Sayfa 53/117 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. serik ve kintos neden aceba sadece sekfk de yorumunuz varda baska hicbir hissede neden neden acep yok durun simdi sadece elimizde o var demeyin bende yedim ha sizi gidi sizi cok iyi anladım ben yiyosa 2.19 daki 51 000 ve 20 deki 81 000 alsın da gorek ama niye alsın kendi lotunu dimi baskası alsa tavana gider ama baska spegide sokmuyorlar bunların amacı belli ne kadar uzuzdan %98 i yakalarsa o kadar kar yanlarına kalacak onun icin hisseyi ne kadar asagıya bassalar kar bende onların basmasını bekliyorum onlar cakalda biz cocukmuyuz
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Serik
    Kintos
    Sıkıntıyı çekiyor nasılsa..
    Bırak eğlensin...
    Hiç değilse karakterini anladık..
    Bu modeller böyle...
    Yahu ısrarla 1,40 lara gelecek diyor iyi kes sesini gelirse oradan alırsın.Burada amacın bize sattırmaksa onu geç ben zaten 10 yıldır satmamışım sen diyince mi satacak.Ben 0,23 kr kende bu kağıttaydım koçum :-)
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

3. Elimde hisse olmayan yere niye gidip yorum yapıyim boş boş, vakit kaybı.

4.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    serik ve kintos neden aceba sadece sekfk de yorumunuz varda baska hicbir hissede neden neden acep yok durun simdi sadece elimizde o var demeyin bende yedim ha sizi gidi sizi cok iyi anladım ben yiyosa 2.19 daki 51 000 ve 20 deki 81 000 alsın da gorek ama niye alsın kendi lotunu dimi baskası alsa tavana gider ama baska spegide sokmuyorlar bunların amacı belli ne kadar uzuzdan %98 i yakalarsa o kadar kar yanlarına kalacak onun icin hisseyi ne kadar asagıya bassalar kar bende onların basmasını bekliyorum onlar cakalda biz cocukmuyuz
    Yatırım hesabını özelden göndereyim istersen
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

Fırtına öncesi büyük sessizlik...

6. gercekten acımaya basladım bu spege ve sekerbanka onun icin arada 1.5.10 lot alım satıyorum corba parası yapsın diye baksana 20 gundur usunmeden kademelere hergun aynı lotları koyuyor zavallı kahvaneyi sabah acıyor actıgı gibi siftashsız kapatıyor kucuk yaırımcının k sı bile 100 metre yanından gecmiyor tahtanın busayfada yazan 1 -2 kisi kalmıs neyi bekliyor 1.2 kisi icin bekliyorsa durum gercekten vahim ...sekerbank ve veya sirket yonetiminde uyusmazlık mı var aceba neden birden bire alımı kesitiler ve 1 aydır alım yapmıyorlar ...ama o fırtına kopacak az kaldı hele bi endeks 3 cent i yani 106 yı asagıya kırsın o zaman gorececem ben solugu 95 000 de alınca bunun havası kime
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

düşündümde ....
    bu deniz 2.20 üzeri sattığı malalrın hemen hepsini yerine koydu...
    bu marbaş yancılık yapıyor...
    anadolu bağımsız takılıyor...
    bi de bendeki malları almaya çalışıyor...
    gerek yok...
    bendekileri çözemez....
    en az 3 4 aracı kurumda bulunduğundan...
    gerek yok....
    işlem hacmi kurumuş...
    tahtaya mal gelmiyor...
    altlara koymuk alışları...
    ama düşünüyorumda ...
    bu kadar sığ tahtada hangi enayi spek mallarını yukarıya kademelere koyup ta bende mallar buyur gel al der...
    yada....boş ver yemedik bu ayakları...
    ha..borsa aşağıya gelirse yapar salınımı yapsın dediğim gibi bende fiyat-zaman vadesi esnek ve uzun...

8. Aynen snap kardeşim,ben tek aracı kurumdayım hedefim 6-7 olmadan zırnık koklatmam ,paşa Gönüller'i bilir 😉

Sayfa 53/117 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •