Sayfa 54/117 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 425 - 432 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by serik Yazıyı Oku
    Yahu ısrarla 1,40 lara gelecek diyor iyi kes sesini gelirse oradan alırsın.Burada amacın bize sattırmaksa onu geç ben zaten 10 yıldır satmamışım sen diyince mi satacak.Ben 0,23 kr kende bu kağıttaydım koçum :-)
    0.23 mu 9 yılda anca 2.14 olabilmis yani 20 000 endekste 7 lira idi bu kagıt be kront diyorsun 5 lerden 0.75 lere indi ama 2 yılda 2o lirayı gecti bu ise surunuyor hadi krontu gec...kıcı kırık marka holding 0.25 ten 1 yılda evet sadece 1 yılda %900 yapıp 2.70 oldu niye cunku arkasında masum cevik faktoru var demekki neymis masum cevik bu sirketten ve sekerbanktan buyukmus en azından almıs tasıyor adama helal olsun etileri 0.90 dan aldı 1 yılda 18 lira yaptı koskoca sekerbank 1-2 kisideki hissenin pesinde 1 ay once son alıs simdi tahta sinek avlıyor ...demekki buyukluk baska adamlık baska imis
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

2. bu arada sayın luikang sayesinde carrafour ve ulas tan iyi para kazandım bu hisse icin 2.27-28 iken konusmustuk ise yaramaz demisti haklı cıktı
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

Ne mutlu sana...
    Para kazanmışsın...
    Demekki hep para kazanmışsın
    İnşallah 1 e 100 kazanırsın...
    Biz ne güzel hep olduktan sonra anlatıyorsun...
    Sanki hep kazanmışsın gibi konuşuyorsun...
    Ama borsa hep böyledir...hep kazançlar anlatılr....bataklar hiç anlatılmaz...
    Biz bilmiyoruz...cahilliğimiz hep ondan
    Sen hep haklısındır..

Bana bu hep bir anımı anlatır...
    Bana hep derdiki sen ne işsim nasıl batak yaparsın...ne olur ki senedi satmam 5 yıl 10 yıl tutarım yinede batak vermem derdi bana...bizde sen bilirsin biz bilmeyiz derdim...
    Hiç unutmam..
    Gitti 2.80 lerden demirbank aldı senet 2 veya 3 ay sonra 7 lere geldi..dedi ki siz bu işi bilmiyorsunuz..para böyle kazanılır işte..cahilsiniz siz dedi...benim cevabım sat koy karı cebe dedik...güldü 10 olsun bakarız dedi...deyiş o deyiş. Patlafı gitti..kriz. Darboğaz banka batışları derken...demirbank battı..tahta kapandı.
    Senetler hala durur ekstrada...
    Ben se dedimki demek ki batlıyormuş..
    Onun için akıl sende kalsın..biz aptallar ve cahiller anlamayız bu işi bizim dünyamız başka...ne sen yorul ne dr bizi yorma...

Onun için ..27 yıllık borsa geçmişimde..
    Kimler geldi kimler geçtiii..
    Ne krizler neler neler 1990 da sovyet krizi.turgut özalın ölümündeki büyük düşüş...tansu çillerin devülasyonu. Kara nisan ..1996 rusya krızi... 1997 piyasa krizi..aracı kurum batışları...bankaların batışları anayasa fırlatma krizi...
    Eyyy eyyy kaçkere %15 günlük düşüşler..
    Yani biz bazıları gibi hep karları örnek göstermiyoruz...
    10 günde sermayenin tamamını kaybeden ve artı sermayesinin yarısı kadarda borçla batan birisine
    bunları anlatman inan sinek vızıltısı gibi
    Yok 1.44 ler yok senet değil. Yok odaha büyük..bırak bunlarıı..
    Biz ne kepezler çukurovalar metaşlar rabaklar. Rakslar demirbanklar ihlas finanslar...zamanın en büyüklerini gördük buralarda.
    Dediğim gibi bırak o güzel aklın seni kazandırmaya devam etsin..buralarda harcama...

Biz anlatmadık
    Gübrede 10 günde %50 yi
    Biz anlatmadık 3 ten mecnun la alıp 9 larda sattığımız vakfini
    Biz anlatmadık 90 yıllarda 2.20 den 22.00 lere çıkan net haoldingi..biz anlatmadık 7 lerde petrokent alıp 42 lerden sattığımızı..
    Biz anlaymadık 2.10 lardan alıp 7 lerde sattığımız rant leasingleri...adel leri bağfaşları..bunlar hep 90 lar..
    Gelmedik daha 2000 lere
    Eyyyy...

Tavennnn..
    Dediğim gibi....
    Dünyalar farklı..
    biz paylaşmayı sevenlerdeniz...
    Hep iyi tarafını görenlerdeniz..
    Ne kadar kötü olursa olsun bir iyi tarafını gördüğümüzde hep o iyi tarafını anlatanlardanız...
    Herkezin kazanmasını isteyenlerdeniz...
    Biz bende yok...ben almıyorsam bu mal kötüdür diye komşusunu üzenlerden değiliz...
    Biz bilen değil daima birşeyler öğrenmek isteyenlerdeniz...
    Biz dünya malı için hırsa kapılıp dahada daha çok olsun deyipte etrafı kırıp dökenlerden değiliz...
    Biz ayağı takıldığında düşen arkadaşına gülenlerden hiç değiliz..
    Haaa birde emin ol bildiklerinden dolayı kibre düşenlerden de değiliz...
    Biz bunları dedik diye de aptal olan ve olaylar karşısında gözünü kapatanlardan da değiliz...
    BİZ DÜNYA MALININ DÜNYADA KALDIĞINI VE BUNUN İÇİN KİMSEYİ ÜZMEMEK GERKTİĞİNİ BİLENLERDENİZ..
    “ Her ümmet için bir imtihan unsuru vardır. Benim ümmetimin imtihan konusu da maldır.” (Tirmizi)

8.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    0.23 mu 9 yılda anca 2.14 olabilmis yani 20 000 endekste 7 lira idi bu kagıt be kront diyorsun 5 lerden 0.75 lere indi ama 2 yılda 2o lirayı gecti bu ise surunuyor hadi krontu gec...kıcı kırık marka holding 0.25 ten 1 yılda evet sadece 1 yılda %900 yapıp 2.70 oldu niye cunku arkasında masum cevik faktoru var demekki neymis masum cevik bu sirketten ve sekerbanktan buyukmus en azından almıs tasıyor adama helal olsun etileri 0.90 dan aldı 1 yılda 18 lira yaptı koskoca sekerbank 1-2 kisideki hissenin pesinde 1 ay once son alıs simdi tahta sinek avlıyor ...demekki buyukluk baska adamlık baska imis
    20 bin endekste 7 lira ise şimdi bu kağıdın 11-12 TL olması lazım ,işte ben onu bekliyorum (;
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

Sayfa 54/117 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •