEBAT
    EDİP - ASLA PANİĞE KAPILIP TELAŞE OLMAMAK

8. haber: