Special Days Image
Sayfa 51/117 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. adam olacak cocuk b....n belli olur demisler demekki neymis buradan yani martı ve mrgyo dan alacagınız ders yukselmek isteyen hisse hicbirseyi endeksi tınlamaz isterse endeks 5000 puan dussun tavan olabilrmismismis spek ve patron faktoru imis mis gus imis para imis yukselme istegi imis
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2. 222 yıl, Martı falan filan geçtiğimiz günlerde endeks yükseldiğinde yerinde saydı martı sayfasında yazsana çok beğeniyon hem.

3. Cahil kıyaslaması acemice.

4. Özünde komik çocuk aslında bu taven :-)
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

dedim ya nick inden belli tam tavan olacakmış....birileri gelmiş a sına vermiş...
    taven olmuş...

6.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    dedim ya nick inden belli tam tavan olacakmış....birileri gelmiş a sına vermiş...
    taven olmuş...
    yahu tabi yav tabi

7.  Alıntı Originally Posted by kintos Yazıyı Oku
    Cahil kıyaslaması acemice.
    ben cahilimde sen neye gore kıyaslıyorsun en fazla dusen ilk 10 a mı 20 ye mi bakıyorsun ? kesin onlara bakıyorsun o hisseler yok ihlaslardı yok ipek koza idi zaten 1 ayda %150-200 yukselmisler dusmesinlermi sen asıl sekfk niye dusuyor ona sasırman lazım ..endeks rekor kırarken dahi dusen hisse bu degilmiydi sen afrika borsasınımı izliyosun yahu ohoooo

bu taven ne iş yapar...
    anlamadım...para bizim mal bizim...heyecan oda bizim...
    ama derdi onun muş...bırak derdi tasayı üzerine alma..zahmet olmasın..bizim dert ettiğimiz yok..ha derdedecaksek ..
    bırak ta derdin de keyfi bizim olsun..
    bizim için sorun yok...
    gelirse senin dediğin yerlere alırız bizde...
    dünya malı değil mi...nasılsa dünyada kalacak
    bu ne iş anlamadım....
    eğer malı 1,50 lerde almak istiyorsan ...
    gelirse oralara alırsın inşallah...

Sayfa 51/117 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •