Sayfa 15/534 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. KRDMD KANALLAR

bu grafikte bize destek olacak olan ilk noktayı tespit etmeye çalıştım.

bugün beklediğim düşüş gelmiş olsaydı yükseliş açısından daha sağlıklı olacaktı ama olmadı.Şimdi düzeltme gelmemesi demek düşmeyeceği anlamına gelmiyor.Bu krdmd MAALESEF daha derin düşecek sanki.O zamanları daha sonra değerlendirsek te ilk etaap hedef bölge 4 ve belki birazcık daha altına olacak.oradan gelebilecek tepki nasıl olacak, tepki gelebilecek mi ? bakacaz görecez.

2. s.a. Hocam artık iznin olursa bundan sonra buradan devam etmek isterim.
    Sistemin görüntüsü böyle. Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

3. A.s abi ne demek şeref duyarım.Az önce se_M ile yazıştık özelden.burası ya da yeni topic açalım ' VİOB KAHVESİ' gibi birşey.orada ilgilendiğimiz hisseler ve endeks paylaşımları yaparız.Sağda solda insanlarla uğraşmayız.

4. hpy hocam buradan devam edelim derim .şimdi viop kahvesi falan dersek diğer vioptan millet taşınır buraya.
    bi işe yaramaz o zaman. amaç krdm d topiğindeki gibi hisse ve viopla ilgili paylaşımlar. birbirimizle dayanışma yapabilmek.
    kimse ile uğraşmadan. zaten ne var ki ben sadece viop thy krdm d ile ilgileniyorum. arada dolar. ereğli iyi lakin derinlik yok.
    hayırlı olur inşallah.

5. Tamamdır se_M. Buradan devam o zaman.

Hazır yazmisken belirteyim. Bu yerlerde sürünen hisselerde sağlam bir düzeltme gelmiyor. Sanki bugünkü krdmd hareketleri ve genel manada düşüş derinleşerek devam edecek. 88200 altına gerilersek ciddi bir dalga daha aşağı inecek gibi düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku

s.a. Hocam artık iznin olursa bundan sonra buradan devam etmek isterim.
    Sistemin görüntüsü böyle. Bence..
    Senin sistem de yatayda oldukça düzeltmiş ama sat sinyali devam ediyor. Bu grafiğin daha büyük periyotları nasıl Sami abi?

7.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Senin sistem de yatayda oldukça düzeltmiş ama sat sinyali devam ediyor. Bu grafiğin daha büyük periyotları nasıl Sami abi?

bu ay ki performansı. Büyük periyotlara bakmam için ayarlarını değiştirmem gerek en iyi getirisi bu olduğu için bunu izliyorum. Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8. En son gelen sinyal satta mi kapandı mı?

Sayfa 15/534 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •