Sayfa 86/117 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 681 - 688 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1. Arkadaşlar dün 4.72 ortalama ile biraz mallandım. İşin açığı bi sebep veya duyum veya teknik temel bir analizimde yok. Keyfe keder hoşuma gitti aldım. Şeker yatırımın satışlarında bir dalevere olduğunu düşünüyorum. Özellikle dün hafif başını kaldırınca sattığını gördüm. Sanki baskıladığını hissettim. Halbuki borsada kural satacaksan hissene destek veren varken kısmende olsa yukarı taşıyıp orada mal vermektir. Burda işler farklı sanki. Herkese bol kazançlar

Geçen hafta ptesinden günümüze

Bu hafta ptesinden bu güne

Günlük

Bugün şeker yatırım satmadı. Lütfetmiş arkadaş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    “Zenginlik, mal çokluğu değildir. Asıl zenginlik gönül zenginliğidir.” buyurmuştur. (Müslim, 1741)

2.  Alıntı Originally Posted by mete013 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dün 4.72 ortalama ile biraz mallandım. İşin açığı bi sebep veya duyum veya teknik temel bir analizimde yok. Keyfe keder hoşuma gitti aldım. Şeker yatırımın satışlarında bir dalevere olduğunu düşünüyorum. Özellikle dün hafif başını kaldırınca sattığını gördüm. Sanki baskıladığını hissettim. Halbuki borsada kural satacaksan hissene destek veren varken kısmende olsa yukarı taşıyıp orada mal vermektir. Burda işler farklı sanki. Herkese bol kazançlar

Geçen hafta ptesinden günümüze

Bu hafta ptesinden bu güne

Günlük

Bugün şeker yatırım satmadı. Lütfetmiş arkadaş.

Alım bile var şeker den 3300 lot

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. bu fiyatlardan spek benim anladığım kadarıyla maliyet oluşturulmaktadır. neden olarak sorarsanız piyasadaki işlem yapan birçok şirketin hisseleri aşırı primlendi... kanaatimca bugün aşağı doğru yapılan harekette hacmin minimum işlem gördü...ytd...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

4.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    bu fiyatlardan spek benim anladığım kadarıyla maliyet oluşturulmaktadır. neden olarak sorarsanız piyasadaki işlem yapan birçok şirketin hisseleri aşırı primlendi... kanaatimca bugün aşağı doğru yapılan harekette hacmin minimum işlem gördü...ytd...
    Bizde buralardan maliyet yaparız reis yaptık da

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Haftalık

Cuma günü

Haftalıkta dikkat çeken şekerin mal satması, garantininde önemli bir kısmını alması. Dikkat çeken husus pastada DİĞERLERİ olarak belirtilen ky olarak tabir edilen kısımdaki alımların da iyi bir meblağ olduğu. Zannımca ky bu hisseden bu kadar mal almaz. Yine ilk 5 aracı kurumun yandaşları olma ihtimali var. Bir hissede işlem hacmi düşmüş ise hareket yakındır diye algılanır. Bunun günü gününe uymuyorki bişey denebilsin. Alın satın demiyorum. Gördüklerimi paylaşmak istedim. Bol kazançlar

“Zenginlik, mal çokluğu değildir. Asıl zenginlik gönül zenginliğidir.” buyurmuştur. (Müslim, 1741)

6. dün güzel bir hareket yaparak geri geldi , faydalanan ky için ne mutlu ben kendi adıma acele davrandım, tabii bu arada mesai saatleri içinde anlık takip etme imkanım yok, birde emekli olduktan sonra daha çok zaman olacağından dolayı derinlik satın alarak düz yolda karanlıkta gitmekten kurtulacağım,
    gelelim hisse durumuna temel ve teknik olarak gayet güzel, temel bu yıl daha iyi olmasını bekliyorum...
    kendimce yapmış olduğum hesaplamalara göre artık tahtacının maliyetleride epey yukarı çıktı zaten dün akşamki takas ta alış yapan kurumların maliyetleri bayağı yukarıda dün belkide şirketin halka açık olduğu süre içerisindeki işlem hacmi rekorunu kırdı, şahsımca yeniden maliyetlendik beklemeye davamke , orta vade artık 150 puanlık artış rakamlarda işlem görmesinin bekliyorum, şekerbank kurum içerisindeki satışlar şirketin hissesine derinlik kazandırdı burada yazdıkarım tamamen sesli düşüncelerim olmakta yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmesin...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

7. Sandığın ne dolaplar döndürdüğünün farkındayız.Bekleyelim bakalım el mi yaman bey mi?
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    selamlar satışların mantığını çözen var mı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 86/117 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •