Sayfa 104/534 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

seyredin bakalım 2-3 gün

VİOP günlük ve genel

3. Krdmd 240

Destek 4.65 te. Şiir gibi kırdı geçirdi ve kapadığı yer sistemde tesadüfen güzel seviye. Daha yukarısı da olmuş tabi ama bura güzel

4. Krdmd günlük kanallar

Kanallarda şiir gibi çalışmış. Sistem bölümünde kırılan yere geri gelir mi derdimiz.

5. Krdmd günlük sade

Bu sade bir grafik oldu. Görüldüğü gibi yukarıdan aşağıya sistem direnç kısmına çok az kalmış ama mavi yatay da eskiden gelen bir direnç bölgesi. Görüşmeler ABD de devam ediyor. Ağırlıklı olarak rahip konusu ve yaptırımlar görüşülmüş. Kesin bir açıklama henüz gelmedi ama bu grafik poz icabı mi nedir bir düzeltme şansı var diyor. Bakalım haber nasıl gelecek bu akşam?

6. Vadeli beşlik kanal

Kanal güzel çalıştı ve tepesindeyiz bakalım yarın ne yapabilecek? BENCE düzeltmesi lazım ama grafiği mi bizi mi bakacaz yarın

7. Xu030

Düşüş boyunca bugün kapadığı nokta direnç olmuş hep. Yarın üstüne giderse en tepeye de gider. Düzeltme yaparsa beni sevindirir.

8. Gözüme çarpan grafikler bunlar. Genel yorumu yine bıçak sırtı bir kapanış geldi bugün de. Yarın düşüş varsa ortam müsait iyi haber varsa yine müsait. Tam tepede olsaydı endeks grafiği görüşmeler olumsuz geçecek derdim. Ama tam tepe değil. Tam dipte olsa da tam dersini rahat söylerdim.

Ben kısa kalma nedenim kanal grafiğinde üst kanala gelinmiş olması. Ayrıca direnç kırılmış gibi olsa da barlara bakınca, sisteme bakınca krdmd kırık falan değil. Yarın beklediğim gibi düşerse büyük testereye hazırlıklı olun derim. Çünkü düşüş ten sonra tepeden gelen dirence yeniden gider sistem. Günlük kanal grafiğindeki kırılan beyaz dirence geri gelip pullback yapmalı. Bugün bile 4.65 i kırınca 4.70 e gidip hemen geri geldi seans içi düzeltme yapıp yukarı aldı. Yarın da bugün kırılan o nokta destek görevini üstlenmeli

Sayfa 104/534 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •