Sayfa 22/534 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Herkese bol kazançlar. Buraya geldim ama çekine çekine geldim. Beni de VİOP'çu yapacaksınız diye korkarım.

2.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    mehmet abi böle güzel grafikleri sen de burada paylaş.Endeks thyao ve krdmd asıl ilgi alanlarımız ve tabi doları da takip ederiz.Arada arada fikirlerini paylaşırsan memnun oluruz.
    İnşaallah lüzumsuz tipler buraya alışmaz aşağıya baktım hep saygı duyduğum sevdiğim dostlar neden olmasın vakit oldukca sizlerin sayesinde belki bişiler öğreniriz

3. Arkadaşlar burada yine KRDMD mi paylaşıyorsunuz . Diğer hisselerden de paylaşım var mı? Varsa eğer açılış yapılana kadar THYAO tek geçilecek bir hisse gibi duruyor. %61.8 fibo düzeltmesi 17.12 üzerinde günlük kapanış yaptı. İlk hedef bir önceki zirve ama ekran izlememek lazım..

4.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar burada yine KRDMD mi paylaşıyorsunuz . Diğer hisselerden de paylaşım var mı? Varsa eğer açılış yapılana kadar THYAO tek geçilecek bir hisse gibi duruyor. %61.8 fibo düzeltmesi 17.12 üzerinde günlük kapanış yaptı. İlk hedef bir önceki zirve ama ekran izlememek lazım..
    abi krdm thy viop ağırlıklı olmak üzere ne istersen

5.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    abi krdm thy viop ağırlıklı olmak üzere ne istersen
    Eyvallah..

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar. Buraya geldim ama çekine çekine geldim. Beni de VİOP'çu yapacaksınız diye korkarım.
    Abi hoşgeldin sefalar getirdin.Şeref verdin.Bol kazançlarımız olsun inşallah.

7. THYAO GÜNLÜK

thayo tahtasında sistem sürekli genişleyen bir bantta hareket ediyor ve genişleme git gide büyüyor.benim savım grafikteki üst kanalda ikili tepe yapacak sistem genişlemesiyle birlikte.Oradan yine kallavi satış yer zannımca.

8.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    estağfirullah abi. merakımdan soruyorum aslolan spot pasatı değil mi ?
    vadeli de pozları az olduğu için çıkarım yapabilir miyiz hocam ?

Birinde alış görünürken diğerinde satış var gibi geliyor bana.İkisini aynı anda versen bir ara incelesek. Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 22/534 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •