Sayfa 74/117 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 585 - 592 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. Spek mal toplamak isterken dün 2,00-2,06 aralığından mal kaptırdı.Seans sonuna foğru 2,23-2,24 e kadar çizmek zorunda kaldı.
    Bugün değişik bir şey denedi tavana yakın açıp aşağıya doğru saldı.Korkup satan olur mu diye.Seans içinde aldı verdi satış sildi alış sildi kıvrandı durdu.Yav aç gözlü spek zaten malın %95’i sende hala gözün doymadı.Daha ne filmler çevireceksin bakalım.Hadi bir KRONT performansı göster uğraştırma bizi (;

2.  Alıntı Originally Posted by serik Yazıyı Oku
    Spek mal toplamak isterken dün 2,00-2,06 aralığından mal kaptırdı.Seans sonuna foğru 2,23-2,24 e kadar çizmek zorunda kaldı.
    Bugün değişik bir şey denedi tavana yakın açıp aşağıya doğru saldı.Korkup satan olur mu diye.Seans içinde aldı verdi satış sildi alış sildi kıvrandı durdu.Yav aç gözlü spek zaten malın %95�i sende hala gözün doymadı.Daha ne filmler çevireceksin bakalım.Hadi bir KRONT performansı göster uğraştırma bizi (;
    Sabah bende satdim 2.65 den sonra asagadan yerine koydum ama son maliyet 2.35 oldu.acaba yanlismi yaptim.benim merakim ortaalma 100000 lota yakin 2.65 den kim aldi.ve neden asaga dogru dustu.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Serik...
    Yapma..tahtayı iyi oku..
    Malı kime kaptırmışki..
    Hadi kaptırdı diyelim..bu havada aşağıdan alamazmıydı..1.90 lar göstertim alırmıydı alırdı...
    Adamlar kendi çalıştığı dükkanı aynen böyle çalar..
    Aynı ağustosta çektiği hareketi tekrar yaptı..ozaman 450.000 lotla yaptı...
    Aynı malları çevirip çevirip duruyor...
    O günkü harekette diğer aracı kurumdaki bütün mallarını şeker yatırıma geçti..aynı ağustosta yaptığı gibi...
    Baş yönetmen 3.yü de çeker artık şubat marta doğru...

Güzel para bıraktı... Sat alla..verdik malları...
    Totalde 3.00 tl leri geçti neredeyse satış fiyatı...
    Allah bereket versin...
    Bari gidip iş findeki maliyeti düşürelim...
    Vakfin yine acıtmadı fazla...
    Anlaşılan işfinde tahminden biraz fazla bekleyeceğiz...
    Vakfin zaten eski dost taaa 1990 lardan...
    O beni tanır ben onu...genel kurula bile katılmışlığımız var beee...hey gidi günler..
    .....
    Şu sıra 10 gündür bir süpriz iki plase hisse senedi bulduk bakalım tutacak mı...
    Azar aldık...harekete göre bakacağız...
    Pcst ... sönme ve snpam...hadi hayırlısı...tevekkül allahtan..

Marbaş ne iş..yemedimi kimse dimi...
    Alıyorum hesabı icbt deki malı geç marbaşa...aradan alıcılı gibi gösterip teradan piyasada mal sat...azar azar bitir...
    İnsanın huyu hep aynı..tahtadaki hareket hep aynı..hep aynı taktik...
    Bekliyoruz ..alacağız seni....
    Bugün ne güzeldi şu eski dost vakfin...
    İş fin çok ağır kalıyorsun dediğim gibi biraz fazla bekleteceksin galiba...

Kime bu havan....hergün aynı..
    Dün alıcılı olan buugün satıcılı...
    Dün satanlar bir önceki gün alıcılı idi...
    Dediğim gibi adamlar ekmek teknelerini kurmuşlar...yasla yukarıdan şekere daha sonra zirveden %25 aşagıdan topla malı yılda 3 kere yapsan bileşik olarak

Ne güzel net %200 karrr..adamlar tezgahı kurmuşlar....
    Düşün 2.00 den al iki kere sat al yap..ilkinde 2.70 üzeri ver 2.10 2.20 arası al yerine koy en son 2.64 2.65 ten ver.daha doğrusu şekere yükle...satışın maliyeti 3.20 ler olsun ...düşünsene bu malı 2.00 den yerine koyup 2.75 ten satınca toplamda satış maiyetin 4.80 lere geliyor..yani 2.75 satışın adlında 4.80 ..oda tam 9 ayda net % 140 net kar...nerde var bu marjjj...
    Ne güzel dünya...

8. Bu adamların kafası çalışsa, hissenin % 96 ellerinde bu kadar parayı buraya bağlayıp kalmazlar.... uyanık olsa hisseyi on bine götürür hRcRdı.... bize gelince onların milyonları ne olursa bizim üç beş bin de o olsun..... yanlış mı düşünüyorum....!

Sayfa 74/117 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •