Special Days Image
Sayfa 13/534 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. KRDMD 240 DAKİKALIK DİRGEN

Dirgen alt bant olan mavi direnç 4.69 dan geçiyor bugün için.En kötü ihtimalle oralara gidilmeli bu ay çıkmadan.Sistem de görüldüğü gibi halen diplerde ve yükselişe çok müsait.ben açıkçası 6 aylık bilançonun yıllık bilanço için umut verici olacağını ve yükselişin devam edeceğini öngörüyorum.

2. KRDMD GÜNLÜK KANALLAR

Günlükte sistem bölümünde bir sarı ok bıraktığım yer 4.45 gördüğü yer idi.burayı geçemedi.

3. KRDMD 240 DAKİKALIK DİRGEN

Dirgen grafiğimizde de mor direnç 4.45 ten geçiyor.

Burası kırılmazsa yukarı doğru türbilansa girmek üzere gibi geldi bana.

O yüzden 4.45 stop ile kısaladım.Bakalım ne çıkacak nasibimize.

4. hedefim spot için 4.27 olacak en az.

5. krdmd 5 dakikalık

sistemdeki alt mavi hakkıdır en az.Daha fazlası da olabilir.haber akışıyla tekniği dengeleyip birşeyler çıkarıyorlar ortaya

6. KRDMD 5 DAKİKALIK

ilk satış dalgası geldi.Sıkıştırılmış resimde görüldüğü gibi burası ilk destek konumunda.Alttaki beyaza giderse abooowwwwww deriz hep birlikte.

Sarıdan döndü ve mora dayandı.Bakalım neler yapacak.ben shortu korumaya devam ediyorum.

7. beklediğim düşüş löp löp gelmedi.Bu işte bir iş var dostlar.Shortları kapatacam .Geceye de long girerim muhtemelen çünkü bilanço ile coşku beklentim halen devam ediyor.

8. KRDMD KANALLAR

Sabah kesik mavi banda yaklaştıktıktan sonra satış gelebileceğini belirttim.neden olduğunu da grafiklerle anlatmaya çalıştım ANCAK hissemjiz kuvvetli görülüyor.Dün üstüne attığı mavi direnç altına salmadı satış gelince de.benim düşüncem kırmızı ok ile belirttiğim yere gelip pullback yaparmıydı ki kısa vadeli grafiklerden de etkilenerek yeniden long oldum.Sisem bölümünde belirttiğim sarı okla belirtilen alan yukarı geçilirse tadından yenmeyecek.

Sayfa 13/534 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •