Sayfa 24/534 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by Sfs Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu VİOB'u nereden öğrenebiliriz. Şimdi teorik olarak bilgim biraz var ancak hiç işlem yapmadım. İşlem yapmadan önce de denemek istiyorum. Bir kanal veya program var mı? Teşekkürler.
    https://www.noorcm.com.tr/

deneme sürümü var ama hiç bulaşma bağımlılık yapıyor bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by Sfs Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu VİOB'u nereden öğrenebiliriz. Şimdi teorik olarak bilgim biraz var ancak hiç işlem yapmadım. İşlem yapmadan önce de denemek istiyorum. Bir kanal veya program var mı? Teşekkürler.
    Bazı kurumlarda demo hesap olayı var. Demoyu deneyin önce sonrasına bakarız. Burada kaldıraç olayı var. Bu yüzden ters pozda sürekli teminat ilavesi gerekli ama 10 kaldıraç değilde 3-4 kaldıraç kullanırsanız faydalı olabilir size.

3.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    acaba diyorum sesli düşünerek öğleden sonra bistte 122 hamlesi olursa eğer krdm de de alıcı tarafı
    yf teb a1 yapı ki hepsinin ortalaması 4.46 yapı hariç gaza basarlar mı yukarı yönlü ?
    zira yf agresif olabiliyor bazen satıcı tarafında yabancı yok.

4. Yarın 4.74 tr inşallah bu meret. Ordan geri gelip pazartesi salı daha agresif o da ikili tepeye. Hatta 3. Tepe olacak eğer olursa. Spot için 4.41 altı olmamalı artık yoksa bu senaryo da çöp olur.

5. son görünüm böyle. Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Yarın 4.74 tr inşallah bu meret. Ordan geri gelip pazartesi salı daha agresif o da ikili tepeye. Hatta 3. Tepe olacak eğer olursa. Spot için 4.41 altı olmamalı artık yoksa bu senaryo da çöp olur.
    hocam 2 veya 3 lü tepe için yabancının tekrar malın altına girmesi gerekir.
    Adamlar 5 ten 4 e kadar 52 milyon lot mal boşalttılar. ort alsan 4.50 eder. e zaten ordayız.
    he çok daha çok yukarılar hedefleniyorsa 5.50 - 6 gibi mümkündür
    bence bistin düştüğü günlerde endexten bağımsız hareket çekerek % 5 - 6 yapmalar
    sanki mal boşaltma hareketleriydi. şu an daha çok trade yapılıyo gibi.
    siz ne dersiniz ?

7.  Alıntı Originally Posted by Sfs Yazıyı Oku
    Dostum bulaşma bu viop varant işine. Kimse bu uyarıları dikkate almıyor ama bu işi en iyi yapan bile portföyü bir kere sıfırlamıştır. Yada sistem kullan duygularını karıştırma. Zor iştir. Viop ve pay vadeli de haddini astigin zaman tokadı yersin. Viop sadece hedge amaçlı kullanılırsa fayda sağlar. Viop 24 topiginde kimler geldi kimler geçti. Not: bu vioptan zengin olan daha kimseyi duymadım. Çok iyi teknik analiz dahi olsan piyasa 100 doğru hareketinin bedelini 1 yanlış hareket ile sana ödetir.

Sayfa 24/534 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •