Special Days Image
Sayfa 17/534 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by yasin_41 Yazıyı Oku
    Sağlam gördüğüm iki şirket ile yatırımının üçte biri ile uzuncuyum.ucte ikisi ile Al sat çorba çıksın yeter fazlada gözümüz yok

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sağlam şirketler bu krizde ne kadar sağlam kalacak önemli olan bu. Borsa simdiyi değil geleceği satın alır. Ben 88200 ün dip olduğuna çok emindim ve oradan 96 lara kader geldik. Temmuz aylık bar içinde dipte kapanış olsaydı buranın dip olarak kalacağı konusunda büyük umutlarim vardı ama olmadı. Bu daha kötü bir düşüşün habercisi mi sorusu belirdi kafamda. Ve eğer öyleyse sağlam diye bir hisse kalacağını sanmıyorum.

Bu arada 2008 yılı dibinden son tepe olan 120 bin seviyesine fibo koyarsak % 50 düzeltme seviyesi 71xxx e denk geliyor. Benim bu topigin ilk sayfasında kalan kanalıma düşerse 5x xxxx li seviyeler çıkıyor. Gerçekten ciddi bir durum mu var sorusunun cevabını bulmamız lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Sağlam şirketler bu krizde ne kadar sağlam kalacak önemli olan bu. Borsa simdiyi değil geleceği satın alır. Ben 88200 ün dip olduğuna çok emindim ve oradan 96 lara kader geldik. Temmuz aylık bar içinde dipte kapanış olsaydı buranın dip olarak kalacağı konusunda büyük umutlarim vardı ama olmadı. Bu daha kötü bir düşüşün habercisi mi sorusu belirdi kafamda. Ve eğer öyleyse sağlam diye bir hisse kalacağını sanmıyorum.

Bu arada 2008 yılı dibinden son tepe olan 120 bin seviyesine fibo koyarsak % 50 düzeltme seviyesi 71xxx e denk geliyor. Benim bu topigin ilk sayfasında kalan kanalıma düşerse 5x xxxx li seviyeler çıkıyor. Gerçekten ciddi bir durum mu var sorusunun cevabını bulmamız lazım.
    Bence en iyi strateji bu saatten sonra 93 bin altında kesin stop olmak . Sanki endeks 100 bin yapmak istiyor. Belkide 103 bin. Eğer endeks 100 bin olursa stopu 96500 e çekip bekleyeceğim. 100 binden sonra her 1000 puanda stop rakamida bin puan artar. Ama bu rakamlara kesin uyacağım. Çünkü enflasyon tarafı bayağı sikintili buda faizlere yansıyacaktır. Bence 93 bin altında 88 bin kesinlikle tutmaz. Sayin hpy nın dediği gibi 71binler uzak degil çok dikkatli olmalıyız.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bence en iyi strateji bu saatten sonra 93 bin altında kesin stop olmak . Sanki endeks 100 bin yapmak istiyor. Belkide 103 bin. Eğer endeks 100 bin olursa stopu 96500 e çekip bekleyeceğim. 100 binden sonra her 1000 puanda stop rakamida bin puan artar. Ama bu rakamlara kesin uyacağım. Çünkü enflasyon tarafı bayağı sikintili buda faizlere yansıyacaktır. Bence 93 bin altında 88 bin kesinlikle tutmaz. Sayin hpy nın dediği gibi 71binler uzak degil çok dikkatli olmalıyız.
    Halkbanka baktım. Dolar bazlı 2008 dibinin altında kapandı aylık bar. bir de aşağı kama var ama o da.kirik. bilemiyorum ama ben çok ayu ruhlu değilsem de ayı tüm beynimi ele geçirdi. Grafikleri birazdan atacam.

Hpy ağam müsade olursa bundan sonra grafikleri buraya atmak isterim. Diğer taraf çok hızlı gidiyor. Takip etmek isteyen de edemiyor. Belki birkaç kişiye faydamız dokunur. Zaten kısa-orta-uzun vade vob bakarım ben genelde sadece x30yvade de poz aldığım için.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hpy ağam müsade olursa bundan sonra grafikleri buraya atmak isterim. Diğer taraf çok hızlı gidiyor. Takip etmek isteyen de edemiyor. Belki birkaç kişiye faydamız dokunur. Zaten kısa-orta-uzun vade vob bakarım ben genelde sadece x30yvade de poz aldığım için.
    estfg.Topic güzel bir arşiv olacak sayenizde.Çok sevinirim tospa.şeref duyarım.

6. HALKB GÜNLÜK

HALKB AYLIK

HALKB AYLIK DOLAR

Sn karax ın özel isteiği olduğu için özellikle halkb ile başladım bugün.

genel bakış yaptım grafiğe.2008 dolar bazlı dibin hemen altında şuan.Aşağı bir kama var dolar bazlıda ve aşağı kırık görülüyor.Bir süre daha düşüşün devam edeceği habercisi değil midir bu durum sizce de?

Dolar bazlı olandaki daralma alt bandı çok manidar, çok net sanki.

Bir kama var ve bu tarz kamalarda aşağı kırılım olursa düşüş bir süre daha devam eder ama hızla kama üst bandı da altı kırdığı ölçüde yukarıya geçer.Dibi yakalarsak çok karlı işlem olur ama şuan herşey kırık.Ancak bir haber ile 3 gün üst üste gelebilecek alımlar olursa tahta düzelecek gibi duruyor.

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    estfg.Topic güzel bir arşiv olacak sayenizde.Çok sevinirim tospa.şeref duyarım.
    Teşekkür ederim üstad. Güzel bir arşiv olsun. Bulması kolay olsun. Ne demişiz ne olmuş hem bizde görebilelim. Eksiğimizi gediğimizi görüp düzeltelim.

8. Şimdi biraz birşeyler çıkardım AYU ruhumla ama yarın endeks yeni aya baslasin sonra paylaşalım o grafikleri. Çünkü gördüğüm inanılmaz sıkıntılı şeyler.

Sayfa 17/534 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •