Sayfa 13/117 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 97 - 104 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    kendi kendine takılıyor işte

Ek 1335
    Tskler..

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

2. Bu tavanı bozanda bu kadar basanda GLOBAL değilse ben bir daha bu hisseye bulaşmayacağım.

Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Bu tavanı bozanda bu kadar basanda GLOBAL değilse ben bir daha bu hisseye bulaşmayacağım.
    Bence Seker yatırım yaptı ne yaptıysa.

4. elimize verdiler

5. Buda tutmadı..

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

6. ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Pay Alım Satım Bildirimi )

15.03.2017 tarihinde Şeker Finansal Kiralama A.Ş. payları ile ilgili olarak 2.00 fiyattan 97.679 -Adet satış işlemi tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlem ile birlikte Şeker Finansal Kiralama A.Ş. sermayesi içindeki payımız %7.00 sınırına ulaşmıştır.

Pay Alım Satım Bilgileri
    İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
    15/03/2017 Satım (Sell) 97.679 2 195.358 3.247.679,34 % 7,22 3.150.000,34 % 7

7. Yok öyle Tavandan 500 bin satmak SPK sen nasıl alıyorsun bu kadar malı adam zaten 500 bin aldı tavan yaptı maliyeti 1.85 sonra bu malı al tavandan ver.Nasıl oluyo bu yaktım çıranızı bunu mahkemeye verecem kimse suçlu burnundan fitil fitil getirecem.Takas dökümlerini çıkardım gerekirse cumhurbaşkanına çıkarım oyun dönüyor burada.Bu nasıl iştir.

8. Bu kadar basmasını beklemiyordum , ulan şeker herşeyin içine ettin,

2.00 dan 1,70 e kadar indi

Sayfa 13/117 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •