Sayfa 82/117 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 649 - 656 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

Ülen şeker yatırım yetmedimi her ay sonu deltaya gedik e globale 3.00 ve 3.04 arası malı verip başka aracı kurumdan...
    daha sonra git onlardan da 0.15 veya 0.20 tl yukarıdan verdiğin malları alman...
    Sıktı....
    Biz yazınca verme...onlar yazınca ver...
    Biz yapınca başka senette spk hemen uyarsın sen yapınca....devammmm..
    Ne güzel dünya...
    Tam şikayetliksin....
    bakalım nereye kadar...
    çiftlik senin at senin..
    istediğin gibi koşturuyorsun....

8 temmuz 2019
    saat 16,03

3. Fiili dolaşımda mal kalmamış bir anda 5 liradan 30 liraya giden qnbfk gibi olabilir veya olma potansiyeli var. Dikkat....

4. bütün finansal kiralamalar uçtu inşallah sıra bundadır

5. Boşuna kıvranma ben seni sıkı sıkı tuttum,bırakır mıyım bebeğim
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

6. Sessiz sedasız gideceğine 3-5 lot için abuk sabuk hareketler yapıp dikkatleri üzerine çekiyorsun.Yapma
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

7. Bana bak kağıt,seni burda bir ifşa ederim dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da olursun.O işlem yaptığın robatlarda kurtaramaz seni.(hayal ürünüdür dikkate almayın)

8.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Fiili dolaşımda mal kalmamış bir anda 5 liradan 30 liraya giden qnbfk gibi olabilir veya olma potansiyeli var. Dikkat....
    5 liradan 111,600 tl diye güncelleyelim

Sayfa 82/117 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •