Sayfa 52/117 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

Taven
    sıfır sıkıntı...
    Rahat ol....
    27 yıllık borsa tarihimde ne bataklar gördüm...yaşadım...sorun yok...
    Birde sen dedin diye batarız...
    Bizde potföydeki başka senetlere bakarız...
    Unuturuz bunu hesapta..

Yeterki sen mutlu ol...
    Bundan sonra ne dersen ....eyvallaahhhh

Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    noldu ya tavanmı olacaktı ne bekliyonki bu tuvalet pacavrasından 20 000 lik lotları ne guzelde dosedi 2.18 ve 2.16 ya dimi alanlara gecmis olsun 1.40 da gorusucez hadi kendine iyi bak evlat
    Bu ne kullanıyorsa iyiymiş..
    Baksana hem hem düşünüyor..veüstüne bunları yazıya dökebiliyor...aferin sana otur 10...çıkar kağıdı yazılı yapacağım..

3. Acemiler sizi..neymiş endekse karşı tutumu yormus dün 2.19 görmüş kapanış 2.08 gün sonu -3.20 de kapatmış adam tutundu diyor tutunma nasıl olur DYO dan öğren öğrenci kintos...bugünkü fiyat endeksin 95000 Ken olduğu fiyat yani o zamandan beri bekleyen sekfk de hiçbir şey kazanamamış ..siz asıl endeks 20000 lerde iken 7 lira olan bu kağıdın endeks 110 000 Ken neden 2.10 da olduğunu düşünün onca senenin enflasyonu da ekle artık siz düşünün durun ben cevap vereyim yüzde 90 ini toplayan şirket kalan yüzde 8 i en düşük fiyatlardan toplayıp borsadan çıkaracak şirketin alışı kesmesininn tek nedeni bu bana göre 2.30 kardan 400000 lot alan şirket buradan almıyor cevabı bu

4. Her hisse yükselir düşer acemi, hergün herhangi yükselen bi hisseyi örnek veriyosun yarın kimi örnek vericeksin bakalım, borsadan çıkıcak falan filan diyosun o zaman burda ne işin var, 222 yıl boşa gitmiş seni acemi.

5.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Acemiler sizi..neymiş endekse karşı tutumu yormus dün 2.19 görmüş kapanış 2.08 gün sonu -3.20 de kapatmış adam tutundu diyor tutunma nasıl olur DYO dan öğren öğrenci kintos...bugünkü fiyat endeksin 95000 Ken olduğu fiyat yani o zamandan beri bekleyen sekfk de hiçbir şey kazanamamış ..siz asıl endeks 20000 lerde iken 7 lira olan bu kağıdın endeks 110 000 Ken neden 2.10 da olduğunu düşünün onca senenin enflasyonu da ekle artık siz düşünün durun ben cevap vereyim yüzde 90 ini toplayan şirket kalan yüzde 8 i en düşük fiyatlardan toplayıp borsadan çıkaracak şirketin alışı kesmesininn tek nedeni bu bana göre 2.30 kardan 400000 lot alan şirket buradan almıyor cevabı bu
    Amacın ne,bizim ne yapmamızı istiyorsun?
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

Sıkıntı yok...
    Taven ne diyorsa o....
    Bi şeyler istermisin taven..
    Arkana yastık...ayaklarına leğen sıcak su.
    Hatta..
    Sen yorulma taven senin yerine yorumunu biz yazarız taven..
    Rahat ol sen taven....
    Sorun değil....

Üstat sıkıntı yapma sen..
    Biz hallederiz...
    Niye rahatsız oldun ki
    Yeter ki sen üzülme...
    Şimdi biz veririz malları tahtaya...
    Yeterki sen üzülme üstatttt...

Serik
    Kintos
    Sıkıntıyı çekiyor nasılsa..
    Bırak eğlensin...