Sayfa 85/117 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 673 - 680 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teknik manada olgunlaşmaya hazır ne kadar güzel bir senet, sanırım sadece sahipsiz kalmış. Yakın zamanda keşfedilecektir. Sahiplerine bol kazançlar...
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Bugün azıcık sahiplendim. Yeni Qnbfl olucak gibi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hoşuma gitti bu hisse... Sizin için umarım kazançlı olur...

Bir VAKBN hikayesi yazma aşamasındayım...

VAKBN'a odaklanmışken gözüme çarptı, tarihe not düşelim...

TL BAZLI TABLO

USD BAZLI TABLO

Özellikle USD bazlı değerler çok ama çok hoşuma gitti...

2. daha önce bunun babası şeker bank zararına çıktım, ailece zor hisseler inşallah bu sefer para kazanırım ümit ediyorum, ilk üç aylık bilançosu iyi gelmiş, ancak munzam sandığının satış yapması olumsuz olarak görünüyor hayırlısı artık...ytd...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

3.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    daha önce bunun babası şeker bank zararına çıktım, ailece zor hisseler inşallah bu sefer para kazanırım ümit ediyorum, ilk üç aylık bilançosu iyi gelmiş, ancak munzam sandığının satış yapması olumsuz olarak görünüyor hayırlısı artık...ytd...
    Cuma hiç satmadı 5 tl ve uzerinde satıyor. %15 den %13 e geriledi payları halka açık kısmın % 13 ü elinde

4. madem ky olarak portföyümüzün %10 kadar yatırım yaptık biraz fikir teatisinde bulunalım başkalarının fikirlerinden yararlanmak, çeşitli görüşleri öğrenmek..
    bir şeyler karalayalım...
    1.hisse takasların da hisse toplu olduğu anlaşılmakta...
    2.2020 başlarında zirve noktasını görüp 13 mart dip yapmış..
    3.2020 ilk dönem bilançosu iyi geldiği anlaşılmakta
    4.corona günleri sonunda bence faktoring ve leasing işleri patlama olacak yılın ikinci yarısında daha iyi bilanço gelecektir.
    5.kendimce yaptığım hesaplamalara göre tahtacının güncel maliyeti 4.40 seviyelerinde olduğuna kanaat getiriyorum.
    6.doğru veya yanlış bildiklerimize eklemek veya çıkarmak isteyen forum müdavimlerinin bilgilerine sunarım...ne demişler akıl akıldan üstündür...ytd.
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

5. Tahsilatlar uzun vade olunca nakit ölçeği önemli . Makina ve teknik yatırımı için finansman kaynağı bankalar dışında leasing ve finansal kiralama şirketleridir. Sekfk skgyo nun arzı ile haziran da farklı bir formata dönüşecektir diye umuyorum

6. şeker gyo ortaklık yapısına internet sayfasından SEKFK olarak herhangi bir ortaklığı yok,ne gibi faydası olabilir ki..ayrıca COVİD-19 dolayı ikinci dönem bilançosu sonucu halka arz olacağı sosyal medya haberlerinde belirtilmliş...ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    şeker gyo ortaklık yapısına internet sayfasından SEKFK olarak herhangi bir ortaklığı yok,ne gibi faydası olabilir ki..ayrıca COVİD-19 dolayı ikinci dönem bilançosu sonucu halka arz olacağı sosyal medya haberlerinde belirtilmliş...ytd..
    Tskler hocam şekere para girince bu munzam sandığın sekfk daki paylarını alır kâğıda sahip çıkar diye düşünüyorum % 4 bizde 96 onda sonucta

8. SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 85/117 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •