Sayfa 21/534 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. KRDMD SEANSLIK

Daralan bant yukarı yönlü kırıldı sonunda.Aşağı hedef verirken üstteki maviyi hedef verdiriyor şuan grafik.hayırlısı bakalım.4.41 altında yine daralan mor içine girer.oraya girmezse de hedef ilk mavi bölge 4.70 te an itibariyle.

Sistem bölümü de en az mor seviyeye çıkmalı artık zannımca.

genel hareket tarzı yatayda bekleyip kalkmak bu hissenin.Şuanda da öyle yapıyor bakalım ikinci seans nasıl olacak.

bu arada Sn Erdoğan rahip hakkında konuştukça piyasa yukarı gidiyor.Buna anlam verebilen var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    ben kısaları 1 kademe maliyetle kapadım korkuttunuz beni yav.
    valla dostum benim kısalar çok zarar etti bu sefer.fazla ısrar etmemek lazım.vardır bir hayır bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    valla dostum benim kısalar çok zarar etti bu sefer.fazla ısrar etmemek lazım.vardır bir hayır bakalım.
    aynen. artık uzuna geçtim senin yukarıdaki grafı da görünce rahatladım.

4. Se-M hocam arada vadelininde pastasını verebilir misin zahmet olmazsa? Tşk.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. TIFIL .. kanımca sen krdmd sörf yapmaktasın tehlikeli değil mi diğerleri gibi ani salma durumu olmasın ?

Gerçi kısa vadeli daytrade işinden sen anlarsın

6. krdmd beşlik TERS

Ters n grafikte sistem bölümüne bakarsanız yatayda nasıl da rahatlattı.

Grafik bölümünde ise 1500 üssel ortalam geçen sefer direnç olmuştu.şimdi de onu geçtik ve oraya pullback yaptık.Artık burası karar anı.hareketlere bakınca alacak gibi duruyor.

7.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Se-M hocam arada vadelininde pastasını verebilir misin zahmet olmazsa? Tşk.
    estağfirullah abi. merakımdan soruyorum aslolan spot pasatı değil mi ?
    vadeli de pozları az olduğu için çıkarım yapabilir miyiz hocam ?

8. mehmet abi böle güzel grafikleri sen de burada paylaş.Endeks thyao ve krdmd asıl ilgi alanlarımız ve tabi doları da takip ederiz.Arada arada fikirlerini paylaşırsan memnun oluruz.

Sayfa 21/534 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •