Special Days Image
Sayfa 11/534 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Tsk ederim.

Eregl de krdmd gibi thyao gibi ralli hissesi olmaya devam edecek kanaatindeyim. Grafik görüntülerini pc başına ulaştığım zaman atmaya açıkçası garan grafiğinde açıkça belirttiğim ve göstermeye çalıştığım RALL� kısa sürede gelmeli. Biz düzeltme dedikçe yukarıya gitmeli piyasa. Piyasayı taşıyan hisseler de xu30 hisseleri olacaktır. Eregl de bunlardan biri ve de ilk besteki hisselerden biridir bana göre.
    Yüreğine sağlık, teşekkürler.
    MÜMİN, BİR SEFER ISIRILDIĞI DELİKTEN BİR DAHA ISIRILMAZ

2. Dostum baksana bi halk bank falına

3. EREGL 120 dakikalık

ereğl kısa vadede de diğer periyotlarda da yuykarı hamle yapıp yapıp yatay kalmış. yani düzeltmeler yatayda ve yujarı trendde devam ediyor

4. HALKB HAFTALIK

HALKB AYLIK

Burada haftalıkta dip yaptıktan sonra sistem kafa kaldırmış ve yataya almışken aylık cuma kapanışa göre güzel bir destekte.

Piyasaya gelen alımlar hisseyi kaldırsa bile aylık bar kapanışını bu güzel destekte kapatmak isteyebilir. O yüzden ağustosa kalmak üzere halkb tahtasında da yukarı atak beklerim.

dolar bazlı olarak 2008 kriz dibi altında f/k sı çok düşük bir banka.Abd den gelecek haberlerden ötürü baskı altında görünümünde ama bence potansiyeli diğer bankalardan da fazla bir hisse.Portföye alıp beklemek mantıklı geldi bana da.

5.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku

krdmd 120 TERS Grafik Senaryo

grafikte sol tarafta son durumu sağ tarafta ise senaryomuzun şekillenebileceği şekli görüyorsunuz.

Sanatçı bu resimde ne anlatmış olabilir?

El cevap: 120 lik barlardan bir günde 4 tane yapıyoruz.Grafikte İLLA aşağı ulaşacam diyen bir sistem bölümü var. Sanatçının yapmış olduğu senaryoya göre 20.07.2018 cuma sabah seansında 4.40 seviyesine çıkıp öğleden sonra 4.2a-4.18 bandına geri gelmeli.( Böykelikle haftalık sistem tam desteğe oturacak)Pazartesiden itibaren ise önce 4.50 üzerine atıp bir süre oyalanıp 4.7x hatta belki de 4.8x lere kadar çıkmalı.
    KRDMD 120 DAKİKALIK TERS SENARYO

perşembe akşamı hazırladığım yukarıdaki grafik 3 aşağı 5 yukarı oturuyor gibi.Cuma sabahı 4.40 a da çıkasydı baya baya aynı olacaktı.

Şuan için MERKEZ BANKASI faiz kararı sonrasına kaldığını gördüğümüz RALLİ devamını beklemeye devam ediyorum.

6. KRDMD HAFTALIK

İşler beklediğim gibi gitmiyor kısa vadelilerde.Bugün mb kararını açıklayacak saat 14:00 te.

Bu karar öncesi durum kontrol edeyim dedim.

haftalık grafiğimizde yatay mavi ve sarı trend çizgisi arasındayız.4.10'u mutlaka stoploss olarak kullanacağım.

7. KRDMD GÜNLÜK KANALLAR ve SİSTEM

KRDMD GÜNLÜK KANALLAR ve SİSTEM UZAK ÇEKİM

Şuan verdiğim 4.10 stop seviyesi altında ANCAK 4.08 tam kanal desteğinde.

yakın çekim olan da düşen bir kanal da ilave ettim grafiğe.

İsteyen istediği şekilde yorumlasın bu resimleri ama ben halen ümitliyim.

8. Merkez bankası kararı piyasayı alt üst etti resmen.

Türkiye battı mı? HAYIR

O zaman nedir bu? Tamamen teknik kısa vade düşen kanal üst dirence gelen bıstin düzeltmesidir

Peki bankaları 88 000 deki diplerine neden saldıla?.işte onu bilemiyorum.Yakından takip edecez.

UMUYORUM ki bu korkutup mal alma sevdasıdır.Yoksa palanın yolu çok daha uzun olur ki bunu hiçkimse istemez.

Sayfa 11/534 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •