Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
akşam , akşam okkalı bir küfür edeceğim ancak terbiyem el vermiyor bre aymaz beceriksiz şirket yönetimi siz orada ne yapıyorsunuz insanda azcık utanma arlanma olur , şeref haysiyet olur sizin bilginiz olmadan bu şirketin hissesini kimse baskılayamaz beceremiyorsan bırak çık git elbet bu işi yapacak biri gelir o koltuğa oturur sizin yerinize 20 yaşında biri şirket yönetimine alınırsa sizden daha iyi yöneticilik yapar emin olun, şirketinize yatırım yaptık suç mu işledik nedir bu durum milletin şirketin hisseleri aya gitti, biz hala 4,20 rakamlarında barfiks çekiyoruz, my n.t baktım biraz önce 28 ekim 2019 günü de 4.20 rakamındaymış şirketin hissesi, insafınız kurusun, bu şirketin hissesini kim baskılıyorsa eğer a... ...na kadar yolu var satmıyorum senin ki inat ise bizde inatımızı süreceğiz bakalım kim haklı çıkacak iki katı fiyat olmadan çıkmıyacağım
İki katı fiyat mı?Güldürmeyin dostum insanı.Bu hissenin şimdiki fiyatı 13 yıl önce gördüğü en yüksek fiyat.İki katı fiyat bile sudan ucuz.Ben beklentimi söylesem geceleri uyuyamazsınız.(Tamamen hayal ürünüdür