Sayfa 67/117 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 529 - 536 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. gercekten ne sacma bir hisseymis cuma gunu 2.26 ya 100 000 alıs koy simdi dus ise yaramaz hisseler listesine ekledim sekfe yi

2.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    gercekten ne sacma bir hisseymis cuma gunu 2.26 ya 100 000 alıs koy simdi dus ise yaramaz hisseler listesine ekledim sekfe yi
    He he çok saçmadır bu hisse
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    daha cok yukarı gidicek olsa kront gibi tavan kapatırdı cuma haklsınız kront cuma tavan oldu bugunde ustune %10 daha yukseldi sagolun uyarılarınız icin
    KRONT >>>>>>>>>SEKFK
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

4. mal spegin elinde patladı millet artık 1 duser 2 duser 3 unceye ogrenir ne mal olugunu kagıdın nolcu 100 000 lot alıs pufffff az sonra o alıslardaki 10 000 lik kademeleri de sile sile asagıya verir gunlukcu kapanısa 2.10 yarın bilemedin carsamba 2 tl ve altı .tuvalet pecetesi herzamanki gibi
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5. 6 6 6 6 6 cı adam da geldigine gore dusus kesinlesmistir gecmis olsun atlayan var ise

6. o rakamcı olan kim ne anlam tasır bilmem ama gordugum sey su 10 kademe alısta 81 000 lot 10 kademe satısta 42 000 lot var ve yukselmiyor buda demek olurki dusecek ama spek alıcı bulamıyor sizinde dediginiz gibi gun sonu dusurur cunku kredili mal almıstır gunlukcudur %100 dediginiz noktoları beklicem ordan alırım yukselmedigine gore dusecek

7. ama bu hisseye cok guldum gercekten cuma gunu 1.150 000 lot hacim bugun 20 000 lot hacim sayın taven in yazdıgı kadar varmıs sayın tavenin dedigi gibi asagıya devre kesici olmasını bekliyorum 2 tl den almak icin

8.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    o rakamcı olan kim ne anlam tasır bilmem ama gordugum sey su 10 kademe alısta 81 000 lot 10 kademe satısta 42 000 lot var ve yukselmiyor buda demek olurki dusecek ama spek alıcı bulamıyor sizinde dediginiz gibi gun sonu dusurur cunku kredili mal almıstır gunlukcudur %100 dediginiz noktoları beklicem ordan alırım yukselmedigine gore dusecek
    6666 cı bu kagıdın dusurucusudur o geldinmi bu hisseden bir halt olmaz bak dikkat ettiysen 2.33 e kadar gelirken 666 cı yoktu o bi geldi dustu yine bu standart hic degismez o yuzden bundan bi bok olmaz 2 degil 1.90 ı bekle 2 tl cok bunun icin

Sayfa 67/117 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •